SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka MŚ w lekkoatletyce: Rzut młotem kobiet w TV. STREAM ONLINE z walki Anity Włodarczyk

MŚ w lekkoatletyce: Rzut młotem kobiet w TV. STREAM ONLINE z walki Anity Włodarczyk

07.08.2017, godz. 11:45
Anita Włodarczyk, rekord, Rio
Anita Włodarczyk przy tablicy z rekordem świata ustanowionym podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio. (15 sierpnia 2016 roku) foto: EAST NEWS

Anita Włodarczyk - nasza murowana kandydatka do złotego medalu w konkursie rzutu młotem powalczy o najwyższy stopień podium i mistrzostwo świata. W poniedziałek wieczorem rozstrzygną się losy konkursu, w którym wystapią jeszcze Malwina Kopron i Joanna Fiodorow. Sprawdź, gdzie oglądać na żywo konkurs rzutu młotem z udziałem Anity Włodarczyk? Transmisja i stream online z MŚ w Londynie.

Wciąż czekamy na medal mistrzostw świata. Trzy dni rywalizacji okazały się dla naszego kraju posuchą w tej materii. Nasi reprezentanci byli blisko, ale do pełni szczęścia czegoś zabrakło. Liczymy, że kiepska passa zostanie przełamana już dzisiaj, bo na poniedziałkowy wieczór organizatorzy zaplanowali finał konkursu rzutu młotem kobiet. W nim zobaczymy Anitę Włodarczyk, dla której każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie rozczarowaniem. Anita w tym roku rzucała świetnie, regularnie poprawiała swoje wyniki i do Londynu przybyła nie tylko po złoto, ale również po rekord świata.

Konkurs finałowy rzutu młotem kobiet rozpocznie się o godzinie 20 naszego czasu. Relacja na żywo z tego wydarzenia na sport.se.pl. Transmisję live w TV przeprowadzą TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1.

Anita Włodarczyk bije rekord za rekordem

Sędziowie zabrali zawodnikowi medal

Nasi kulomioci w najlepszej ósemce

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: