SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty Niebezpieczny wypadek Piotra Feteli w USA. Jak on to przeżył?! [ZDJĘCIA]

Niebezpieczny wypadek Piotra Feteli w USA. Jak on to przeżył?! [ZDJĘCIA]

26.03.2016, godz. 07:37
Jak on to przeżył?
foto:

Chwile grozy przeżył polski kierowca Piotr Fetela i pilot Dominik Jóźwiak na jednym z odcinków specjalnych rajdu 100 Akrów Lasu w Missouri (USA). Gdy jechali z prędkością 180 km/h nagle na kamienistej drodze urwało się koło i samochód kilka razy dachował. Załoga trafiła do szpitala.

Na szczęście Piotrowi i Dominikowi nic złego się nie stało, choć wypadek wyglądał bardzo groźnie. W momencie wypadku polska załoga była na piątym miejscu w rajdzie.

- Cały rajdowy świat dudni o tym wypadku, bo wspaniały fotograf Tomasz Czupryna zachował zimną krew i zrobił chyba najlepsze zdjęcia na świecie z gatunku katastrofy. Przyznam szczerze, że rzeczywiście mieliśmy dużo szczęścia - opowiada Fetela.

- To był bardzo ciężki wypadek, dachowaliśmy kilka razy. To była lepsza opcja niż strzał w drzewo. Na szczęście kierowca i pilot czują się już lepiej. - Mieliśmy lekki wstrząs mózgu, boli mnie każdy centymetr ciała. Samochód poszedł na złom. Wracamy do zdrowia i szukamy sponsorów, bo kolejny rajd już za miesiąc - mówi nam Piotr.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: