SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Paweł Fajdek wściekły po mistrzostwach Polski: To są jakieś jaja!

Paweł Fajdek wściekły po mistrzostwach Polski: To są jakieś jaja!

23.07.2017, godz. 11:12
Paweł Fajdek, Rio 2016
foto: EAST NEWS

Paweł Fajdek nie mógł ukryć rozczarowania po lekkoatletycznych mistrzostwach Polski. Młociarz przegrał pierwszy konkurs od nieudanych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. W Białymstoku lepszy od niego okazał się reprezentant gospodarzy Wojciech Nowicki. Po zawodach Fajdek pretensje miał jednak nie do siebie, ale do organizatorów. - To jest jakiś dramat! - grzmiał sportowiec

- Równie dobrze mógłbym porzucać sobie na treningu w Spale - podsumował konkurs Paweł Fajdek, cytowany przez portal sport.pl. Podczas mistrzostw Polski w Białymstoku zawodnik, który był niepokonany przez 12 konkursów, miał sporo zastrzeżeń do obiektu. Młot w jego najlepszej próbie pofrunął na odległość 78,64 metra. Tymczasem Wojciech Nowicki, reprezentant gospodarzy, osiągnął rezultat 80,47 metra. Fajdek bardzo długo nie mógł posłać młota na dalszą odległość. Pierwsze próby spalił, za czwartym razem 28-latek miał 77,04 metra i dopiero w szóstym podejściu uzyskał swój najlepszy wynik.

Sensacja! Wojciech Nowicki pokonał Pawła Fajdka i został mistrzem Polski!

Paweł Fajdek w gorszych wynikach nie widział swojej winy. Wszystko zrzucił na białostocki obiekt. - To jakieś jaja! Narzekaliśmy na organizację drużynowych mistrzostw Europy we Francji, a nie potrafimy odpowiednio przeprowadzić naszej imprezy. Promień po lewej stronie był za krótki. Na tym obiekcie nie powinno się rzucać młotem. Jest po prostu za mały. To jest jakiś dramat - grzmiał po zawodach.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: