SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Londyn 2017: Anita Włodarczyk wróciła do Polski! Mistrzyni przywitana na Okęciu [ZDJĘCIA]

Londyn 2017: Anita Włodarczyk wróciła do Polski! Mistrzyni przywitana na Okęciu [ZDJĘCIA]

09.08.2017, godz. 23:59
Anita Włodarczyk wróciła do Polski po MŚ w Londynie
Anita Włodarczyk w środę wylądowała na warszawskim Okęciu foto: Super Express

Anita Włodarczyk jest już po MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017. W poniedziałek nasza rekordzistka świata wywalczyła złoty medal najważniejszej imprezy w roku. W środę, późnym wieczorem, wylądowała na warszawskim Okęciu. Przywitana została wspaniałym bukietem i błyskawicznie otoczona przez dziennikarzy. Zobaczcie galerię zdjęć z przywitania Anity Włodarczyk w Warszawie po MŚ w lekkoatletyce.

Anita Włodarczyk na MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017 zrobiła swoje. W poniedziałek przystąpiła do rywalizacji z jasnym celem - spokojnym zwycięstwem w najważniejszej tegorocznej imprezie. Udało się połowicznie. Polka, zgodnie z oczekiwaniami, została najlepszą młociarką globu, ale w finale miała trochę problemów. Po konkursie przyznała, że nie jest zadowolona ze swojej postawy. Smutek przeszedł jej jednak dość szybko. We wtorek rekordzistka świata miała bowiem urodziny, a Dariusz Chrabałowski w imieniu całej redakcji "Super Expressu" wręczył jej piękny bukiet kwiatów.

Dzień po tym wyjątkowym dla siebie dniu Włodarczyk była już w kraju. Jej samolot z Londynu miał wylądować na Okęciu przed godziną 22:00. Złapał jednak opóźnienie i ostatecznie mistrzyni pojawiła się na lotnisku po godzinie 23:00. Od pierwszych kroków towarzyszyła jej kamera se.pl, która uwieczniła powrót królowej światowego rzutu młotem.

Anita Włodarczyk i jej dieta - jajka i kawa przed zawodami [WIDEO]

Prezydent Andrzej Duda otrzymał buziaka od Anity Włodarczyk [ZDJĘCIE]

Ile zarobią polscy medaliści MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: