SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty koszykówka Paula Tumala znów kusi! Seksowny filmik byłej dziewczyny Marcina Gortata [WIDEO]

Paula Tumala znów kusi! Seksowny filmik byłej dziewczyny Marcina Gortata [WIDEO]

11.01.2017, godz. 16:12
Paula Tumala
Paula Tumala foto:

Ona znów to zrobiła! Paula Tumala nie wstydzi się swojego ciała i uwielbia chwalić się nim na Instagramie. Tym razem była dziewczyna Marcina Gortata opublikowała filmik z sesji zdjęciowej, na którym seksownie eksponuje nienaganne wdzięki. Zobacz kuszący filmik i zdjęcia modelki!

Nie od dziś wiemy, że Paula Tumala to piękność jakich mało. Modelka chętnie pokazuje swoje idealne ciało na wybiegu, scenie i Instagramie! Prezenterka MTV ma za sobą występy w seksownej ekipie Donatana, nagą sesję zdjęciową dla CKM oraz nieudany związek z Marcinem Goratem. Para nie mogła dojść do porozumienia w kwestii życiowych priorytetów i rozstała się w lipcu zeszłego roku.

Po obejrzeniu tego filmiku podkoszowy Washington Wizards z pewnością żałuje rozstania z Tumalą. To ciało jest w stanie zmotywować i rozgrzać każdego mężczyznę! Zobaczcie sami:

Modelka zaczęła ostatnio ćwiczyć na siłowni i coraz częściej pokazuje się w kuszących strojach i pozycjach, a jej instagramowe konto to idealne miejsce dla zmarzniętych fanów.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: