SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty lekkoatletyka Anita Włodarczyk trenuje z jeleniami! Niesamowite WIDEO

Anita Włodarczyk trenuje z jeleniami! Niesamowite WIDEO

14.07.2017, godz. 11:21
Anita Włodarczyk karmi jelenie
foto: sport.se.pl

Anita Włodarczyk mistrzowską formę przed lekkoatletycznymi MŚ w Londynie szlifuje w Arłamowie. O dobrą atmosferę na zgrupowaniu w Bieszczadach dbają... jelenie. Młociarka pochwaliła się kapitalnym WIDEO, na którym integruje się z pięknymi zwierzętami. "Widzę się z nimi codziennie" - zdradziła Anita. Zobaczcie.

"Ja i moi wierni fani. Podczas zgrupowania w Arłamowie wiedzę się z nimi codzienie. Dziś postanowiłam  im się odwdzięczyć za wyjątkową atmosferę" - napisała Anita Włodarczyk w komentarzu do WIDEO, na którym karmi przepiękne jelenie. Zwierzęta wyraźnie uwielbiają naszą utytułowaną młociarkę. Niedawno podczas zgrupowania w RPA Anita pochwaliła się zdjęciem, na którym jej trening w skupieniu obserwuje... stado krów.

Lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Londynie startują już 4 sierpnia. Na Stadionie Olimpijskim nasza młociarka będzie murowaną faworytką do złota. Ostatnio Włodarczyk miała problemy zdrowotne, ale nie przeszkodziło jej to wygrać kolejnych zawodów. Czy w stolicy Wielkiej Brytanii pokusi się również o kolejny rekord świata?

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: