SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty koszykówka NBA: Legenda Knicks aresztowana! Bójka na trybunach [WIDEO]

NBA: Legenda Knicks aresztowana! Bójka na trybunach [WIDEO]

09.02.2017, godz. 18:20
Charles Oakley kontra ochrona
Charles Oakley kontra ochrona foto: EAST NEWS

Charles Oakley to były gwiazdor NBA. Zawodnik występował w drużynie New York Knicks, a najwierniejsi kibice z pewnością pamiętają jego epicką bójkę z Charlesem Barkleyem. Gigant nie potrafi trzymać nerwów na wodzy, o czym przypomniał podczas ostatniego spotkania nowojorskiej drużyny, wdając się w bójkę z fanem i ochroniarzami!

New York Knicks w ostatnim czasie nie radzą sobie zbyt dobrze. "Fani" drużyny potrafią nawet gwizdać i buczeć na swoich zawodników w trakcie spotkania. Fatalny sezon nowojorskiego klubu tłumaczy się historycznie słabą formą i brakiem zapału Carmelo Anthony'ego. Inni szukają przyczyn w zarządzie "Knicksów" - jedną z tych osób jest właśnie Charles Oakley.

Amerykańskie media donoszą, że były zawodnik NBA miał obraźliwie krzyczeć w kierunku właściciela klubu, Jamesa Dolana. Oakley nie od dziś kibicuje "Knicksom" i z całą pewnością nie jest pocieszony ich obecną formą. Emerytowany center postanowił wyładować swoją frustracje nie tylko na przeciwnikach, lecz także na siedzących obok fanach, zarządzie i ochroniarzach Madison Square Garden.

Na trybunach hali wybuchła wielka awantura. Krzyki i przepychanki sprawiły, że spotkanie przerwano, a wszyscy zawodnicy "podziwiali" agresywną legendę. Dopiero dziesięciu mężczyzn powstrzymało rozwścieczonego Oakleya. Dziennikarze ABC poinformowali, że byłemu zawodnikowi postawiono zarzut napaści. Co ciekawe, ogromny podkoszowy wypiera się zarzutów i twierdzi, że to właściciel klubu wydał rozkaz aresztowania.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: