SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Rzut młotem kobiet NA ŻYWO. Anita Włodarczyk walczy o złoto dla Polski! Transmisja w TV

Rzut młotem kobiet NA ŻYWO. Anita Włodarczyk walczy o złoto dla Polski! Transmisja w TV

15.08.2016, godz. 15:30
Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk foto: Super Express

Rzut młotem kobiet NA ŻYWO. Start Anity Włodarczyk LIVE w TV. Igrzyska w Rio de Janeiro transmisja w TV i STREAM ONLINE. Czy Anita Włodarczyk wywalczy kolejne dla Polski złoto w Rio de Janeiro? A może znowu czeka nas przykra niespodzianka na stadionie w Brazylii? Gdzie transmisja w TV z konkursu rzutu młotem kobiet?

Rzut młotem kobiet NA ŻYWO. Start Anity Włodarczyk LIVE. Igrzyska w Rio de Janeiro transmisja w TV i STREAM ONLINE. Włodarczyk to bodaj największa polska szansa medalowa na złoto w Rio de Janeiro. Absolutna dominatorka, rekordzistka świata, która konkurencję zostawiła daleko za plecami. Na dodatek jeszcze prawdopodobnie tylko przez kilkanaście godzin srebrna medalista olimpijska z Londynu, bo w związku z dyskwalifikacją Tatiany Łysenko, już za momencik okaże się, że również na Wyspach Brytyjskich to właśnie Polka posłała młot najdalej z uczciwie startujących sportsmenek.

Do Rio przyjechała "na pewniaka". Jest mocna. Czuje to również sama zawodniczka. W wywiadach emanuje pozytywną energią. Złoto? Powinno wystarczyć ledwie 78 metrów. Tyle, ile rzuca na rozgrzewce. Eliminacje? Najgroźniejsza wydaje się Chinka Zhang Wenxiu. Ona jedyna, obok zawodniczki w biało-czerwonych barwach, osiągnęła barierę 73 metrów. Pozostałym rywalkom trudność sprawiała bariera 70. metra. Włodarczyk też się zresztą nie wysilała, a mimo to zdeklasowała konkurentki. Osiągnęła bowiem odległość 76,93 m. Jak dobrze pójdzie, na podium stanie razem z koleżanką z kadry. Joanna Fiedorow osiągnęła bowiem w kwalifikacjach czwarty rezultat.

Rzut młotem kobiet NA ŻYWO. Transmisja w TV

Finał rzutu młotem kobiet rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 15:40. Transmisja w TVP oraz na SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: