SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty kolarstwo Giro d'Italia: Ale wpadka! Autokar polskiej ekipy utknął na trasie wyścigu [ZDJĘCIA]

Giro d'Italia: Ale wpadka! Autokar polskiej ekipy utknął na trasie wyścigu [ZDJĘCIA]

26.05.2017, godz. 10:22
CCC Polkowice, kolarstwo
foto: Twitter

Póki co polscy kolarze nie odznaczyli się wspaniałymi wynikami podczas Giro d'Italia. O naszym kraju było jednak głośno z powodu wpadki, jaką zaliczył autokar polskiej ekipy CCC Sprandi Polkowice. Pojazd utknął na zakręcie i częściowo zablokował drogę. Kolarze musieli się nieźle natrudzić, żeby ominąć pomarańczowy autobus i kontynuować jazdę.

18. etap Giro d'Italia na pewno zostanie w pamięci grupy CCC Sprandi Polkowice. Autokar polskiej ekipy miał problemy z wykonaniem pewnego manewru podczas podjazdu i utknął na zakręcie. Spowodował tym samym niezłe zamieszanie, bo uczestnicy wyścigu musieli omijać go po wewnętrzenej stronie jezdni. Ten sam etap zakończył się równocześnie najlepszym wynikiem polskiej grupy. Jan Hirt zajął w nim 5. miejsce i zanotował najlepszy rezultat, jaki osiągnąła grupa CCC podczas tegorocznego Giro d'Italia.

Nie ulega jednak wątpliwości, że to wpadka autokaru, a nie wynik Hirta mocniej poruszył media. Zdjęcia szybko obiegły internet. Zobaczcie, jak wyglądała ta niecodzienna sytuacja na trasie wyścigu.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: