SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty kolarstwo Tour de France: Kolarz oświadczył się w trakcie wyścigu! [WIDEO]

Tour de France: Kolarz oświadczył się w trakcie wyścigu! [WIDEO]

24.07.2017, godz. 20:41
Wyjątkowe oświadczyny kolarza podczas Tour de France
Wyjątkowe oświadczyny kolarza podczas Tour de France foto: YouTube

Cyril Gautier z grupy AG2R zaplanował coś wyjątkowego na ostatni etap wyścigu Tour de France. Wykorzystał obecność kamery i przez telewizję poprosił swoją ukochaną o rękę! Dostał już odpowiedź na swoje nietypowe oświadczyny. Zobaczcie WIDEO.

Od lat ostatni etap Tour de France nie ma w sobie wielkich sportowych emocji, bo przed nim już wszystko jest jasne. Ostatni wyścig to relaksująca jazda dla kolarzy, którzy wreszcie mogą odpocząć po morderczej walce, a zwycięzcy "Wielkiej Pętli" złożyć gratulacje. Jedni rzeczywiście podjeżdżali do Chrisa Froome'a, aby osobiście wyrazić swój podziw nad jego znakomitą jazdą, ale Cyril Gautier skradł show triumfatorowi TdF!

Zobacz: Chris Froome po raz czwarty wygrał Tour de France. Sporo zawdzięcza Michałowi Kwiatkowskiemu

Postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie na trasie wyścigu! Gdy podjechała do niego kamera, wyciągnął kartkę, na której było napisane "Caroline, wyjdziesz za mnie?". Otuchy dodawał mu inny kolarz, który w tle pokazywał serduszko i krzyczał, aby wybranka Gautiera się zgodziła. Okazało się, że to historia ze szczęśliwym zakończeniem. Na Twitterze pojawiła się informacja, że romantyczny kolarz usłyszał TAK! Gratulujemy pomysłu i życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

tagi: de France tour
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: