SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Sekretne życie polskich lekkoatletów. ZOBACZ co robią poza stadionem [WIDEO]

Sekretne życie polskich lekkoatletów. ZOBACZ co robią poza stadionem [WIDEO]

12.08.2017, godz. 18:17

Wiemy, co robią na stadionie lekkoatletycznym, gdzie rywalizują o medale i jak najlepsze wyniki. Ale czy zadawaliście sobie kiedyś pytanie, czym zajmują się polscy lekkoatleci "po godzinach"? Czym wypełniają czas oczekiwania na swoje starty? Jak radzą sobie ze stresem i w jaki sposób organizują sobie swój wolny czas? Odpowiedzi na wszystkie te pytania udzieli wam nasz film.

Nasi biało-czerwoni bohaterowie też mają swoje sekrety. Nawyki i przyzwyczajenia, o których niewielu wie. Kiedy widzicie Pawła Wojciechowskiego skaczącego o tyczce, pomyślelibyście, że ten sportowiec jest fanem starych konsoli, na których gra w popularne Pokemony? A tak właśnie jest. Oprócz tego Paweł uwielbia układać kostkę Rubika. Gdy zaś wydaje mu się, że wie wszystko i pozjadał wszelkie rozumy, do ręki bierze krzyżówki.

Polskie biegaczki Iga Baumgart i Sofia Ennaoui lubią z kolei podróże po mieście i dobre jedzenie. Są swoimi całkowitymi przeciwieństwami, ale wiele je łączy. Jedna wysoka o blond włosach. Druga mniejsza, z czarnym warkoczem. Dogadują się za to bez zarzutów.

A jak integruje się polska sztafeta kobiet? W bardzo prosty sposób. Podczas malowania paznokci. Dziesiątki lakierów, specjalne lampy, a wszystko to, by podczas startów paznokcie wyglądały imponująco. Z naszego filmu dowiecie się o tych i innych sekretach polskich lekkoatletów. Warto obejrzeć!

Sobota, 12 sierpnia - zapowiedź zawodów

Harmonogram dnia na sobotę 12 sierpnia

RELACJA NA ŻYWO z sobotniej sesji porannej

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: