SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty lekkoatletyka Londyn 2017: Zapis porannej relacji LIVE z lekkoatletycznych MŚ [ŚRODA]

Londyn 2017: Zapis porannej relacji LIVE z lekkoatletycznych MŚ [ŚRODA]

09.08.2017, godz. 18:30
Paweł Fajdek
Paweł Fajdek podczas lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Amsterdamie. (lipiec 2016 roku) foto: Super Express

Relacja NA ŻYWO z MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017. Dzień szósty LIVE ONLINE. W środę zobaczymy między innymi występ naszych młociarzy - Pawła Fajdka i Wojciecha Nowickiego. Tradycyjnie już ciekawie zapowiada się także rywalizacja na londyńskiej bieżni, gdzie odbędzie się między innymi finał biegu na 400 metrów kobiet. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO z MŚ w lekkoatletyce w Londynie.

RELACJA NA ŻYWO Strona odświeża się automatycznie co 30 sekund

O godz. 20:00 rozpoczynamy relację z dzisiejszych zawodów. Poranną już zamykamy. Aby śledzić Fajdka, Nowickiego i innych, zapraszamy TUTAJ!

Takie prezenty tylko od SE!

Pierwszy zawodnik już się rozgrzewa. To reprezentant Botswany Isaac Makwala, który z powodu wirusa żołądkowego nie został dopuszczony do startu w finale biegu na 400 m lekkoatletycznych mistrzostw świata w Londynie. Będzie jednak mógł wystąpić w konkurencji 200 m. Pobiegnie... sam.

Warunki dalej są fatalne. Czy to będzie miało znaczenie? Z pewnością deszcz nie ułatwia zadania organizatorom. Śliska nawierzchnia to samo zło dla sportowców, którzy wolą uniknąć kontuzji.

Już za nieco ponad godzinę rozpocznie się rywalizacja sportowców w Londynie. Przypominamy, że o godz. 20:20 w eliminacjach walkę jako pierwszy zaczyna Paweł Fajdek. Po 21:00 do gry wejdzie Wojciech Nowicki

Reporterzy "Super Expressu" i Nowa TV byli na wyjątkowym spacerze z Piotrem Liskiem i jego szczęśliwą żoną. Jutro zobaczycie efekty ich pracy. Z samego rana w czwartek zapraszamy na sport.se.pl :)

Pogoda w Londynie dziś typowo angielska...

Jaką taktykę miał Adam Kszczot? Spryt i duże umiejętności pozwoliły mu na minięcie większości rywali w finałowym biegu. - Mijałem ich jak furmanki - mówił dla nas sportowiec. Przeczytajcie całą wypowiedź Kszczota TUTAJ.

Gorąco liczymy na to, że przed zakończeniem mistrzostw świata w Londynie do tego grona polskich medalistów dołączy jeszcze kilku biało-czerwonych!

W Brazylii nie zawiódł jednak Wojciech Nowicki. Na igrzyskach zdobył brązowy medal. Liczył na więcej, a teraz ma znakomitą okazję, żeby się poprawić. Jego dzisiejsze rzuty w eliminacjach powinny nam dać odpowiedź, czy będzie liczył się w walce o złoto mistrzostw świata.

Blisko rok temu również liczyliśmy na złoty medal Pawła Fajdka w rzucie młotem, ale na igrzyskach olimpijskich w Rio nie przebrnął nawet przez eliminacje! Zobaczcie, co wtedy mówił o najgorszym występie w swoim życiu. Oby dziś nie powtórzył się scenariusz z wpadką w kwalifikacjach...

Jeśli chcecie zapoznać się z dokładnym harmonogramem dzisiejszych zawodów w Londynie, wystarczy kliknąć TUTAJ.

A skoro kolejne emocje z udziałem naszych sportowców zaczną się dopiero wieczorem, to przypomnijmy sobie również, jak po srebro sięgnął Piotr Lisek.

Tymczasem przeżyjmy to jeszcze raz! Adam Kszczot i jego genialny finisz z wtorku  

A tutaj pełna czołówka klasyfikacji medalowej MŚ  

Półtorej godziny później walkę o finał zacznie drugi z naszych młociarzy - Wojciech Nowicki. On także ma szanse na medal

Paweł Fajdek dzisiaj powalczy w eliminacjach rzutu młotem. Polak o godzinie 20:20 rozpocznie walkę w grupie A

Na dobry początek - miła informacja! Nie ma lepszego kraju z Europy dotychczas na MŚ niż Polska! W klasyfikacji medalowej ustępujemy tylko Stanom Zjednoczonym, Kenii i RPA  

Witamy w relacji na żywo z szóstego dnia MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017. Dzisiaj start między innymi Pawła Fajdka i Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem. Cały dzień dla Was będziemy prowadzić relację na żywo z Londynu!
False 3330 True 1 2017-08-09 13:30:00 True 30

Po raz kolejny na MŚ w lekkoatletyce Londyn 2017 odbędzie sie tylko sesja wieczorna. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 20:05 czasu polskiego od eliminacji biegu na 3000 metrów z przeszkodami kobiet. Później pojawią się skoczkinie w dal, by walczyć o udział w finale. O godzinie 20:20 bój o udział w finale rzutu młotem rozpocznie Paweł Fajdek. Wojciech Nowicki znalazł się w drugiej grupie zawodników, która rywalizację zacznie półtorej godziny później. W Londynie jest trzech wysłanników se.pl i "Super Expressu", którzy na bieżąco dostarczają informacji na temat imprezy. Bądźcie na bieżąco i zostańce z nami!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: