SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Joanna Jóźwik znów chwali się chłopakiem! To model i zawodnik MMA [ZDJĘCIE]

Joanna Jóźwik znów chwali się chłopakiem! To model i zawodnik MMA [ZDJĘCIE]

10.02.2017, godz. 17:39
Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... kaloryferem
foto:

Joanna Jóźwik świetnie prezentuje się w trwającym właśnie sezonie halowym. To po części efekt dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego, ale swój udział w tym ma też zapewne jeden szczególny kibic polskiej biegaczki. Mowa o jej partnerze, Adamie Niedźwiedziu, który będzie ją dopingował podczas kolejnego startu w Toruniu.

Joanna Jóźwik świetnie zaczęła sezon halowy. Pod dachem prezentuje się wręcz wyśmienicie i w dwóch kolejnych mityngach - w Dusseldorfie i Karlsruhe - okazała się bezkonkurencyjna. Będzie chciała to powtórzyć podczas piątkowych zawodów w Toruniu, gdzie dopingować ją będzie polska publiczność. A na trybunach zasiądzie też jeden wyjątkowy kibic, który szczególnie mocno wspiera piękną biegaczkę.

To Adam Niedźwiedź, chłopak Jóźwik, który na co dzień jest zawodnikiem MMA, ale też modelem. W przeszłości wystąpił nawet w popularnym programie "Top Model"! Teraz nie odstępuje ukochanej na krok i przed startem w Toruniu towarzyszył jej na konferencji prasowej. Takie wsparcie z pewnością przyda się 26-letniej zawodniczce, która ponownie będzie chciała zdystansować rywalki. Zapowiada wręcz, że spróbuje pobić rekord Polski!

Niewykluczone, że to właśnie sukcesy w życiu prywatnym tak uskrzydlają Jóźwik. I oby głośny doping partnera poniósł ją do kolejnego halowego zwycięstwa!

Z takim wsparciem @adamniedzwiedz mogę startować #couplegoals #sportcoupe #bae #fighter #runner #copernicuscup2017

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 9 Lut, 2017 o 10:22 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: