SPORT piłka nożna sporty walki tenis sportowcy inne sporty tabele
  • 10.03.2015, godz. 17:07 / aktualizacja 10.03.2015 godz. 17:13
    Katastrofa śmigłowców: Sylvain Wiltord uniknął śmierci! [WIDEO]
    Sylvain Wiltord uniknął tragedii, bo jako pierwszy odpadł z francuskiego reality-show "Dropped". Z tego powodu były piłkarz nie wsiadł do jednego ze śmigłowców, który rozbił się podczas nagrania programu w Argentynie. W katastrofie zginęło 10 osób, w tym troje sportowców: ...
  • 08.03.2015, godz. 18:36 / aktualizacja 09.03.2015 godz. 12:40
    HME w Pradze. Rafał Omelko: Medal smakuje wyśmienicie! [WIDEO]
    Rafał Omelko zdobył brązowy medal w biegu na 400 metrów podczas odbywających się w Pradze Halowych Mistrzostw Europy.
  • 06.03.2015, godz. 08:01 / aktualizacja 06.03.2015 godz. 08:01
    ME: Marokanka zdobędzie medal dla Polski?
    Urodziła się w Maroku, ale od drugiego roku życia mieszka w Polsce. Jej mama jest Polką, ojciec Marokańczykiem. Niespełna 20-letnia Sofia Ennaoui w halowych ME w Pradze wystąpi w barwach Polski w biegu na 3000 metrów z szansami na medal.
  • 21.02.2015, godz. 10:50 / aktualizacja 21.02.2015 godz. 10:50
    Nowa Irena Szewińska? Młoda, szalona i szybka Ewa Swoboda [ZDJĘCIA]
    Od wielu lat nie mieliśmy takiego sprinterskiego talentu. Ewa Swoboda (17 l.) najpierw pobiła 50-letni rekord Polski juniorek na 100 metrów, a teraz trafiła do europejskiej czołówki seniorek, uzyskując na mitingu Pedro's Cup wynik 7,24 s na 60 m, co daje jej siódmą lokatę w...
  • 29.01.2015, godz. 12:32 / aktualizacja 29.01.2015 godz. 12:44
    Kapitan Legii: Czasami przed imprezą trzeba pudrować siniaki [WIDEO]
    Rugby jest sportem bardzo kontaktowym i różnorodne otarcia, czy urazy są na porządku dziennym. Jak zawodniczki RC Legia Warsaw Woman radzą sobie z uszkodzeniami, kiedy chcą iść w weekend na imprezę? Kapitan zespołu Marta Grudzińska przyznaje, że czasami trzeba przypudrować...
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Pogoń Szczecin
06.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Wisła Kraków
06.04.2015 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Ruch Chorzów
06.04.2015 13:00 Korona Kielce 2 : 0 Górnik Łęczna
04.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Piast Gliwice
04.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Lech Poznań
04.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Podbeskidzie
04.04.2015 13:00 Cracovia 3 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Legia Warszawa
22.03.2015 15:30 Piast Gliwice 1 : 2 Korona Kielce
22.03.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Jagiellonia Białystok
21.03.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Górnik Zabrze
21.03.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
21.03.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.03.2015 20:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Śląsk Wrocław
20.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 0 GKS Bełchatów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
22.03.2015 15:00 Korona Kielce 2 : 0 Śląsk Wrocław
21.03.2015 18:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Lech Poznań
16.03.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Ruch Chorzów
14.03.2015 15:30 Górnik Zabrze 3 : 3 Podbeskidzie
14.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Górnik Zabrze
13.03.2015 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 1 Lechia Gdańsk
13.03.2015 18:00 Cracovia 3 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 3 Legia Warszawa
08.03.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Korona Kielce
07.03.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 GKS Bełchatów
07.03.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Górnik Zabrze
06.03.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Jagiellonia Białystok
06.03.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
14.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 5 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Legia Warszawa 25 51-28 46
2. Lech Poznań 25 44-24 43
3. Jagiellonia Białystok 25 37-30 41
4. Śląsk Wrocław 25 40-33 39
5. Wisła Kraków 25 40-33 37
6. Podbeskidzie 25 38-41 36
7. Lechia Gdańsk 25 29-28 35
8. Górnik Zabrze 25 35-36 35
9. Górnik Łęczna 25 29-30 32
10. Pogoń Szczecin 25 32-33 32
11. Korona Kielce 25 28-37 31
12. Piast Gliwice 25 30-38 30
13. GKS Bełchatów 25 21-31 30
14. Cracovia 25 26-33 28
15. Ruch Chorzów 25 28-34 27
16. Zawisza Bydgoszcz 25 25-43 23

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:30 Bayern Monachium 0 : 2 Borussia M'gladbach
22.03.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
21.03.2015 18:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
21.03.2015 15:30 Hannover 96 2 : 3 Borussia Dortmund
21.03.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 0 FC Augsburg
21.03.2015 15:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.03.2015 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Werder Brema
21.03.2015 15:30 SC Paderborn 1 : 1 Hoffenheim
20.03.2015 20:30 Hamburger SV 0 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 17:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Hannover 96
15.03.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 SC Freiburg
14.03.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 1.FC Koeln
14.03.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 FSV Mainz
14.03.2015 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hamburger SV
14.03.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Schalke 04
14.03.2015 15:30 Werder Brema 0 : 4 Bayern Monachium
14.03.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 0 SC Paderborn
13.03.2015 20:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 17:30 SC Paderborn 0 : 3 Bayer Leverkusen
08.03.2015 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Eintracht Frankfurt
07.03.2015 18:30 FSV Mainz 2 : 2 Borussia M'gladbach
07.03.2015 15:30 Schalke 04 3 : 1 Hoffenheim
07.03.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 0 VfL Wolfsburg
07.03.2015 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayern Monachium
07.03.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Werder Brema
07.03.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Borussia Dortmund
06.03.2015 20:30 VfB Stuttgart 0 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 17:30 Werder Brema 3 : 5 VfL Wolfsburg
01.03.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 SC Paderborn
28.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hamburger SV
28.02.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
28.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 SC Freiburg
28.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 0 FSV Mainz
28.02.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 VfB Stuttgart
28.02.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 FC Augsburg
27.02.2015 20:30 Bayern Monachium 4 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hertha Berlin
22.02.2015 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.02.2015 18:30 1.FC Koeln 1 : 1 Hannover 96
21.02.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Werder Brema
21.02.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.02.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 2 Bayer Leverkusen
21.02.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
21.02.2015 15:30 SC Paderborn 0 : 6 Bayern Monachium
20.02.2015 20:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 17:30 Hannover 96 1 : 2 SC Paderborn
15.02.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 SC Freiburg
14.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
14.02.2015 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
14.02.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 1.FC Koeln
14.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 VfB Stuttgart
14.02.2015 15:30 Werder Brema 3 : 2 FC Augsburg
13.02.2015 20:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:30 FC Augsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
08.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
07.02.2015 18:30 Hamburger SV 2 : 1 Hannover 96
07.02.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Hoffenheim
07.02.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Hertha Berlin
07.02.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Bayern Monachium
07.02.2015 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 SC Paderborn
06.02.2015 20:30 Schalke 04 1 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:00 Borussia Dortmund 0 : 1 FC Augsburg
04.02.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 2 Werder Brema
04.02.2015 20:00 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
04.02.2015 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 VfB Stuttgart
04.02.2015 20:00 SC Paderborn 0 : 3 Hamburger SV
03.02.2015 20:00 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
03.02.2015 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
03.02.2015 20:00 Hannover 96 1 : 1 FSV Mainz
03.02.2015 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:30 FC Augsburg 3 : 1 Hoffenheim
01.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 0 Hertha Berlin
31.01.2015 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Borussia Dortmund
31.01.2015 15:30 FSV Mainz 5 : 0 SC Paderborn
31.01.2015 15:30 SC Freiburg 4 : 1 Eintracht Frankfurt
31.01.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Borussia M'gladbach
31.01.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 2 1.FC Koeln
30.01.2015 20:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2014 17:30 SC Freiburg 2 : 2 Hannover 96
21.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 5 Hoffenheim
20.12.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1.FC Koeln
20.12.2014 15:30 Schalke 04 0 : 0 Hamburger SV
20.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Frankfurt
20.12.2014 15:30 FC Augsburg 2 : 1 Borussia M'gladbach
20.12.2014 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia Dortmund
20.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 0 SC Paderborn
19.12.2014 20:30 FSV Mainz 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.12.2014 20:00 SC Paderborn 1 : 2 Schalke 04
17.12.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 4 : 4 Hertha Berlin
17.12.2014 20:00 Hoffenheim 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.12.2014 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.12.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfL Wolfsburg
16.12.2014 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 FSV Mainz
16.12.2014 20:00 Hamburger SV 0 : 1 VfB Stuttgart
16.12.2014 20:00 Hannover 96 2 : 0 FC Augsburg
16.12.2014 20:00 Bayern Monachium 2 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 SC Paderborn
14.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.12.2014 18:30 FSV Mainz 1 : 1 VfB Stuttgart
13.12.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Hamburger SV
13.12.2014 15:30 Werder Brema 3 : 3 Hannover 96
13.12.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia Dortmund
13.12.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Bayern Monachium
13.12.2014 15:30 Schalke 04 1 : 2 1.FC Koeln
12.12.2014 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 5 : 2 Werder Brema
07.12.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 2 FSV Mainz
06.12.2014 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Bayer Leverkusen
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
06.12.2014 15:30 1.FC Koeln 1 : 2 FC Augsburg
06.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 Schalke 04
06.12.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 VfL Wolfsburg
06.12.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 2 Hertha Berlin
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
05.12.2014 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 26 70-13 64
2. VfL Wolfsburg 26 57-29 54
3. Borussia M'gladbach 26 37-20 47
4. Bayer Leverkusen 26 45-29 45
5. Schalke 04 26 37-31 39
6. FC Augsburg 26 33-34 38
7. 1899 Hoffenheim 26 40-38 37
8. Eintracht Frankfurt 26 49-52 34
9. Werder Brema 26 41-54 34
10. Borussia Dortmund 26 34-33 33
11. FSV Mainz 26 35-36 30
12. 1.FC Koeln 26 26-32 30
13. Hertha Berlin 26 31-44 29
14. Hannover 96 26 29-42 27
15. SC Freiburg 26 26-36 25
16. Hamburger SV 26 16-37 25
17. SC Paderborn 26 23-50 24
18. VfB Stuttgart 26 27-46 23

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:00 Hull City 2 : 3 Chelsea
22.03.2015 17:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Everton
22.03.2015 14:30 Liverpool 1 : 2 Manchester United
21.03.2015 18:30 West Ham United 1 : 0 Sunderland
21.03.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Swansea City
21.03.2015 16:00 Tottenham 4 : 3 Leicester City
21.03.2015 16:00 Stoke 1 : 2 Crystal Palace
21.03.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Burnley FC
21.03.2015 13:45 Manchester City 3 : 0 West Bromwich Albion
21.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Liverpool
15.03.2015 17:00 Everton 3 : 0 Newcastle United
15.03.2015 17:00 Manchester United 3 : 0 Tottenham
15.03.2015 14:30 Chelsea 1 : 1 Southampton
14.03.2015 18:30 Burnley FC 1 : 0 Manchester City
14.03.2015 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 West Ham United
14.03.2015 16:00 Sunderland 0 : 4 Aston Villa
14.03.2015 16:00 Leicester City 0 : 0 Hull City
14.03.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Stoke
14.03.2015 13:45 Crystal Palace 3 : 1 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.03.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Burnley FC
04.03.2015 20:45 Stoke 2 : 0 Everton
04.03.2015 20:45 Newcastle United 0 : 1 Manchester United
04.03.2015 20:45 Manchester City 2 : 0 Leicester City
04.03.2015 20:45 West Ham United 0 : 1 Chelsea
04.03.2015 20:45 Queens Park Rangers 1 : 2 Arsenal Londyn
04.03.2015 20:45 Tottenham 3 : 2 Swansea City
03.03.2015 20:45 Aston Villa 2 : 1 West Bromwich Albion
03.03.2015 20:45 Hull City 1 : 1 Sunderland
03.03.2015 20:45 Southampton 1 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:45 Leicester City - : - Chelsea
07.03.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Tottenham
01.03.2015 15:05 Arsenal Londyn 2 : 0 Everton
01.03.2015 13:00 Liverpool 2 : 1 Manchester City
28.02.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Southampton
28.02.2015 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
28.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
28.02.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 Sunderland
28.02.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Swansea City
28.02.2015 13:45 West Ham United 1 : 3 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:15 Southampton 0 : 2 Liverpool
22.02.2015 15:05 Everton 2 : 2 Leicester City
22.02.2015 13:00 Tottenham 2 : 2 West Ham United
21.02.2015 18:30 Manchester City 5 : 0 Newcastle United
21.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Chelsea 1 : 1 Burnley FC
21.02.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
21.02.2015 16:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
21.02.2015 16:00 Hull City 2 : 1 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.02.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Swansea City
11.02.2015 20:45 Manchester United 3 : 1 Burnley FC
11.02.2015 20:45 Chelsea 1 : 0 Everton
11.02.2015 20:45 Stoke 1 : 4 Manchester City
11.02.2015 20:45 Southampton 0 : 0 West Ham United
11.02.2015 20:45 Crystal Palace 1 : 1 Newcastle United
10.02.2015 21:00 Liverpool 3 : 2 Tottenham
10.02.2015 20:45 Arsenal Londyn 2 : 1 Leicester City
10.02.2015 20:45 Sunderland 0 : 2 Queens Park Rangers
10.02.2015 20:45 Hull City 2 : 0 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:15 West Ham United 1 : 1 Manchester United
08.02.2015 15:05 Newcastle United 1 : 1 Stoke
08.02.2015 13:00 Burnley FC 2 : 2 West Bromwich Albion
07.02.2015 18:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Chelsea
07.02.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Crystal Palace
07.02.2015 16:00 Manchester City 1 : 1 Hull City
07.02.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Southampton
07.02.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 Sunderland
07.02.2015 13:45 Tottenham 2 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:00 Southampton 0 : 1 Swansea City
01.02.2015 14:30 Arsenal Londyn 5 : 0 Aston Villa
31.01.2015 18:30 Chelsea 1 : 1 Manchester City
31.01.2015 16:00 Stoke 3 : 1 Queens Park Rangers
31.01.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Leicester City
31.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 0 West Ham United
31.01.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Everton
31.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Tottenham
31.01.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Burnley FC
31.01.2015 13:45 Hull City 0 : 3 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2015 21:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
18.01.2015 17:00 Manchester City 0 : 2 Arsenal Londyn
18.01.2015 14:30 West Ham United 3 : 0 Hull City
17.01.2015 18:30 Newcastle United 1 : 2 Southampton
17.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 2 Liverpool
17.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 3 Crystal Palace
17.01.2015 16:00 Tottenham 2 : 1 Sunderland
17.01.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Stoke
17.01.2015 16:00 Swansea City 0 : 5 Chelsea
17.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.01.2015 17:00 Manchester United 0 : 1 Southampton
11.01.2015 14:30 Arsenal Londyn 3 : 0 Stoke
10.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Hull City
10.01.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 West Ham United
10.01.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Aston Villa
10.01.2015 16:00 Everton 1 : 1 Manchester City
10.01.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Newcastle United
10.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 1 Queens Park Rangers
10.01.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Tottenham
10.01.2015 13:45 Sunderland 0 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2015 18:30 Tottenham 5 : 3 Chelsea
01.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 0 Crystal Palace
01.01.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Arsenal Londyn
01.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Swansea City
01.01.2015 16:00 Newcastle United 3 : 3 Burnley FC
01.01.2015 16:00 Manchester City 3 : 2 Sunderland
01.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 2 Leicester City
01.01.2015 16:00 Hull City 2 : 0 Everton
01.01.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
01.01.2015 13:45 Stoke 1 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 21:00 Liverpool 4 : 1 Swansea City
28.12.2014 17:15 Newcastle United 3 : 2 Everton
28.12.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
28.12.2014 16:00 Stoke 2 : 0 West Bromwich Albion
28.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Crystal Palace
28.12.2014 16:00 Manchester City 2 : 2 Burnley FC
28.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Leicester City
28.12.2014 16:00 West Ham United 1 : 2 Arsenal Londyn
28.12.2014 15:05 Southampton 1 : 1 Chelsea
28.12.2014 13:00 Tottenham 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2014 16:00 Burnley FC 0 : 1 Liverpool
26.12.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 1 Queens Park Rangers
26.12.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Aston Villa
26.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 3 Hull City
26.12.2014 16:00 Manchester United 3 : 1 Newcastle United
26.12.2014 16:00 Leicester City 1 : 2 Tottenham
26.12.2014 16:00 Everton 0 : 1 Stoke
26.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 Southampton
26.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 3 Manchester City
26.12.2014 13:45 Chelsea 2 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2014 21:00 Stoke 0 : 2 Chelsea
21.12.2014 17:00 Liverpool 2 : 2 Arsenal Londyn
21.12.2014 14:30 Newcastle United 0 : 1 Sunderland
20.12.2014 16:00 Aston Villa 1 : 1 Manchester United
20.12.2014 16:00 Tottenham 2 : 1 Burnley FC
20.12.2014 16:00 Southampton 3 : 0 Everton
20.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 West Bromwich Albion
20.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Swansea City
20.12.2014 16:00 West Ham United 2 : 0 Leicester City
20.12.2014 13:45 Manchester City 3 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 21:00 Everton 3 : 1 Queens Park Rangers
14.12.2014 17:00 Swansea City 1 : 2 Tottenham
14.12.2014 14:30 Manchester United 3 : 0 Liverpool
13.12.2014 18:30 Arsenal Londyn 4 : 1 Newcastle United
13.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Aston Villa
13.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 1 West Ham United
13.12.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 Manchester City
13.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Stoke
13.12.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
13.12.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 21:00 Southampton 1 : 2 Manchester United
07.12.2014 17:00 Aston Villa 2 : 1 Leicester City
07.12.2014 14:30 West Ham United 3 : 1 Swansea City
06.12.2014 18:30 Manchester City 1 : 0 Everton
06.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Burnley FC
06.12.2014 16:00 Hull City 0 : 0 West Bromwich Albion
06.12.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Sunderland
06.12.2014 16:00 Tottenham 0 : 0 Crystal Palace
06.12.2014 16:00 Stoke 3 : 2 Arsenal Londyn
06.12.2014 13:45 Newcastle United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.12.2014 20:45 Arsenal Londyn 1 : 0 Southampton
03.12.2014 20:45 Chelsea 3 : 0 Tottenham
03.12.2014 20:45 Everton 1 : 1 Hull City
03.12.2014 20:45 Sunderland 1 : 4 Manchester City
02.12.2014 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Aston Villa
02.12.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 2 West Ham United
02.12.2014 20:45 Burnley FC 1 : 1 Newcastle United
02.12.2014 20:45 Leicester City 1 : 3 Liverpool
02.12.2014 20:45 Manchester United 2 : 1 Stoke City
02.12.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2014 17:00 Tottenham 2 : 1 Everton
30.11.2014 14:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
29.11.2014 18:30 Sunderland 0 : 0 Chelsea
29.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 1 Aston Villa
29.11.2014 16:00 Liverpool 1 : 0 Stoke City
29.11.2014 16:00 Manchester United 3 : 0 Hull City
29.11.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Leicester City
29.11.2014 16:00 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
29.11.2014 16:00 West Ham United 1 : 0 Newcastle United
29.11.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 21:00 Aston Villa 1 : 1 Southampton
23.11.2014 17:00 Hull City 1 : 2 Tottenham
23.11.2014 14:30 Crystal Palace 3 : 1 Liverpool
22.11.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 2 Manchester United
22.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 West Bromwich Albion
22.11.2014 16:00 Everton 2 : 1 West Ham United
22.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 0 Sunderland
22.11.2014 16:00 Manchester City 2 : 1 Swansea City
22.11.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Queens Park Rangers
22.11.2014 16:00 Stoke City 1 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:00 Swansea City 2 : 1 Arsenal Londyn
09.11.2014 14:30 Sunderland 1 : 1 Everton
09.11.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Stoke
09.11.2014 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Newcastle United
08.11.2014 18:30 Queens Park Rangers 2 : 2 Manchester City
08.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Hull City
08.11.2014 16:00 Manchester United 1 : 0 Crystal Palace
08.11.2014 16:00 Southampton 2 : 0 Leicester City
08.11.2014 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
08.11.2014 13:45 Liverpool 1 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 29 61-25 67
2. Manchester City 30 62-28 61
3. Arsenal Londyn 30 58-31 60
4. Manchester United 30 52-27 59
5. Liverpool 30 44-32 54
6. Southampton 30 42-21 53
7. Tottenham 30 50-45 53
8. Swansea City 30 34-38 43
9. West Ham United 30 40-37 42
10. Stoke City 30 34-37 42
11. Crystal Palace 30 36-41 36
12. Newcastle United 30 33-48 35
13. Everton 30 38-42 34
14. West Bromwich Albion 30 27-39 33
15. Hull City 30 28-40 28
16. Aston Villa 30 19-39 28
17. Sunderland 30 23-44 26
18. Burnley FC 30 26-49 25
19. Queens Park Rangers 30 31-54 22
20. Leicester City 29 27-48 19

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 21:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
22.03.2015 19:00 Sociedad 3 : 1 Cordoba CF
22.03.2015 17:00 Villarreal 0 : 2 Sevilla
22.03.2015 12:00 Deportivo LC 0 : 0 Espanyol
21.03.2015 22:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Almeria
21.03.2015 22:00 Granada CF 0 : 0 Eibar
21.03.2015 20:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
21.03.2015 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Malaga
21.03.2015 16:00 Atletico Madryt 2 : 0 Getafe
20.03.2015 20:45 Elche CF 0 : 4 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 20:45 Getafe 0 : 1 Sociedad
15.03.2015 21:00 Real Madryt 2 : 0 Levante
15.03.2015 19:00 Sevilla 3 : 0 Elche CF
15.03.2015 17:00 Malaga 2 : 0 Cordoba CF
14.03.2015 20:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Granada CF
14.03.2015 18:00 Eibar 0 : 2 FC Barcelona
14.03.2015 16:00 Espanyol 0 : 0 Atletico Madryt
13.03.2015 20:45 Valencia 2 : 0 Deportivo LC
08.03.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 2 Athletic Bilbao
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 2 Getafe
08.03.2015 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Valencia
08.03.2015 19:00 Villarreal 4 : 1 Celta Vigo
08.03.2015 17:00 Sociedad 1 : 0 Espanyol
08.03.2015 12:00 FC Barcelona 6 : 1 Rayo Vallecano
07.03.2015 22:00 Granada CF 1 : 0 Malaga
07.03.2015 20:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
07.03.2015 18:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Real Madryt
07.03.2015 16:00 Deportivo LC 3 : 4 Sevilla
06.03.2015 20:45 Levante 2 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 20:45 Celta Vigo 1 : 1 Elche CF
01.03.2015 21:00 Real Madryt 1 : 1 Villarreal
01.03.2015 19:00 Sevilla 0 : 0 Atletico Madryt
01.03.2015 17:00 Eibar 0 : 1 Athletic Bilbao
01.03.2015 12:00 Valencia 2 : 0 Sociedad
28.02.2015 22:00 Malaga 3 : 2 Getafe
28.02.2015 20:00 Almeria 0 : 2 Deportivo LC
28.02.2015 18:00 Rayo Vallecano 4 : 2 Levante
28.02.2015 16:00 Granada CF 1 : 3 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.02.2015 20:45 Espanyol 2 : 1 Cordoba CF
23.02.2015 20:45 Levante 2 : 1 Granada CF
22.02.2015 22:00 Elche CF 0 : 2 Real Madryt
22.02.2015 19:00 Villarreal 1 : 0 Eibar
22.02.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Rayo Vallecano
22.02.2015 12:00 Sociedad 4 : 3 Sevilla
21.02.2015 22:00 Deportivo LC 0 : 2 Celta Vigo
21.02.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 0 Almeria
21.02.2015 18:00 Cordoba CF 1 : 2 Valencia
21.02.2015 16:00 FC Barcelona 0 : 1 Malaga
20.02.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 20:45 Eibar 0 : 1 Elche CF
15.02.2015 21:00 Celta Vigo 2 : 0 Atletico Madryt
15.02.2015 19:00 Rayo Vallecano 2 : 0 Villarreal
15.02.2015 17:00 FC Barcelona 5 : 0 Levante
15.02.2015 12:00 Valencia 1 : 0 Getafe
14.02.2015 20:00 Granada CF 0 : 0 Athletic Bilbao
14.02.2015 18:00 Real Madryt 2 : 0 Deportivo LC
14.02.2015 16:00 Sevilla 3 : 0 Cordoba CF
13.02.2015 20:45 Almeria 2 : 2 Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2015 20:45 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
08.02.2015 21:00 Athletic Bilbao 2 : 5 FC Barcelona
08.02.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
08.02.2015 17:00 Getafe 2 : 1 Sevilla
08.02.2015 12:00 Cordoba CF 1 : 2 Almeria
07.02.2015 22:00 Sociedad 1 : 1 Celta Vigo
07.02.2015 20:00 Levante 4 : 1 Malaga
07.02.2015 18:00 Villarreal 2 : 0 Granada CF
07.02.2015 16:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Madryt
06.02.2015 20:45 Deportivo LC 2 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.02.2015 20:45 Malaga 1 : 0 Valencia
01.02.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 19:00 Sevilla 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 17:00 Almeria 1 : 0 Getafe
01.02.2015 12:00 Levante 0 : 2 Athletic Bilbao
31.01.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 0 Cordoba CF
31.01.2015 20:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
31.01.2015 18:00 Eibar 1 : 3 Atletico Madryt
31.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 Sociedad
30.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 1 : 2 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Celta Vigo
25.01.2015 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
25.01.2015 19:00 Espanyol 3 : 0 Almeria
25.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Malaga
25.01.2015 12:00 Deportivo LC 2 : 2 Granada CF
24.01.2015 22:00 Villarreal 1 : 0 Levante
24.01.2015 22:00 Sociedad 1 : 0 Eibar
24.01.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 1 Rayo Vallecano
24.01.2015 18:00 Elche CF 0 : 6 FC Barcelona
24.01.2015 16:00 Cordoba CF 1 : 2 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.01.2015 21:00 Elche CF 1 : 0 Levante
18.01.2015 21:00 Sevilla 2 : 0 Malaga
18.01.2015 19:00 Deportivo LC 0 : 4 FC Barcelona
18.01.2015 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Granada CF
18.01.2015 12:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
17.01.2015 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
17.01.2015 20:00 Villarreal 2 : 0 Athletic Bilbao
17.01.2015 18:00 Valencia 3 : 2 Almeria
17.01.2015 16:00 Sociedad 0 : 1 Rayo Vallecano
16.01.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 0 : 1 Cordoba CF
11.01.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 1 Atletico Madryt
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Elche CF
11.01.2015 12:00 Almeria 0 : 2 Sevilla
10.01.2015 22:00 Eibar 2 : 1 Getafe
10.01.2015 18:00 Malaga 1 : 1 Villarreal
10.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Espanyol
09.01.2015 20:45 Levante 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.01.2015 20:45 Cordoba CF 2 : 0 Granada CF
04.01.2015 21:00 Sociedad 1 : 0 FC Barcelona
04.01.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Eibar
04.01.2015 17:00 Valencia 2 : 1 Real Madryt
04.01.2015 12:00 Getafe 1 : 2 Rayo Vallecano
03.01.2015 22:00 Malaga 1 : 2 Almeria
03.01.2015 22:00 Deportivo LC 1 : 0 Athletic Bilbao
03.01.2015 20:00 Elche CF 2 : 2 Villarreal
03.01.2015 18:00 Sevilla 1 : 0 Celta Vigo
03.01.2015 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:45 Real Madryt 2 : 1 Sevilla
21.12.2014 20:00 Granada CF 1 : 1 Getafe
21.12.2014 20:00 Elche CF 1 : 2 Malaga
21.12.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 4 Atletico Madryt
21.12.2014 12:00 Villarreal 3 : 0 Deportivo LC
20.12.2014 22:00 Rayo Vallecano 1 : 3 Espanyol
20.12.2014 20:00 Eibar 0 : 1 Valencia
20.12.2014 18:00 Levante 1 : 1 Sociedad
20.12.2014 16:00 FC Barcelona 5 : 0 Cordoba CF
19.12.2014 20:45 Celta Vigo 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 0 Elche CF
14.12.2014 21:00 Sociedad 1 : 1 Athletic Bilbao
14.12.2014 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 Villarreal
14.12.2014 17:00 Sevilla 0 : 0 Eibar
14.12.2014 12:00 Espanyol 2 : 1 Granada CF
13.12.2014 22:00 Malaga 1 : 0 Celta Vigo
13.12.2014 20:00 Cordoba CF 0 : 0 Levante
13.12.2014 18:00 Valencia 3 : 0 Rayo Vallecano
13.12.2014 16:00 Getafe 0 : 0 FC Barcelona
12.12.2014 20:45 Almeria 1 : 4 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 19:00 Levante 1 : 1 Getafe
08.12.2014 17:00 Eibar 5 : 2 Almeria
07.12.2014 21:00 Granada CF 1 : 1 Valencia
07.12.2014 19:00 Villarreal 4 : 0 Sociedad
07.12.2014 17:00 FC Barcelona 5 : 1 Espanyol
07.12.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
06.12.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 1 Malaga
06.12.2014 20:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
06.12.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Cordoba CF
06.12.2014 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 20:45 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
30.11.2014 21:00 Valencia 0 : 1 FC Barcelona
30.11.2014 19:00 Cordoba CF 0 : 2 Villarreal
30.11.2014 17:00 Sevilla 5 : 1 Granada CF
30.11.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Deportivo LC
29.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 1 Eibar
29.11.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Real Madryt
29.11.2014 18:00 Espanyol 2 : 1 Levante
29.11.2014 16:00 Getafe 1 : 2 Athletic Bilbao
28.11.2014 20:45 Real Sociedad 3 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Granada CF 0 : 0 Almeria
23.11.2014 21:00 Villarreal 2 : 1 Getafe
23.11.2014 19:00 Elche CF 2 : 2 Cordoba CF
23.11.2014 17:00 Levante 2 : 1 Valencia
23.11.2014 12:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Celta Vigo
22.11.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.11.2014 20:00 FC Barcelona 5 : 1 Sevilla
22.11.2014 18:00 Eibar 0 : 4 Real Madryt
22.11.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Malaga
21.11.2014 20:45 Athletic Bilbao 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 21:00 Real Sociedad 2 : 1 Atletico Madryt
09.11.2014 19:00 Valencia 0 : 0 Athletic Bilbao
09.11.2014 17:00 Espanyol 1 : 1 Villarreal
09.11.2014 12:00 Sevilla 1 : 1 Levante
08.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Granada CF
08.11.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Eibar
08.11.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Rayo Vallecano
08.11.2014 18:00 Getafe 0 : 0 Elche CF
08.11.2014 16:00 Almeria 1 : 2 FC Barcelona
07.11.2014 20:45 Cordoba CF 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 28 80-17 68
2. Real Madryt 28 78-26 64
3. Valencia 28 52-22 60
4. Atletico Madryt 28 52-23 59
5. Sevilla 28 51-33 55
6. Villarreal 28 43-26 49
7. Malaga 28 31-31 44
8. Athletic Bilbao 28 27-33 39
9. Real Sociedad 28 33-37 36
10. Celta Vigo 28 29-31 35
11. Rayo Vallecano 28 33-50 35
12. Espanyol 28 32-37 34
13. Getafe 28 24-39 29
14. Eibar 28 26-38 28
15. Elche CF 28 23-52 27
16. Deportivo LC 28 23-44 26
17. Almeria 28 23-42 10
18. Levante 28 23-52 25
19. Granada CF 28 18-43 23
20. Cordoba CF 28 20-46 18

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 20:45 Sampdoria 1 : 0 Inter Mediolan
22.03.2015 20:45 Parma 0 : 2 Torino
22.03.2015 20:45 Napoli 1 : 1 Atalanta
22.03.2015 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Hellas Werona
22.03.2015 20:45 Cesena 0 : 1 AS Roma
22.03.2015 20:45 Udinese 2 : 2 Fiorentina
22.03.2015 15:00 Juventus Turyn 1 : 0 Genoa
22.03.2015 12:30 Empoli 3 : 1 Sassuolo
21.03.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
21.03.2015 18:00 Chievo Werona 1 : 0 Palermo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 21:00 AS Roma 0 : 2 Sampdoria
16.03.2015 19:00 Fiorentina 2 : 1 AC Milan
16.03.2015 19:00 Torino 0 : 2 Lazio Rzym
15.03.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Cesena
15.03.2015 18:00 Hellas Werona 2 : 0 Napoli
15.03.2015 15:00 Atalanta 0 : 0 Udinese
15.03.2015 15:00 Sassuolo 4 : 1 Parma
15.03.2015 15:00 Genoa 0 : 2 Chievo Werona
14.03.2015 20:45 Cagliari 1 : 1 Empoli
14.03.2015 18:00 Palermo 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Sassuolo
09.03.2015 19:00 Lazio Rzym 4 : 0 Fiorentina
08.03.2015 20:45 Napoli 2 : 2 Inter Mediolan
08.03.2015 15:00 Parma 0 : 0 Atalanta
08.03.2015 15:00 Udinese 3 : 2 Torino
08.03.2015 15:00 Empoli 1 : 1 Genoa
08.03.2015 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AS Roma
08.03.2015 12:30 Cesena 0 : 0 Palermo
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 21:00 AS Roma 1 : 1 Juventus Turyn
01.03.2015 18:15 Inter Mediolan 0 : 1 Fiorentina
01.03.2015 15:15 Atalanta 1 : 2 Sampdoria
01.03.2015 15:15 Cesena 1 : 0 Udinese
01.03.2015 15:15 Sassuolo 0 : 3 Lazio Rzym
01.03.2015 15:15 Palermo 0 : 0 Empoli
01.03.2015 12:30 Cagliari 1 : 2 Hellas Werona
28.02.2015 20:45 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 18:30 Parma 1 : 0 Udinese
24.02.2015 18:30 Sampdoria 1 : 1 Genoa
23.02.2015 21:00 Cagliari 1 : 2 Inter Mediolan
23.02.2015 19:00 Napoli 2 : 0 Sassuolo
22.02.2015 20:45 Fiorentina 1 : 1 Torino
22.02.2015 15:00 AC Milan 2 : 0 Cesena
22.02.2015 15:00 Lazio Rzym 2 : 1 Palermo
22.02.2015 15:00 Empoli 3 : 0 Chievo Werona
22.02.2015 15:00 Hellas Werona 1 : 1 AS Roma
20.02.2015 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 20:45 Cesena 2 : 2 Juventus Turyn
15.02.2015 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Sampdoria
15.02.2015 15:00 Torino 1 : 1 Cagliari
15.02.2015 15:00 Genoa 5 : 2 Hellas Werona
15.02.2015 15:00 Atalanta 1 : 4 Inter Mediolan
15.02.2015 15:00 AS Roma 0 : 0 Parma
15.02.2015 15:00 Udinese 0 : 1 Lazio Rzym
15.02.2015 12:30 AC Milan 1 : 1 Empoli
14.02.2015 20:45 Palermo 3 : 1 Napoli
14.02.2015 18:00 Sassuolo 1 : 3 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 18:00 Hellas Werona 1 : 3 Torino
11.02.2015 15:00 Parma 0 : 1 Chievo Werona
09.02.2015 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Genoa
08.02.2015 20:45 Inter Mediolan 3 : 0 Palermo
08.02.2015 15:00 Sampdoria 1 : 1 Sassuolo
08.02.2015 15:00 Napoli 3 : 1 Udinese
08.02.2015 15:00 Cagliari 1 : 2 AS Roma
08.02.2015 15:00 Empoli 2 : 0 Cesena
08.02.2015 12:30 Fiorentina 3 : 2 Atalanta
07.02.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 15:00 Torino 5 : 1 Sampdoria
01.03.2015 15:00 Palermo 2 : 1 Hellas Werona
01.03.2015 15:00 Udinese 0 : 0 Juventus Turyn
01.03.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Napoli
01.03.2015 12:30 Sassuolo 3 : 1 Inter Mediolan
01.02.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Parma
01.02.2015 15:00 Cesena 2 : 1 Lazio Rzym
01.02.2015 15:00 Atalanta 2 : 1 Cagliari
31.01.2015 20:45 AS Roma 1 : 1 Empoli
31.01.2015 18:00 Genoa 1 : 1 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 21:00 Sampdoria 1 : 1 Napoli
30.11.2014 20:45 AS Roma 4 : 2 Inter Mediolan
30.11.2014 18:00 Juventus Turyn 2 : 1 Torino
30.11.2014 15:00 AC Milan 2 : 0 Udinese
30.11.2014 15:00 Cagliari 0 : 4 Fiorentina
30.11.2014 15:00 Cesena 0 : 3 Genoa
30.11.2014 15:00 Empoli 0 : 0 Atalanta
30.11.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Parma
29.11.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 0 Lazio Rzym
29.11.2014 18:00 Sassuolo 2 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Palermo
23.11.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Inter Mediolan
23.11.2014 15:00 Cesena 1 : 1 Sampdoria
23.11.2014 15:00 Napoli 3 : 3 Cagliari
23.11.2014 15:00 Parma 0 : 2 Empoli
23.11.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Chievo Werona
23.11.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 2 Fiorentina
23.11.2014 12:30 Torino 0 : 1 Sassuolo
22.11.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 3 Juventus Turyn
22.11.2014 18:00 Atalanta 1 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Torino
09.11.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Hellas Werona
09.11.2014 18:00 Fiorentina 0 : 1 Napoli
09.11.2014 15:30 Chievo Werona 2 : 1 Cesena
09.11.2014 15:00 Empoli 2 : 1 Lazio Rzym
09.11.2014 15:00 Juventus Turyn 7 : 0 Parma
09.11.2014 15:00 Palermo 1 : 1 Udinese
09.11.2014 12:30 Cagliari 1 : 1 Genoa
08.11.2014 20:45 Sampdoria 2 : 2 AC Milan
08.11.2014 18:00 Sassuolo 0 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym 4 : 2 Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena 1 : 1 Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Palermo
02.11.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Sassuolo
02.11.2014 15:00 Sampdoria 3 : 1 Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino 0 : 0 Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese 2 : 4 Genoa
01.11.2014 20:45 Parma 2 : 0 Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli 0 : 2 Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli 2 : 0 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 28 55-14 67
2. AS Roma 28 39-21 53
3. Lazio Rzym 28 51-27 52
4. Sampdoria 28 37-28 48
5. Napoli 28 47-36 47
6. Fiorentina 28 41-31 46
7. Torino 28 32-30 39
8. AC Milan 28 41-35 38
9. Genoa 27 37-33 37
10. Inter Mediolan 28 42-36 37
11. Palermo 28 38-41 35
12. Udinese 27 31-36 33
13. Empoli 28 30-30 33
14. Sassuolo 28 34-43 32
15. Chievo Werona 28 21-30 32
16. Hellas Werona 28 21-30 32
17. Atalanta 28 23-38 26
18. Cagliari 28 34-53 21
19. Cesena 28 25-49 21
20. Parma 26 21-53 9

Wyniki - IBF, WBC, BOXING NIGHTS

Data i Miejsce Rywale Zwycięzca
08.11.14
Tomasz Adamek -
Artur Szpilka
wygrana Artura Szpilki
27.09.14
Krzysztof Włodarczyk -
Grigorij Drozd
wygrana Grigorija Drozda
31.05.14
Albert Sosnowski -
Marcin Rekowski
wygrana Marcina Rekowskiego
24.05.14
Andrzej Fonfara -
Adonis Stevenson
wygrana Adonisa Stevensona

WYNIKI - KSW, UFC, PRO MMC

Data i Miejsce Rywale Zwycięzca
KSW 29
06.12.14
Mariusz Pudzianowski -
Paweł Nastula
Wygrana M. Pudzianowskiego
06.12.14
Piotr Strus -
Jay Silva
Remis

Wyniki - WTA, ATP, PUCHAR DAVISA

Data Godzina Wyniki
26.01.15 07:00 A. Radwańska V. Williams
24.01.15 07:00 J. Janowicz F. Lopez
24.01.15 07:00 A. Radwańska V. Lepchenko
22.01.15 07:00 J. Janowicz G. Monfils
22.01.15 07:00 A. Radwańska J. Larsson
  • 19.12.2014, godz. 10:20 / aktualizacja 19.12.2014 godz. 10:20
    Najbardziej przereklamowani polscy sportowcy [RANKING]
    Sławni, bogaci, ale nie idą za tym żadne wielkie sukcesy. Zarabiają fortunę, jedni na bajerze, drudzy - za stare osiągnięcia czy znajomości. "Super Express" sklasyfikował dziesiątkę najbardziej przereklamowanych polskich sportowców 2014 roku. Dominują kopacze piłki, ale są też:...
  • 22.11.2014, godz. 12:27 / aktualizacja 22.11.2014 godz. 12:32
    video Anita Włodarczyk nie została lekkoatletką roku. Kulomiotka z Nowej Zelandii lepsza od Polki [WIDEO]
    Międzynarodowa Federacja Lekkiej Atletyki wybrała najlepszych zawodników 2014 roku. Wśród panów triumfował francuski tyczkarz Renaud Lavillenie, a wśród pań - Valerie Adams, kulomiotka z Nowej Zelandii.
  • 10.10.2014, godz. 15:23 / aktualizacja 10.10.2014 godz. 15:36
    Jules Bianchi zostanie uhonorowany podczas Grand Prix Rosji
    Jules Bianchi (25 l.) wciąż walczy o życie po koszmarnym wypadku w Grand Prix Japonii. Francuski kierowca pozostaje na ustach wszystkich fanów wyścigów samochodowych. W niedzielnym Grand Prix Rosji w Soczi uhonorują go niektórzy kierowcy (m.in. Rosberg i Button), a także zespół...
  • 10.10.2014, godz. 14:47 / aktualizacja 10.10.2014 godz. 14:47
    Kosmiczny rower - na czym jeżdżą kolarze? [WIDEO]
    Kamera SuperExpress.tv odwiedziła grupę kolarską ActiveJet Team podczas zgrupowania na Majorce, w Hiszpanii. Mechanik tej grupy Arkadiusz Klimczak zaprezentował nam specjalny "kosmiczny" rower do jazdy na czas. Taki sprzęt jest wart - bagatela! - 60 tysięcy złotych! Zobaczcie...
  • 03.10.2014, godz. 11:47 / aktualizacja 03.10.2014 godz. 11:47
    Podejrzewali go o doping. Okazało się, że choruje na raka
    Świetnie zapowiadająca się kariera Thomasa Van der Plaetsena stanęła w martwym punkcie. Utytułowany dziesięcioboista może jednak mówić o szczęściu w nieszczęściu. Dzięki podejrzeniom o stosowanie dopingu stosunkowo wcześnie wykryto u niego raka jąder.
  • 03.09.2014, godz. 19:03 / aktualizacja 03.09.2014 godz. 19:09
    Włodarczyk: Czekałam na ten rekord! [WIDEO]
    Gościem specjalnym w studiu SuperExpress.TV była Anita Włodarczyk, świeżo upieczona rekordzistka świata w rzucie młotem. Wynik 79 metrów i 58 centymetrów robi wrażenie! W rozmowie z dziennikarzem Super Expressu nasza mistrzyni opowiada, jak to jest miotać najdalej na świecie,...
  • 08.08.2014, godz. 18:17 / aktualizacja 08.08.2014 godz. 18:47
    Dni Oscara Pistoriusa są policzone! Poznał termin wyroku
    Nikt chciałby znaleźć się teraz w skórze Oscara Pistoriusa! Wszystko wskazuje na to, że biegacz zamordował swoją narzeczoną. 27-latek poznał już termin ostatecznego wyroku.
  • 31.07.2014, godz. 17:14 / aktualizacja 31.07.2014 godz. 17:21
    Szymon Ziółkowski: Ten sezon jest do d...
    Szymon Ziółkowski jest załamany swoją słabą formą. Z tego powodu jego występ w zbliżających się mistrzostwach Europy w Zurychu stanął pod znakiem zapytania. Młociarz zdaje sobie sprawę z tego, że jego kariera niebawem dobiegnie końca.
  • 25.07.2014, godz. 12:42 / aktualizacja 26.07.2014 godz. 03:20
    Rośnie nowa gwiazda w pchnięciu kulą. Polak mistrzem świata juniorów!
    Czy to będzie nasz nowy Tomasz Majewski? 17-letni Konrad Bukowiecki zdobył złoty medal na mistrzostwach świata juniorów w pchnięciu kulą. Zawody rozegrano w amerykańskim Eugene.
  • 23.06.2014, godz. 13:17 / aktualizacja 23.06.2014 godz. 13:39
    Dwa rekordy świata Katie Ledecky
    Niemal do końca czerwca trzeba było czekać na pierwszy w tym rekord świata w pływaniu na długim basenie. Za to padły od razu dwa.