SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty kolarstwo Rafał Majka ma córeczkę! Wielka radość naszego kolarza [ZDJĘCIE]

Rafał Majka ma córeczkę! Wielka radość naszego kolarza [ZDJĘCIE]

20.02.2017, godz. 11:25
Rafał Majka
Rafał Majka foto: Super Express

Rafał Majka wreszcie doczekał się upragnionego dziecka. Gdy nasz najlepszy kolarz wrócił do domu w sobotę, po wyczerpującym wyścigu, czekała na niego już żona i córeczka, która przyszła na świat w ostatnich dniach. Sportowiec wielką radością podzielił się już z kibicami, zamieszczając w sieci zdjęcie z pociechą.

Rafał Majka przygotowuje się ostro do startu w tegorocznym Tour de France. Jednym z etapów treningów brązowego medalisty igrzysk olimpijskich był start w dwóch jednodniowych wyścigach w Hiszpanii, na Majorce. Po wyczerpujących odcinkach nasz najlepszy kolarz dostał kilka dni wolnego. Wszystko dlatego, że na świat przyszła jego córeczka i wraz z ukochaną żoną jest już w domu. Sobotni powrót pana Rafała sprawił mu więc mnóstwo radości.

Swoim szczęściem postanowił podzielić się od razu z fanami. Na Facebooku zamieścił zdjęcie z pociechą. "Fajnie mieć już córkę w domu! Dziękuję Mamusi" - napisał przy fotografii. Niestety, rodzinny spokój nie potrwa długo. Już między 23 a 26 lutym wystartuje w Abu Dhabi. Niedługo później weźmie udział w Tirreno-Adriatico, a poźniej w Volta a Catalunya.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: