SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty kolarstwo 2. etap Tour de Pologne: Transmisja NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

2. etap Tour de Pologne: Transmisja NA ŻYWO w TV i STREAM LIVE ONLINE

13.07.2016, godz. 15:43
73. Tour de Pologne
foto: EAST NEWS

2. etap Tour de Pologne w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. W środę 13 lipca rywalizacja przeniesie się z Mazowsza na Śląsk. Najlepsi kolarze będą finiszować w Katowicach. Gdzie w TV obejrzeć II. etap 73. Tour de Pologne? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

We wtorek rozpoczał się 73. Tour de Pologne. 1. etap rozpoczął się w Radzyminie, a swój finisz miał na ulicach Warszawy, gdzie triumfował Włoch Davide Martinelli. Najlepszy z Polaków był Michał Kwiatkowski. Zawodnik grupy Sky dał się wyprzedzić na ostatnim odcinku i ostatecznie zajął 7. miejsce.

W środę rywalizacja przenosi się na Śląsk. Drugi etap rozpocznie się w Tarnowskich Górach. Po drodze kolarze powalczą na trzech premiach lotnych w Chorzowie, Siemianowicach i Piekarach Śląskich oraz premii specjalnej w Bytomiu. Finisz nastąpi pod Spodkiem w Katowicach. Łącznie do pokonania będą 153 kilometry. Liczymy na to, że swoją pozycję poprawi Kwiatkowski.

Drugi etap kolarskiego Tour de Pologne rozpocznie się o godzinie 15:00. Finisz planowany jest po godzinie 18. Transmisja w telewizji na antenie TVP1 i TVP Sport. STREAM ONLINE będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: