SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty lekkoatletyka Usain Bolt jak błyskawica: Zdradził ukochaną, a potem wziął ją na wakacje [ZDJĘCIE]

Usain Bolt jak błyskawica: Zdradził ukochaną, a potem wziął ją na wakacje [ZDJĘCIE]

03.09.2016, godz. 18:09
Usain Bolt, Rio 2016
foto: EAST NEWS

Usain Bolt jest tak samo szybki w życiu jak na bieżni. Dopiero co świat obiegły kontrowersyjne zdjęcia lekkoatlety. Dowody zdrady. 30-letnia studentka, niejaka Jady Duarte miała rozbić związek sportowca z Kasi Bennett. Sportowiec sprawy nie komentował. Po prostu wrócił do domu i zabrał ukochaną na urlop. Zadziałało? Patrząc po zdjęciu, raczej tak.

Bolt i Duarte spotkali się w 30. urodziny jamajskiego multimedalisty. - Noc z nim to nie sprint. Prędzej maraton - powiedziała dziewczyna już po nocy spędzonej z największą bodaj gwiazdą letnich igrzysk w Rio de Janeiro. Media na całym świecie prześcigały się w snuciu teorii o zdradzie i końcu związku Jamajczyka z piękną Kasi Bennett. W całym tym szaleństwie zabrakło tylko głosu samego zainteresowanego, który wolał nie odnosić się do dziennikarskich teorii. Wrócił natomiast do kraju i najpewniej... uzyskał przebaczenie. W mediach, po ledwie kilkunastu dniach, pojawiły się bowiem następne zdjęcia. Tym razem już samego zainteresowanego.

Samolot, wakacyjna atmosfera, okulary przeciwsłoneczne i Kasi siedząca obok. Bolt to faktycznie prawdziwa błyskawica. Nawet jak zdradzi, to zaraz uzyskuje przebaczenie.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: