SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Tyczki znalezione! Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski mogą odetchnąć z ulgą

Tyczki znalezione! Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski mogą odetchnąć z ulgą

05.08.2017, godz. 17:03
Piotr Lisek
Piotr Lisek foto: EAST NEWS

Niedługo martwili się Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski. W sobotę okazało się, że ich tyczki zgubiły się po drodze do Londynu, gdzie odbywają się MŚ w lekkoatletyce. Kilka godzin później Lisek dostał telefon i okazało się, że zagubiony bagaż czeka na lotnisku. O ile on był zabezpieczony na wypadek zguby, o tyle Wojciechowski nie miał zapasowego sprzętu, więc cieszyć się może podwójnie!

Sprawa tyczek Piotra Liska i Pawła Wojciechowskiego wywołała poruszenie wśród polskich kibiców! Wszystko, dlatego że to już druga taka sytuacja w krótkim odstępie czasu. W połowie lipca linie lotnicze zgubiły sprzęt w Casablance i zawodnicy odzyskali go dopiero po dwóch tygodniach. Teraz na szczęście nie musieli tyle czekać. Po kilku godzinach od nagłośnienia sprawy, tyczki znalazły się na lotnisku i zostały przetransportowane na stadion w Londynie. Informację tę przekazał dziennikarzowi "Super Expressu" Jerzemu Chwałkowi Piotr Lisek.

Piotr Lisek był zabezpieczony i w Londynie czekał na niego komplet dostarczony przez producenta prosto ze Stanów Zjednoczonych. Dla Pawła Wojciechowskiego odnalezienie zguby jest jednak ogromną ulgą - nie był on przygotowany na taki obrót spraw i zostałby bez sprzętu. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i biało-czerwoni tyczkarze powalczą o medale na MŚ w lekkoatletyce na swoim sprzęcie!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: