SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Seksowna Joanna Jóźwik kusi w bikini! [ZDJĘCIE]

Seksowna Joanna Jóźwik kusi w bikini! [ZDJĘCIE]

11.04.2017, godz. 07:32
Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... kaloryferem
foto:

Joanna Jóźwik przygotowuje się obecnie do nowego sezonu i szlifuje formę przed sierpniowymi mistrzostwami świata. Podczas zgrupowania w słonecznej Portugalii jednak nie tylko trenuje, ale poświęca też czas na regenerację. W niedzielę piękna polska biegaczka postanowiła skorzystać ze wspaniałej pogody, wskoczyła w bikini i udała się nad hotelowy basen, a zdjęciem pochwaliła się w sieci. Nie trzeba było długo czekać na komentarze podziwiających urodę Jóźwik internautów.

Joanna Jóźwik od kilku dniach przebywa na zgrupowaniu w portugalskim miasteczku Monte Gordo i trenuje w tamtejszym kompleksie sportowym Desportivo de Vila Real de Santo Antonio. To dla niej kolejny etap przygotowań do nowego sezonu, którego najważniejszą imprezą będą sierpniowe mistrzostwa świata w Londynie.

Piękna polska biegaczka nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na ćwiczeniach - w końcu regeneracja jest dla sportowca równie ważna. A gdy Jóźwik tylko ma wolną chwilę, w sieci chwali się zdjęciami ze słonecznej Portugalii.

Podobnie było w niedzielę, która dla polskich lekkoatletów była nieco lżejszym dniem. 26-latka postanowiła to wykorzystać, przebrała się w bikini i nad hotelowym basenem łapała promienie słońca. A przy tym zachwyciła internautów, którzy podziwiali jej urodę i figurę.

Have a nice sunday! #timetorelax

Post udostępniony przez Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 9 Kwi, 2017 o 6:49 PDT

... #perfectday

Post udostępniony przez Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 5 Kwi, 2017 o 6:08 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: