SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty Anna Lewandowska ma dziś urodziny! Jak się zmieniała przez lata? [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska ma dziś urodziny! Jak się zmieniała przez lata? [ZDJĘCIA]

07.09.2016, godz. 14:34
Robert Lewandowski, Anna Stachurska
foto: Super Express

Anna Lewandowska 7 września 2016 r. obchodzi swoje 28. urodziny! Żona kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski przez lata przeszła niesamowitą metamorfozę. I to nie tylko pod względem urody. Zmienił się także jej wizerunek. Skutecznie zrywa z łatką partnerki znanego piłkarza. Czym się zajmuje i jak się zmieniała? Zobacz zdjęcia Anny Lewandowskiej.

Anna Lewandowska obchodzi 28. urodziny. Z roku na rok goni popularność męża Roberta - piłkarza Bayernu Monachium i kapitana reprezentacji Polski. Para wzięła ślub 22 czerwca 2013 roku. Wtedy była tylko żoną znanego piłkarza.
Dziś skutecznie promuje swoją działalność, dzięki której tysiące ludzi zmienia swoje życia na lepsze. Już wcześniej miała wielkie zamiłowanie do sportu. Od 13 roku życia z powodzeniem trenowała karate. Na swoim koncie ma kilkanaście medali z mistrzostw Europy i świata.
Po czasie porzuciła jednak sztuki walki i zaczęła się spełniać jako trenerka fitness. Na licznych portalach społecznościowych codziennie zachęca ludzi do aktywności sportowej i dobrej diety. Wydała płyty DVD ze specjalnymi zestawami ćwiczeń oraz książki, zawierające zdrowe przepisy kulinarne. Ogromną popularnością cieszy się jej blog "Healthy plann by Ann", na którym zachęca do zdrowszego trybu życia.

Nie daje sobie wolnego nawet we własne urodziny. Zazwyczaj takie wydarzenie świętuje się wielkim, słodkim obżarstwem, ale nie u Anny Lewandowskiej. Z samego rana pochwaliła się zdjęciem na Instagramie prosto z siłowni. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo innych fotek. Zobacz, jaką metamorfozę przeszła żona Roberta Lewandowskiego.

Birthday Workout #motivation #smile #happy #positive #healthyplanbyann #annalewandowska

A photo posted by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on Sep 6, 2016 at 11:42pm PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: