SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Urodziny mistrzyni świata. Anita Włodarczyk WYCAŁOWANA przez Super Express [ZDJĘCIA]

Urodziny mistrzyni świata. Anita Włodarczyk WYCAŁOWANA przez Super Express [ZDJĘCIA]

08.08.2017, godz. 17:03
Anita Włodarczyk
Anita Włodarczyk z kwiatami urodzinowymi od Super Expressu, które wręczył jej Dariusz Chrabałowski foto:

W poniedziałkowy wieczór Anita Włodarczyk zrobiła sobie najlepszy możliwy prezent na trzydzieste drugie urodziny, które obchodzi 8 sierpnia. Zdobyła złoty medal i choć nie była z siebie bardzo zadowolona, to swoją gablotę z trofeami zasiliła o kolejne. A Super Express postanowił z okazji sukcesu i święta wręczyć jej bukiet kwiatów i porządnie ucałować!

Wszyscy spodziewali się absolutnej dominacji i może nawet kolejnego rekordu świata, tymczasem Ania Włodarczyk przez kilka chwil mogła się wręcz zastanawiać, czy da radę awansować do wąskiego finału rzutu młotem na MŚ w lekkoatletyce. Jak później sama się przyznała zmagała się z kontuzją dłoni, co z pewnością nie pomogło w dalekich rzutach. Ale ostatecznie wywalczyła złoto i choć nie była ze swojej postawy specjalnie zadowolona, to zrobiła sobie całkiem przyjemny prezent na trzydzieste drugie urodziny, które obchodzi 8 sierpnia.

- Nie tylko urodziłam się pod ósemkami, ale rodzice mieszkają w Rawiczu pod numerem osiem. A jadąc na finał miałam przed sobą autobus z numerem osiem - powiedziała nam ze śmiechem jubilatka. Wygrała z rywalkami, wygrała z bólem środkowego palca i zapanowała nad swoją psychiką, bo potrafiła zebrać się w sobie gdy nie wyszły jej trzy pierwsze próby. - To czwarte złoto wywalczyć było na pewno najtrudniej. Odległość też jest najmniejsza. Jestem takim typem zawodnika, który musi mieć wszystko dopracowane, a jeśli nie jest, to czuję się niepewnie. Tutaj przyplątało się trochę przeciwności. Cieszę się, ze pomimo tego zwyciężyłam - dodała.

- To najlepsze w sporcie może być jeszcze przed mną. Brak mi kolejnego rekordu świata. Za tydzień kończę sezon, najwcześniej w karierze, ale tylko dlatego, że nie ma już konkursów młota. Nie obiecam jeszcze, że dotrwam do igrzysk w Tokio, ale na razie zamierzam wciąż trenować - powiedziała świeżo upieczona mistrzyni świata.

Każdy z paznokci Anity Włodarczyk ozdobiony jest w Londynie innym tipsem. Można tam dostrzec flagę naszego kraju, napis „kocham Polskę”, rok 2017, towarzyszącą jej codziennie kawę, flagę brytyjską, londyński autobus, wieżę Big Ben i torebkę sugerującą prezent na urodziny. Pierwszym prezentem stał się jednak złoty medal. A Super Express postanowił skorzystać z okazji i solidne ucałować jubilatkę, a przy tym złożyć jej życzenia i wręczyć drobny upominek w postaci bukietu kwiatów. Naszej złotej Anicie życzymy zdrowia i kolejnych sukcesów!

Błyszczą nie tylko na stadionie. Najpiękniejsze zawodniczki MŚ w Londynie

MŚ w Lekkoatletyce: Potworny błąd sędziów zabrał zawodnikowi medal

MŚ w Londynie: Wenezuelka zdobyła brąz. Pomogła jej polska myśl szkoleniowa

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: