SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty kolarstwo Giro d'Italia: Kolarz rozpiął koszulkę i złożył romantyczną propozycję [WIDEO]

Giro d'Italia: Kolarz rozpiął koszulkę i złożył romantyczną propozycję [WIDEO]

17.05.2017, godz. 15:35
Victor Campenaerts
foto: Twitter

Ile każdy z nas zna sposobów na zaproszenie partnera, czy partnerki na randkę? Na pewno kilka, jeśli nie dziesiątki. Jedne z nich są całkiem zwyczajne, inne nieco bardziej wyszukane, ale finalnie chodzi o to, żeby usłyszeć odpowiedź "TAK". Zobaczcie co wymyślił belgijski kolarz, Victor Campenaerts, podczas jednego z etapów Giro d'Italia.

Na ostatnich metrach wyścigu 25-letni zawodnik grupy Blanco Pro Cycling Team rozpiął swoją koszulkę i zaprezentował klatkę piersiową. Na niej miał wypisane dwa słowa: "Carlien, randka?". Campenaerts wymyślił niestandardowy sposób, żeby zaproponować dziewczynie wspólne wyjście. Tym zwrócił uwagę nie tylko swojej wybranki, ale także całego świata. Belg nie miał szans, by zaistnieć pod względem sportowym. Po dziesięciu etapach zajmuje 156. pozycję na 189 zawodników.

Okazało się, że próba Campenaertsa była skuteczna. 30-letniej Carlien Cavens spodobał się polot i pomysłowość sportowca. Na wiadomość przekazaną za pośrednictwem telewizji, wypisaną na umięśnionej sylwetce Belga, zareagowała pozytywnie. Zgodziła się na randkę z Victorem. Jeśli wszystko pójdzie po myśli kolarza, to ich love story może być natchnieniem filmowych scenarzystów.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: