SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Anita Włodarczyk pokazała moc! Podciągnięcia na drążku to dla niej pestka [WIDEO]

Anita Włodarczyk pokazała moc! Podciągnięcia na drążku to dla niej pestka [WIDEO]

21.03.2017, godz. 12:20
Anita Włodarczyk z olimpijskim złotem
Anita Włodarczyk z olimpijskim złotem foto: EAST NEWS

Anita Włodarczyk od pewnego czasu w pocie czoła trenuje w Kaliforni, gdzie szlifuje formę przed startami w 2017 roku. Ostatnio mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro pochwaliła się w sieci filmikiem, w którym pokazała wielką moc! Okazuje się, że podciągnięcia na drążku z 5,5-kilogramowym obciążeniem to dla niej pestka.

Anita Włodarczyk w poprzednim sezonie zdobyła mistrzostwo olimpijskie i dwa razy biła rekord świata, ale to dla niej wciąż mało i w tym roku chce być jeszcze lepsza. Od pewnego czasu ciężko trenuje w miejscowości Chula Vista w Kaliforni i przynajmniej pod kątem siłowym jej osiągnięcia robią duże wrażenie.

Po zobaczeniu tego wideo rywalki mogą mieć miękkie nogi ze strachu! 31-latka pochwaliła się bowiem w sieci filmikiem, na którym podciąga się na drążku. Z wielką sprawnością! A na dodatek ma na biodrach zawieszone dodatkowe obciążenie - łańcuch ważący 5,5 kilograma. Jednak nawet to nie jest w stanie jej powstrzymać. Widać, że przed nowym sezonem moc dopisuje! Miejmy nadzieję, że potwierdzi to już wkrótce w zawodach. A przede wszystkim na sierpniowych mistrzostwach świata w Londynie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: