SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty Paraolimpiada Rio 2016 NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

Paraolimpiada Rio 2016 NA ŻYWO: Gdzie transmisja w TV i STREAM ONLINE?

07.09.2016, godz. 08:33
Rio 2016
Rio 2016 foto: EAST NEWS

Paraolimpiada 2016 w telewizji, STREAM za DARMO w INTERNECIE. Obejrzyj NA ŻYWO. Za nami igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro, w których biało-czerwoni zdobyli jedenaście medali. Jednak to nie koniec emocji, ponieważ już 7 września w Brazylii rozpocznie się paraolimpiada. 4 lata temu w Londynie zdobyliśmy czternaście złotych krążków. Gdzie w TV oglądąć paraolimpiadę oraz ceremonię otwarcia? Oglądaj darmowy STREAM ONLINE.

Letnie igrzyska paraolimpijskie w Rio de Janeiro odbędą w dniach 7-18 września. Telewizja Polska zapowiedziała, że przeprowadzi na swoich kanałach transmisję z tego wydarzenia.

- Plan zakłada codzienne, kilkugodzinne  transmisje w godzinach popołudniowych i wieczornych na antenach TVP Sport oraz TVP1, TVP2, TVP Regionalna oraz na stronie internetowej tvp.pl. Obok zawodów olimpijskich transmisje planowane są z uroczystości otwarcia i zamknięcia igrzysk paraolimpijskich. W grupie dyscyplin, których zakładamy transmisje, są m.in. lekkoatletyka, pływanie, kolarstwo, tenis stołowy, szermierka na wózkach, podnoszenie ciężarów, kajakarstwo, łucznictwo itp. - powiedział zastępca dyrektora TVP Sport, Marian Kubalica.

Codziennie około godziny 8:30 w TVP 1 będzie specjalny program "Nasze Rio", a po wieczornych wydarzeniach sportowych spodziewać się można także specjalnej kroniki paraolimpijskiej "Polacy w Rio". Natomiast w TVP Sport popołudniu pokazywane będą 90-minutowe podsumowania tego, co wydarzyło się w Brazylii.

Ceremonia otwarcia paraolimpiady 2016 odbędzie się 7 września. Transmisja w telewizji na antenach TVP 1 od godz. 22:35, a w TVP Sport od 23:00.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: