SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Anita Włodarczyk obudzona o świcie przez... kontrolę antydopingową! [ZDJĘCIE]

Anita Włodarczyk obudzona o świcie przez... kontrolę antydopingową! [ZDJĘCIE]

18.03.2017, godz. 21:17
Anita Włodarczyk, Rio 2016
Anita Włodarczyk foto: Super Express

Mistrzyni olimpijska i rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk przebywa obecnie na obozie przygotowawczym w Kalifornii w miejscowości Chula Vista. W sobotni poranek 31-latkę spotkała niespodzianka, ale niekoniecznie przyjemna. Z łóżka zerwała ją bowiem... kontrola antydopingowa!

Anita Włodarczyk zdominowała poprzedni rok w rzucie młotem kobiet. W sierpniu zdobyła złoto olimpijskie na igrzyskach w Rio de Janeiro ustanawiając rekord świata, a niedługo później na warszawskim Memoriale Kamili Skolimowskiej jeszcze go poprawiła. Na koniec sezonu została obsypana nagrodami za świetne występy w ciągu tych dwunastu miesięcy i mogła z uśmiechem na ustach wybrać się na wakacje.

Teraz o odpoczynku może już zapomnieć, bo w pocie czoła przygotowuje się do startów w 2017 roku. Obecnie przebywa na obozie przygotowawczym w miejscowości Chula Vista w Kaliforni, jednak nawet tam nie ma chwili spokoju. W sobotni poranek musiała się zerwać z łóżka skoro świt, bowiem odwiedziła ją... kontrola antydopingowa! Ale z drugiej strony nie ma się czemu dziwić - wielu aż nie dowierza, że Polka może wygrywać w takim stylu bez stosowania substancji niedozwolonych.

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: