SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Trener przez kilka lat nagrywał zawodniczki w sytuacjach intymnych [WIDEO]

Trener przez kilka lat nagrywał zawodniczki w sytuacjach intymnych [WIDEO]

23.03.2017, godz. 11:05
Skok o tyczce, lekkoatletyka
foto: x-news

Duński trener lekkoatletyczny ma poważne problemy. Grozi mu osiem miesięcy bezwzględnego więzienia. Wszystko przez to, że przez kilka lat nagrywał zawodniczki, które szkolił. Panie znajdowały się w sytuacjach intymnych. 54-letniego mężczyznę na gorącym uczynku przyłapał jeden z kolegów.

Duńczycy nie podali nazwiska trenera, który dopuścił się skandalicznego zachowania. Wiadomo, że kolega, który przyłapał szkoleniowca, znalazł w jednym z pomieszczeń ukrytą kamerę. Mężczyzna, który przez kilka lat nagrywał sportsmenki zdradził, że filmy wykorzystywał tylko w celach prywatnych. Wyraził również żal z powodu zaistniałej sytuacji. To może jednak nie wystarczyć, by uniknąć kary. Grizi mu osiem miesięcy więzienia.

- Oglądałem je sam w domu. Często jednak nagrania były bardzo złej jakości, a zawodniczki mieszkały na zgrupowaniach w jednoosobowych pokojach, gdzie nie miałem dostępu - tłumaczył szkoleniowiec z Danii. Obrona liczy na łagodny wymiar kary. Tłumaczy, że mężczyzna poniósł już spore konsekwencje czynu w życiu prywatnym.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: