SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport inne sporty Maja Włoszczowska skoczyła na linie w przepaść! Co za odwaga naszej olimpijki [WIDEO]

Maja Włoszczowska skoczyła na linie w przepaść! Co za odwaga naszej olimpijki [WIDEO]

21.11.2016, godz. 21:05
Maja Włoszczowska, Rio 2016
Maja Włoszczowska - srebrny medal (kolarstwo górskie) foto: EAST NEWS

Maja Włoszczowska tym, co zrobiła potwierdziła, że musi mieć sporo odwagi, ponieważ nie każdy zdecydowałby się na takie coś. Nasza olimpijka podczas ostatniego dnia wakacji w Azji dokonała ekstremalnego wyczynu i zdecydowała się na skok na linie w przepaść. Wszystko zostało opublikowane na jej portalu społecznościowym. - Niesamowite, jak szybko strach potrafi zmienić się w czystą radość - napisała.

Polska kolarka górska, która podczas zakończonych igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zdobyła srebrny medal, przez dwa tygodnie przebywała w Azji m.in. w Kambodży oraz Tajlandii. W trakcie ostatniego dnia wypoczynku w miejscowości Krabi zdecydowała się na coś bardzo ekstremalnego.

Maja Włoszczowska pokazała, że strach zostawiła na górze i skoczyła na linie w przepaść! - Nie mogłam się powstrzymać. Ostatni dzień wakacji zakończony wielkim wow! Niesamowite, jak szybko strach potrafi zmienić się w czystą radość - napisała na portalu społecznościowym zamieszczając jednocześnie zdjęcie, a także filmik ze swoim skokiem. Kto powtórzyłby wyczyn naszej olimpijki?

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: