SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Tyson Gay w rozpaczy. Jego nastoletnia córka została ZASTRZELONA

Tyson Gay w rozpaczy. Jego nastoletnia córka została ZASTRZELONA

17.10.2016, godz. 17:48
Tyson Gay
foto: EAST NEWS

Tragedia w USA! 15-letnia Trinity Gay, córka drugiego najszybszego człowieka na globie, Tysona Gaya, NIE ŻYJE! Zginęła na parkingu, w strzelaninie, do której doszło w Lexington, w stanie Kentucky. - Jestem w szoku - powiedział lekkoatleta, w rozmowie z dziennikarzami stacji Lex18.

- Nie mam pojęcia co się stało. Dopiero co była w domu na ferie. To jakieś szaleństwo - powiedział Gay w rozmowie z dziennikarzem. To on poinformował o tragicznym wypadku swojej córki. Doszło do niego około godziny czwartej rano. Trinity Gay znaleziona została na parkingu, gdzie rozgorzała strzelanina pomiędzy ludźmi w dwóch samochodach. Jeden z nich został już zidentyfikowany, a potencjalni sprawcy wypadku - zatrzymani. Nieletnią zabrano do szpitala, udzielono pomocy, ale nie udało się powstrzymać krwotoku po postrzale w szyję.

Tyson Gay to wciąż najszybszy człowiek w USA. Drugi najszybszy na świecie, zaraz za Usainem Boltem. Wielokrotny medalista międzynarodowych imprez, między innymi mistrzostw świata z 2007 roku, gdzie zdobył złoto na dystansach 100 metrów, 200 metrów oraz w sztafecie 4x100.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: