SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Pokonał Małachowskiego w Rio, wpadł po alkoholu. Christoph Harting ma wielkie problemy

Pokonał Małachowskiego w Rio, wpadł po alkoholu. Christoph Harting ma wielkie problemy

04.08.2017, godz. 10:41
Christoph Harting zwariował?
foto: Eastnews

Christoph Harting ma coraz większe problemy. Najpierw niemiecki mistrz olimpijski w rzucie dyskiem nie zakwalifikował się do MŚ w lekkoatletyce, a teraz zrobił coś wyjątkowo głupiego. Po spożyciu alkoholu wsiadł za kółko i spowodował wypadek. Na szczęście zdarzenie nie było zbyt poważne i nikomu nic złego się nie stało, ale 27-letni sportowiec może mieć spore kłopoty. Po zdarzeniu zachowywał się bowiem bardzo agresywnie.

Christoph Harting z pewnością nie tak wyobrażał sobie karierę po igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. W zeszłym roku Niemiec został mistrzem olimpijskim, pokonując w brazylijskim finale rzutu dyskiem między innymi Piotra Małachowskiego. Później wyraźnie spuścił z tonu. 27-latek nie załapał się na MŚ w lekkoatletyce, a teraz może mieć poważne problemy z prawem. Choć ostatnio walczył o powrót do formy, to okazuje się, że lubił się przy tym dobrze pobawić przy alkoholu. Dziennik "Bild" poinformował, że Harting po jednym z alkoholowych wypadów wsiadł za kółko i spowodował niegroźny wypadek.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiła się policja. Oczywiście, mężczyzna stracił natychmiast prawo jazdy, gdy okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Christoph Harting nie poczuwał się do winy i tuż po spowodowaniu wypadku ruszył w stronę poszkodowanego kierowcy, próbując wymierzyć, w swoim mniemaniu, sprawiedliwość. 27-letni lekkoatletyczny mistrz olimpijski ma wkrótce wystosować oświadczenie w tej sprawie.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: