SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Dieta Anity Włodarczyk. Mistrzyni na śniadanie łączy jajka z kawą [WIDEO]

Dieta Anity Włodarczyk. Mistrzyni na śniadanie łączy jajka z kawą [WIDEO]

09.08.2017, godz. 10:26

Adam Małysz miał swoją cudowną bułkę z bananem, która miała pomagać mu odnosić kolejne zwycięstwa. Piotr Żyła stawia na marynowaną paprykę. Swój sposób na jedzenie ma także mistrzyni świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk. Zdradziła, co je na śniadanie, by miażdżyć rywalki. Kawa i gotowane jajka są w jej przypadku obowiązkowe! Zobaczcie koniecznie wideo!

- Standardowo jajka gotowane są na śniadanie. Oczywiście nie zabraknie także kawy, bo to już mój taki rytuał - mówiła Anita Włodarczyk w reportażu Adama Federa dla NOWA TV. Dziennikarz zwrócił uwagę na fakt, że liczba jedzonych przez mistrzynię jaj jest różna przed każdymi ważnymi zawodami. W 2009 roku przed finałem MŚ nasza młociarka zjadła pięć sztuk i pobiła dodatkowo rekord świata.

Rok później przed walką o złoto na mistrzostwach Europy na śniadanie Anicie Włodarczyk podano już osiem jaj. W 2012 roku zawodniczka powtórzyła sukces i znowu wygrała czempionat Starego Kontynentu. Tym razem zjadła jednak tylko dwa jajka, ale za to każde miało po dwa żółtka. W Londynie przed finałem MŚ w lekkoatletyce 2017 Anita Włodarczyk zjadła jaj pięć. Co ciekawe, Mariusz Pudzianowski dla porównania na raz zjada aż czternaście jajek.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: