SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Londyn 2017: Piękna radość Kamili Lićwinko! Mąż czule gratulował jej medalu [ZDJĘCIA]

Londyn 2017: Piękna radość Kamili Lićwinko! Mąż czule gratulował jej medalu [ZDJĘCIA]

13.08.2017, godz. 08:30
LICWINKOMEDAL 10 SKRAP
foto: Super Express

W sobotę Kamila Lićwinko zdobyła siódmy medal dla reprezentacji Polski na lekkoatletycznych mistrzostwach świata w Londynie. Nasza zawodniczka wywalczyła brąz w finale skoku wzwyż. Po konkursie szalała z radości! Natychmiast pobiegła na trybuny, celebrować ten wspaniały moment z mężem i jednocześnie swoim trenerem - Michałem Lićwinko. Zobaczcie ZDJĘCIA z tej wielkiej radości!

Kamila Lićwinko nie zawiodła oczekiwań polskich kibiców i w pięknym stylu walczyła w finale skoku wzwyż kobiet. W pewnym momencie wydawało się, że może nawet zdobyć złoty medal, lecz jej rywalki okazały się zbyt mocne na finiszu konkursu. Polka zakończyła udział w zawodach po zaliczeniu wysokości 199 cm, w pierwszej próbie. Wyżej już jej się nie udało skoczyć.

Rywali Lićwinko, czyli Maria Lasitskene i Yuliia Levchenko skakały nieco lepiej. Ta pierwsza zaliczyła wysokość 203 centymetrów, dzięki czemu zdobyła złoty medal. Levchenko udało się skoczyć o dwa centymetry mniej, co pozwoliło jej cieszyć się ze srebra. My i tak cieszymy się z brązowego krążka naszej zawodniczki. Ona też była w siódmym niebie.

Wpadła w objęcia swojego męża. Para nie mogła się nacieszyć. Czule się przytulała i całowała. Takich pięknych momentów z udziałem biało-czerwonych chcemy jak najwięcej!

MŚ w Lekkoatletyce: Ostatni dzień, 13 sierpnia. HARMONGRAM ZAWODÓW, PLAN DNIA

MŚ w Londynie: Kamila Lićwinko zdobyła brązowy medal w skoku wzwyż!

MŚ w lekkoatletyce: Klasyfikacja medalowa [TABELA]

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: