SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... "kaloryferem" na brzuchu! [ZDJĘCIA]

Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... "kaloryferem" na brzuchu! [ZDJĘCIA]

16.01.2017, godz. 13:36
Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... kaloryferem
foto:

Joanna Jóźwik w pocie czoła przygotowuje się do nowego sezonu lekkoatletycznego, w którym czeka na nią wiele wyzwań. Na miejsce treningów wybrała gorącą Afrykę, a konkretnie RPA. I widać wyraźnie, że nie próżnuje! Piękna polska biegaczka co chwila dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z przygotowań, a ostatnio pochwaliła się efektownym "kaloryferem" na brzuchu! Takiej figury można tylko pozazdrościć.

Joanna Jóźwik na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro dość nieoczekiwanie zajęła piąte miejsce w biegu na 800 metrów, choć przed finałem mówiła, że powalczy nawet o medal. Mimo to pokazała się z bardzo dobrej strony i dała się zapamiętać kibicom nie tylko ze względu na formę sportową, ale też wyjątkową urodę, piękny uśmiech i bardzo pozytywne podejście do życia.

Nie dziwi więc, że na Facebooku czy Instagramie obserwuje ją coraz więcej fanów. A Jóźwik odpłaca im się udostępniając zdjęcia z treningów czy codziennych zajęć. Ostatnio co chwila wrzuca do sieci fotografie ze swojego obozu przygotowawczego w Afryce i pochwaliła się m.in. efektownym "kaloryferem" na brzuchu. Takiej figury można jej tylko pozazdrościć!

- Już mniej niż miesiąc do rozpoczęcia startów halowych! Jesteście ze mną? Ja nie mogę się doczekać - napisała Jóźwik kilka dni temu na na Facebooku. A kibicom, którzy też się niecierpliwią w oczekiwaniu na piękną Asię na bieżni, pozostaje uważne śledzenie jej profili na portalach społecznościowych. Gwarantujemy - naprawdę warto!

Rosnę w siłę... #selfiemirror #abs #runningisawesome #justdoit #elf

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 12 Sty, 2017 o 2:33 PST

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: