SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka To właśnie miłość! Joanna Jóźwik na romantycznych wczasach z chłopakiem [ZDJĘCIE]

To właśnie miłość! Joanna Jóźwik na romantycznych wczasach z chłopakiem [ZDJĘCIE]

16.04.2017, godz. 14:15
Piękna Joanna Jóźwik zachwyca urodą i... kaloryferem
foto:

Wszystko wskazuje na to, że Joanna Jóźwik wreszcie znalazła stabilizację w życiu prywatnym, co zapewne też przekłada się na jej doskonałą formę. Polska lekkoatletka wciąż przygotowuje się do kolejnych zawodów, a pomaga jej w tym... pięknie kwitnąca miłość! 26-latka pochwaliła się niezwykle romantycznym zdjęciem ze swoim partnerem Adamem Niedźwiedziem, z którym wyskoczyła na krótkie wczasy w Portugalii.

Joanna Jóźwik od pewnego czasu spotyka się z Adamem Niedźwiedziem - modelem i zawodnikiem MMA - i najwyraźniej związek jej bardzo służy. Piękna lekkoatletka na każdym zdjęciu promienieje szerokim uśmiechem, a kwitnąca miłość sprzyja też zapewne doskonałej formie. Choć najważniejsze starty tego sezonu jeszcze przed Polką, to na początku roku w kilku zawodach halowych udowodniła, że to może być jej rok.

Podstawowym celem na najbliższe miesiące jest wyszlifowanie formy na sierpniowe mistrzostwa świata w Londynie. To właśnie dlatego Jóźwik nie ma chwili wytchnienia - cały czas przebywa na zgrupowaniach, a dni wolne od treningów i całkowicie przeznaczone na odpoczynek może policzyć na palcach jednej ręki. Między innymi właśnie dlatego nie mogła spędzić Świąt Wielkanocnych z rodziną.

Aktualnie przebywa bowiem na zgrupowaniu w Portugalii i nie dała rady wrócić na te kilka dni do Polski. Ale i tak nie mogła narzekać, bowiem odwiedził ją szalejący za nią partner! Para wykorzystała kilka wspólnych chwil i postanowiła wyskoczyć na króciutkie wczasy w miejscowości Lagos tuż nad Oceanem Atlantyckim. A stamtąd Jóźwik wrzuciła zdjęcie, które zmartwi wszystkich jej cichych wielbicieli i adoratorów. Wraz z chłopakiem w romantycznym uścisku i pocałunku pozują do fotografii na plaży. I widać, że niezwykle mocno się kochają! Takiego uczucia tylko pozazdrościć.

... #couplegoals

Post udostępniony przez Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 15 Kwi, 2017 o 12:31 PDT

Skoro ja nie mogę wrócić na święta, to Adaśki przyjeżdzają do mnie #lovehim #zadaskaminajlepiej

Post udostępniony przez Joanna Jóźwik (@joanna.jozwik) 14 Kwi, 2017 o 1:29 PDT

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: