SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty koszykówka NBA All-Star Weekend: Robinson wygrał wsady. Skoczył nad dwiema osobami! [WIDEO]

NBA All-Star Weekend: Robinson wygrał wsady. Skoczył nad dwiema osobami! [WIDEO]

19.02.2017, godz. 09:24
Glenn Robinson, NBA All-Star Weekend
foto: EAST NEWS

NBA All-Star Weekend trwa w najlepsze. Pierwszego dnia tradycyjnie kibice obejrzeli uwielbiane konkursy. Najlepszym wsadem popisał się Glenn Robinson, który wygrał dzięki temu, że po drodze do kosza przeskoczył dwie osoby! W emocjonującym konkursie rzutów za trzy punkty najlepszy okazał się Eric Gordon.

Glenn Robinson III to syn słynnego w latach dziewięćdziesiątych skrzydłowego Milwaukee Bucks... Glenna Robinsona. Potomek ikony NBA w sobotę podczas NBA All-Star Weekend wcale nie był faworytem konkursu wsadów. Najwyżej stały akcje Aarona Gordona z Orlando Magic, który przed rokiem musiał uznać wyższość Zacha LaVine'a, choć wybór był bardzo kontrowersyjny. W tym roku Gordon także niespodziewanie przegrał. Choć bardziej sprawiedliwie. Robinson z Indiana Pacers oczarował wszystkich, skacząc nad głowami dwóch osób, ustawionych "na barana"!

 

 

W konkursie rzutów za trzy punkty najlepszy okazał się Eric Gordon z Houston Rockets. W finale mierzył się z Kyrie'em Ervingiem (Cleveland Calaviers) i Kembą Walkerem (Charlotte Hornets). Triumfator zaciętą walkę toczył z tym pierwszym. Obaj w decydującym starciu zgromadzili na kontach po dwadzieścia punktów i musieli rozegrać dogrywkę. W niej Gordon wygrał 21:18.

 

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: