SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Halowe Mistrzostwa Europy NA ŻYWO. Sesja niedzielna ONLINE. Starty Polaków. Transmisja w TV

Halowe Mistrzostwa Europy NA ŻYWO. Sesja niedzielna ONLINE. Starty Polaków. Transmisja w TV

05.03.2017, godz. 13:30
Ewa Swoboda
foto: Super Express TV

Halowe Mistrzostwa Europy NA ŻYWO. Sesja niedzielna ONLINE. Starty Polaków LIVE. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce w Belgradzie STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja TV. Czy biało-czerwoni powtórzą sobotnie sukcesy i w niedzielę przypieczętują swój triumf w klasyfikacji medalowej? Gdzie transmisja w TV z HME w Belgradzie?

Halowe Mistrzostwa Europy NA ŻYWO. Sesja niedzielna ONLINE. Starty Polaków LIVE. Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkiej Atletyce w Belgradzie STREAM w Internecie ZA DARMO. Transmisja TV. 3 medale złote. 1 medal srebrny. 3 medale brązowe. To dorobek biało-czerwonych po dwóch dniach rywalizacji w Belgradzie. Nasi lekkoatleci zdystansowali konkurencję. W tabeli medalowej nasi zawodnicy wyprzedzili Brytyjczyków oraz Niemców.

Marcin Lewandowski na 1500 metrów. Konrad Bukowiecki w pchnięciu kulą. Piotr Lisek w skoku o tyczce. To nasi dotychczasowi złoci medaliści. Rafał Omelko dorzucił srebro na 400 metrów, a najniższe miejsca na podium przypadły w udziale Piotrowi Wojciechowskiemu (skok o tyczce), Joannie Święty (400 metrów) oraz Sofii Ennaoui (800 metrów).

W niedzielę szanse medalowe również się pojawią. Spore zainteresowanie wzbudza nasza młodziutka Ewa Swoboda. Ona wystartuje na dystansie 60 metrów. Wygrała swój bieg eliminacyjny, więc w półfinale i ewentualnym finale będzie wymieniana wśród kandydatek do podium. Adam Kszczot powinien zdominować rywalizację na 800 metrów, a Sylwester Bednarek będzie rywalizować w skoku wzwyż. Pozostaną również nasze sztafety. 4x400 metrów mężczyzn i pań.

Plan niedzielnych startów Polaków:

16:00 - 60 metrów kobiet - Półfinał - Ewa Swoboda i Agata Forkasiewicz

16:50 - Skok wzwyż panów - Finał - Sylwester Bednarek

17:50 - 800 metrów panów - Finał - Adam Kszczot

18:10 - 60 metrów pań - Finał

19:00 - 4x400 metrów pań - Finał (z udziałem Polek)

19:23 - 4x400 metrów panów - Finał (z udziałem Polaków)

HME w Belgradzie NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM ONLINE

Niedzielna sesja rozpocznie się w o 13:00. Transmisja w kanał telewizji publicznej - TVP1 oraz TVP Sport - a także na platformie SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: