Marcin Gortat Washington Wizards

Autor: East News Marcin Gortat

NBA: Marcin Gortat pogryziony przez Szerszenie [WIDEO]

2016-02-07 12:08

Washington Wizards ponieśli kolejną porażkę w lidze NBA - tym razem nie sprostali Charlotte Hornets. W meczu z Szerszeniami Marcin Gortat zagrał nieźle, ale Czarodzieje coraz bardziej oddalają się od fazy play-off. Czy złapią odpowiedni rytm po przerwie na weekend gwiazd, który już za tydzień?

Wizards przegrali w Charlotte 104:108. Czarodzieje mają teraz bilans 22 zwycięstw i 27 porażek i jeżeli nie obudzą się w drugiej fazie sezonu - po Meczu Gwiazd - na wakacje pojadą już w kwietniu. W spotkaniu z Szerszeniami Marcin Gortat zdobył 11 punktów i zebrał z tablicy 13 piłek.

Długo nic nie zapowiadało porażki drużyny Polaka - Wizards prowadzili już 57:38. Pogoń gospodarzy okazała się jednak skuteczna, a wśród zwycięzców wyróżnił się Francuz Nicolas Batum, któremu jednej asysty zabrakło do triple-double. W przyszły weekend przerwa na weekend gwiazd w Toronto. Przed nim czekają Wizards jeszcze ważne mecze z Bucks i Knicks.