Włochy, reprezentacja Włoch, Puchar Konfederacji 2013

Autor: East News reprezentacja Włoch

Włochy - Luksemburg. KOMPROMITACJA Italii, Balotelli pokazał klasę [WIDEO]

2014-06-05 0:54

Reprezentacja Włoch niespodziewanie zremisowała z Luksemburgiem 1:1 w towarzyskim spotkaniu, rozegranym w Perugii. Wynik ten jest o tyle zaskakujący, że Italia uważana jest za jednego z faworytów zbliżających się mistrzostw świata, podczas gdy Luksemburg uchodzi za jedną z najsłabszych drużyn Europy.

Mistrzowie świata z 2006 roku objęli prowadzenie już w 9. minucie, kiedy to do siatki rywali trafił Claudio Marchisio. Piękną asystą popisał się w tej sytuacji Mario Balotelli.

Goście doprowadzili do wyrównania na pięć minut przed końcem spotkania. Gola na wagę remisu zdobył Maxime Chanot.

Włochy - Luksemburg 1:1 (1:0)
Marchisio 9 - Chanot 85

Włochy: Gianluigi Buffon - Ignazio Abate, Leonardo Bonucci, Giorgio Chiellini, Mattia De Sciglio - Antonio Candreva (78. Lorenzo Insigne), Marco Verratti (54. Antonio Cassano), Daniele De Rossi, Andrea Pirlo (72. Alberto Aquilani), Claudio Marchisio (85. Marco Parolo) - Mario Balotelli (78. Alessio Cerci).

Luksemburg: Anthony Moris - Laurent Jans, Tom Schnell, Maxime Chanot, Mathias Janisch - Dwayn Holter (72. Charly Schinker), Lars Gerson (46. Daniel Alves Da Mota), Chris Philipps, Mario Mutsch, Stefano Bensi (79. Marvin Da Graca)

Żółte kartki: Abate - Philipps, Chanot