SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka SEKSOWNA Maria Andrejczyk przygotowuje się do sezonu w Hiszpanii [ZDJĘCIE]

SEKSOWNA Maria Andrejczyk przygotowuje się do sezonu w Hiszpanii [ZDJĘCIE]

12.04.2017, godz. 11:55
Maria Andrejczyk
foto: Instagram

Maria Andrejczyk była rewelacją zeszłorocznych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Oszczepniczka z Suwałk zajęła w Brazylii czwarte miejsce, ocierając się o podium. Do kolejnego sezonu przygotowuje się w słonecznej Hiszpanii. W przerwie między treningami dba, by wyglądać niezwykle kusząco!

Maria Andrejczyk, choć ma dopiero dwadzieścia jeden lat, to już jest najlepszą polską oszczepniczką. Przed dwoma laty zawodniczka LUKS Hańcza Suwałki wygrała mistrzostwa Europy juniorów w Eskilstunie, a w minionym roku zajęła czwarte miejsce na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Jej wyniki poprawiają się z roku na rok. Od 2015 roku jest rekordzistką Polski juniorek - podczas zawodów w Cetniewie rzuciła na odległość 62,11 metra.

Podczas brazylijskich igrzysk zmierzono jej 67,11 metra. To najlepszy wynik w historii polskiego oszczepu kobiet, a jednocześnie rekord życiowy Andrejczyk. Przed kolejnym sezonem 21-latka ma bardzo duży apetyt. Chce wygrywać z najlepszymi, a pomóc ma jej w tym odpowiednie przygotowanie podczas zgrupowań.

Obecnie atletka przebywa w Albir Garden Resort. W słonecznej Hiszpanii ma jednak również czas dla siebie, a nie tylko katorżnicze zajęcia na stadionie. Chętnie zażywa kąpieli słonecznych, a po ośrodku przechadza się w bardzo kuszących kreacjach. Na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem w seksownej odzieży.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: