SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Anita Włodarczyk trenuje i odpoczywa w RPA. Co za widoki! [ZDJĘCIA]

Anita Włodarczyk trenuje i odpoczywa w RPA. Co za widoki! [ZDJĘCIA]

30.01.2017, godz. 19:48
Anita Włodarczyk w RPA
foto:

Anita Włodarczyk po znakomitym poprzednim sezonie ma apetyt na kolejne sukcesy. Podobnie jak wielu innych polskich lekkoatletów swoją formę szlifuje w RPA, ale nie ogranicza się tylko do treningów. Ostatnio mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro wybrała się na Górę Stołową pod Kapsztadem i pochwaliła się zapierającymi dech w piersiach zdjęciami z wyprawy. Widoki naprawdę robią wrażenie!

Anita Włodarczyk w pocie czoła szlifuje formę przed nowym sezonem, w którym chce pobić swój rekord świata w rzucie młotem i obronić tytuł mistrzyni świata w Londynie. Po krótkich wakacjach wróciła do zajęć i wraz ze swoim trenerem Krzysztofem Kaliszewskim poleciała na obóz przygotowawczy do RPA.

Zimową porą polscy lekkoatleci na miejsce treningów chętnie wybierają właśnie Afrykę. Poza Włodarczyk w RPA ćwiczy też grupa biegaczy z Joanną Jóźwik czy Emilią Ankiewicz na czele. Najlepsza młociarka świata nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na pracy, ale daje sobie też czas na relaks - podczas obozów przygotowawczych chwile odpoczynku dla zmęczonego organizmu są niemal tak samo ważne, jak ciężkie treningi.

Mistrzyni olimpijska z Rio najwyraźniej nie potrafi jednak regenerować się bezczynnie w łóżku. Kawa, gorzka czekolada i wycieczka - to jej najlepszy sposób na odprężenie. W wolnej chwili postanowiła bowiem wybrać się pod Kapsztad na Górę Stołową. Swoją wyprawą pochwaliła się fanom na Facebooku i trzeba przyznać, że widoki robią ogromne wrażenie!

"Ładujemy akumulatory przed sezonem" - napisała Włodarczyk pod zdjęciem. Miejmy nadzieję, że przyniesie to efekt, a polska lekkoatletka wróci z RPA w jeszcze lepszej formie, niż w poprzednim sezonie!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: