SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Dramat Tomasza Majewskiego! Jego brat zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Dramat Tomasza Majewskiego! Jego brat zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

31.01.2017, godz. 21:48
Tomasz Majewski, wypadek brat
foto:

Niezwykle smutna wiadomość dotarła do nas z Ciechanowa. W wyniku obrażeń odniesionych w wypadku drogowym zmarł Wiesław Majewski, starszy brat byłego polskiego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego.

Źródło: Super Express TV

Wielka tragedia w rodzinie Majewskich. W niedzielę 29 stycznia w Ciechanowie w dramatycznych okolicznościach zginął starszy brat byłego polskiego lekkoatlety i dwukrotnego mistrza olimpijskiego w pchnięciu kulą Tomasza Majewskiego - Wiesław. Rzecznik lokalnej policji wyjaśniła, że do tragicznego zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na jednej z ulic miasta.

Wiesław Majewski wraz z żoną i dzieckiem przechodził przez jezdnię na pasach, gdy został potrącony przez nadjeżdżający samochód. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Był jednym z pięciorga rodzeństwa Majewskich. Policja bada okoliczności wypadku, a ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca auta marki BMW wpadł w poślizg próbując uniknąć kolizji z innym pojazdem

Tomaszowi Majewskiemu oraz całej rodzinie składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia z powodu tej wielkiej straty.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: