SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka MŚ w lekkoatletyce. Angelika Cichocka: Ten stadion jest dla mnie szczęśliwy

MŚ w lekkoatletyce. Angelika Cichocka: Ten stadion jest dla mnie szczęśliwy

04.08.2017, godz. 21:34
Angelika Cichocka
Angelika Cichocka foto: Super Express

Angelika Cichocka w tym sezonie prezentuje równą i wysoką formę. Czy to wystarczy na zdobycie medalu lekkoatletycznych mistrzostw Świata w biegu na 1500 m? Nasza zawodniczka nie przejmuje się czasami i formą rywalek.

Angelika Cichocka nie jest wskazywana jako faworytka do medalu podczas lekkoatletycznych MŚ 2017 w Londynie, ale jej równa dyspozycja, jaką prezentuje w trwającym sezonie, napawa optymizmem. Można liczyć, że Polka będzie czarnym koniec imprezy, szczególnie, że bez większych problemów przebrnęła przez pierwszą rundę rywalizacji. W piątkowych eliminacjach biegu na 1500 metrów osiągnęła szósty czas i spokojnie awansowała do półfinału. Była też całkiem zadowolona ze swojego występu, a przede wszystkim podkreślała, że pełne trybuny na stadionie olimpijskim potrafią ponieść każdego zawodnika.

- Nie byłam zaskoczona tempem biegu, dziewczyny były mocne, a z nami biegła też Brytyjka, która chciała się pokazać przed własną publicznością. Pełne trybuny pomagają, to jest niesamowite. To piękny widok, cieszę się, ze takie tłumy zgromadziły się na trybunach stadionu lekkoatletycznego - mówiła tuż po swoim biegu Angelika Cichocka. Więcej wypowiedzi naszej biegaczki znajdziecie w poniższym materiale tv.se.pl!

MŚ w lekkoatletyce: Ile medali zdobędzie Polska [ANALIZA]

TERMINARZ MŚ w lekkoatletyce. Kiedy Włodarczyk i Fajdek?

Gdzie oglądać MŚ w lekkoatletyce? Transmisje TV

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: