SPORT piłka nożna sporty walki tenis sportowcy inne sporty tabele żagle

Piłka ręczna

  • 12.07.2015, godz. 16:21 / aktualizacja 12.07.2015 godz. 16:21
    Ach, co to był za ślub! Miłość i wierność po grób w konkatedrze w Ostrowie Wielkopolskim ślubowali sobie piłkarz ręczny Krzysztof Lijewski (32 l.) i Joanna Łasecka (32 l.). Gdy wzruszona i szczęśliwa młoda para wychodziła ze świątyni, zagrzmiały armaty, a na młodych spadł grad...
  • 12.07.2015, godz. 10:56 / aktualizacja 12.07.2015 godz. 10:56
    Nikola Karabatić został skazany przez sąd w Montpellier za ustawienie jednego z meczów, w których brał udział. Sytuacja miała miejsce w 2012 roku. Rozgrywający reprezentacji Francji i FC Barcelona uniknął surowej kary, którą proponowała prokuratura. Ostatecznie sąd nakazał mu...
  • 03.07.2015, godz. 02:00 / aktualizacja 02.07.2015 godz. 22:45
    Rozgrywający reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych Mariusz Jurkiewicz (33 l.) podpisał dwuletni kontrakt z Vive Tauronem Kielce i ściga się z czasem, by jak najszybciej wrócić do treningów po zerwaniu więzadeł w kolanie. Według najnowszej prognozy lekarzy szczypiornista już w...
  • 02.07.2015, godz. 08:02 / aktualizacja 02.07.2015 godz. 08:02
    Wielbiciele urody Kingi Byzdry (26 l.) będą niepocieszeni. Czołowa polska piłkarka ręczna, występująca w najlepszej drużynie Europy Buducnosti Podgorica, wyszła za mąż. Szczęśliwym wybrańcem został Łukasz Achruk (29 l.), piłkarz ręczny grający w Lovcen Cetinje.
  • 24.06.2015, godz. 21:50 / aktualizacja 24.06.2015 godz. 21:50
    Reprezentantki Polski w piłce ręcznej mogą być bardzo zadowolone z losowania MŚ, które w grudniu odbędą się w Danii. Choć biało-czerwone losowane były dopiero z czwartego koszyka, to trafiły na rywalki, które są w ich zasięgu. Przede wszystkim udało się uniknąć starć z potęgami...
Piłka nożna - wyniki

Wyniki

Tabele

Ekstraklasa>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.06.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Górnik Zabrze
07.06.2015 18:00 Lech Poznań 0 : 0 Wisła Kraków
07.06.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Lechia Gdańsk
07.06.2015 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 1 Pogoń Szczecin
05.06.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 1 Podbeskidzie
05.06.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 0 GKS Bełchatów
05.06.2015 20:30 Piast Gliwice 0 : 3 Cracovia
05.06.2015 20:30 Ruch Chorzów 3 : 2 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.06.2015 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Legia Warszawa
03.06.2015 20:30 Wisła Kraków 0 : 1 Śląsk Wrocław
03.06.2015 20:30 Górnik Zabrze 1 : 6 Lech Poznań
03.06.2015 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 3 Jagiellonia Białystok
02.06.2015 20:30 GKS Bełchatów 2 : 2 Korona Kielce
02.06.2015 20:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
02.06.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Piast Gliwice
02.06.2015 20:30 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Pogoń Szczecin
31.05.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 3 : 2 Górnik Zabrze
31.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 0 Wisła Kraków
30.05.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Lechia Gdańsk
30.05.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
30.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Ruch Chorzów
29.05.2015 20:30 Korona Kielce 2 : 1 Piast Gliwice
29.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 4 GKS Bełchatów
24.05.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
24.05.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 1 Podbeskidzie
23.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Wisła Kraków
23.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Legia Warszawa
23.05.2015 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Górnik Zabrze
22.05.2015 20:30 Cracovia 1 : 1 Korona Kielce
22.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Jagiellonia Białystok
20.05.2015 20:30 Wisła Kraków 2 : 2 Pogoń Szczecin
20.05.2015 18:00 Lech Poznań 3 : 0 Śląsk Wrocław
20.05.2015 18:00 Górnik Zabrze 0 : 1 Lechia Gdańsk
19.05.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 Zawisza Bydgoszcz
19.05.2015 20:30 Piast Gliwice 6 : 3 GKS Bełchatów
19.05.2015 18:00 Korona Kielce 1 : 3 Górnik Łęczna
19.05.2015 18:00 Podbeskidzie 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Legia Warszawa
17.05.2015 15:30 Lech Poznań 1 : 3 Jagiellonia Białystok
17.05.2015 15:30 Górnik Zabrze 2 : 0 Pogoń Szczecin
16.05.2015 20:30 Ruch Chorzów 1 : 1 Piast Gliwice
16.05.2015 18:00 GKS Bełchatów - : - Podbeskidzie
16.05.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 3 Cracovia
15.05.2015 20:30 Lechia Gdańsk 2 : 2 Wisła Kraków
15.05.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 3 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 3 Górnik Łęczna
10.05.2015 18:00 Cracovia 1 : 1 GKS Bełchatów
10.05.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
09.05.2015 20:30 Wisła Kraków 4 : 1 Górnik Zabrze
09.05.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 3 Lechia Gdańsk
09.05.2015 15:30 Legia Warszawa 1 : 2 Lech Poznań
08.05.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.05.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 2 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:30 Cracovia 3 : 1 GKS Bełchatów
29.04.2015 20:30 Górnik Łęczna 1 : 2 Piast Gliwice
29.04.2015 20:30 Górnik Zabrze 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
29.04.2015 20:30 Jagiellonia Białystok 2 : 0 Ruch Chorzów
29.04.2015 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Lechia Gdańsk
29.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 1 Pogoń Szczecin
29.04.2015 20:30 Podbeskidzie 0 : 2 Lech Poznań
29.04.2015 20:30 Śląsk Wrocław 1 : 0 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 0 Korona Kielce
26.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 2 : 0 Górnik Łęczna
26.04.2015 13:00 Piast Gliwice 0 : 0 Podbeskidzie
25.04.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Śląsk Wrocław
25.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Jagiellonia Białystok
25.04.2015 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 1 Górnik Zabrze
24.04.2015 20:30 Ruch Chorzów 0 : 0 Legia Warszawa
24.04.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 3 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 GKS Bełchatów
19.04.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Zawisza Bydgoszcz
19.04.2015 15:30 Górnik Łęczna - : - Lech Poznań
18.04.2015 20:30 Cracovia 0 : 1 Pogoń Szczecin
18.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Piast Gliwice
18.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Lechia Gdańsk
17.04.2015 20:30 Podbeskidzie 2 : 2 Wisła Kraków
17.04.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Podbeskidzie
12.04.2015 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Korona Kielce
12.04.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 4 Zawisza Bydgoszcz
11.04.2015 20:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Jagiellonia Białystok
11.04.2015 18:00 Piast Gliwice 2 : 0 Śląsk Wrocław
11.04.2015 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Legia Warszawa
10.04.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Górnik Zabrze
10.04.2015 18:00 Ruch Chorzów 3 : 0 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2015 20:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 Pogoń Szczecin
06.04.2015 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Wisła Kraków
06.04.2015 15:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Ruch Chorzów
06.04.2015 13:00 Korona Kielce 2 : 0 Górnik Łęczna
04.04.2015 20:30 Legia Warszawa 2 : 0 Piast Gliwice
04.04.2015 18:00 GKS Bełchatów 1 : 2 Lech Poznań
04.04.2015 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Podbeskidzie
04.04.2015 13:00 Cracovia 3 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Lech Poznań 2 : 1 Legia Warszawa
22.03.2015 15:30 Piast Gliwice 1 : 2 Korona Kielce
22.03.2015 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Jagiellonia Białystok
21.03.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Górnik Zabrze
21.03.2015 18:00 Wisła Kraków 2 : 1 Cracovia
21.03.2015 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.03.2015 20:30 Górnik Łęczna 2 : 2 Śląsk Wrocław
20.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 3 : 0 GKS Bełchatów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 18:00 Legia Warszawa 2 : 2 Wisła Kraków
22.03.2015 15:00 Korona Kielce 2 : 0 Śląsk Wrocław
21.03.2015 18:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 0 Lech Poznań
16.03.2015 18:00 GKS Bełchatów 0 : 1 Ruch Chorzów
14.03.2015 15:30 Górnik Zabrze 3 : 3 Podbeskidzie
14.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Górnik Zabrze
13.03.2015 20:30 Pogoń Szczecin 0 : 1 Lechia Gdańsk
13.03.2015 18:00 Cracovia 3 : 1 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 3 Legia Warszawa
08.03.2015 15:30 Podbeskidzie 2 : 2 Korona Kielce
07.03.2015 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 GKS Bełchatów
07.03.2015 15:30 Wisła Kraków 0 : 1 Zawisza Bydgoszcz
07.03.2015 15:30 Piast Gliwice 2 : 2 Górnik Zabrze
06.03.2015 20:30 Lech Poznań 2 : 0 Jagiellonia Białystok
06.03.2015 18:00 Ruch Chorzów 2 : 1 Pogoń Szczecin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 1 Górnik Łęczna
01.03.2015 18:00 Legia Warszawa 3 : 0 Podbeskidzie
01.03.2015 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 2 Korona Kielce
28.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 3 : 3 Śląsk Wrocław
28.02.2015 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Piast Gliwice
28.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 3 : 1 Wisła Kraków
27.02.2015 20:30 Cracovia 0 : 0 Lech Poznań
27.02.2015 18:00 Ruch Chorzów 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.02.2015 18:00 Piast Gliwice 3 : 1 GKS Bełchatów
22.02.2015 18:00 Korona Kielce 0 : 0 Legia Warszawa
22.02.2015 15:30 Lech Poznań 2 : 1 Ruch Chorzów
21.02.2015 18:00 Śląsk Wrocław 0 : 1 Jagiellonia Białystok
21.02.2015 15:30 Lechia Gdańsk 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
21.02.2015 15:30 Górnik Łęczna 0 : 1 Górnik Zabrze
20.02.2015 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Pogoń Szczecin
20.02.2015 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 Cracovia
14.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 5 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Korona Kielce
15.02.2015 18:00 Legia Warszawa 1 : 3 Jagiellonia Białystok
15.02.2015 15:30 Cracovia 1 : 1 Śląsk Wrocław
14.02.2015 18:00 Pogoń Szczecin 1 : 1 Lech Poznań
14.02.2015 15:30 Ruch Chorzów 2 : 0 Piast Gliwice
14.02.2015 15:30 GKS Bełchatów 1 : 2 Podbeskidzie
13.02.2015 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Wisła Kraków
13.02.2015 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 1 Legia Warszawa
14.12.2014 18:00 Piast Gliwice 1 : 0 Pogoń Szczecin
14.12.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
13.12.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 0 Lechia Gdańsk
13.12.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Wisła Kraków
13.12.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Górnik Zabrze
12.12.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 GKS Bełchatów
12.12.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 2 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 18:00 Ruch Chorzów 2 : 0 Podbeskidzie
07.12.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 2 Lech Poznań
07.12.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 1 Piast Gliwice
06.12.2014 18:00 Cracovia 1 : 1 Jagiellonia Białystok
06.12.2014 15:30 Pogoń Szczecin 2 : 0 Korona Kielce
06.12.2014 15:30 GKS Bełchatów 1 : 1 Górnik Łęczna
05.12.2014 20:30 Górnik Zabrze 0 : 4 Legia Warszawa
05.12.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 1 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 0 Cracovia
30.11.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 1 Pogoń Szczecin
30.11.2014 15:30 Lech Poznań 3 : 0 Górnik Zabrze
29.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 0 GKS Bełchatów
29.11.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Lechia Gdańsk
29.11.2014 15:30 Jagiellonia Białystok 0 : 0 Zawisza Bydgoszcz
28.11.2014 20:30 Piast Gliwice 0 : 0 Wisła Kraków
28.11.2014 18:00 Górnik Łęczna 3 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 18:00 Cracovia 1 : 2 Górnik Zabrze
23.11.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 2 Lech Poznań
23.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 1 Jagiellonia Białystok
22.11.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Zawisza Bydgoszcz
22.11.2014 15:30 Pogoń Szczecin 1 : 2 Podbeskidzie
22.11.2014 15:30 Wisła Kraków 2 : 0 Górnik Zabrze
21.11.2014 20:30 GKS Bełchatów 0 : 3 Legia Warszawa
21.11.2014 18:00 Ruch Chorzów 1 : 0 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Legia Warszawa
09.11.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Górnik Zabrze
09.11.2014 15:30 Ruch Chorzów 5 : 2 Jagiellonia Białystok
08.11.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 1 Śląsk Wrocław
08.11.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Cracovia
08.11.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Korona Kielce
07.11.2014 20:00 Lech Poznań 1 : 1 Podbeskidzie
07.11.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 0 Górnik Łęczna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 1 GKS Bełchatów
03.11.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 4 Piast Gliwice
02.11.2014 18:00 Legia Warszawa 2 : 1 Ruch Chorzów
02.11.2014 15:30 Cracovia 1 : 0 Zawisza Bydgoszcz
02.11.2014 15:30 Śląsk Wrocław 1 : 1 Lech Poznań
02.11.2014 13:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Pogoń Szczecin
31.10.2014 20:30 Korona Kielce 3 : 2 Wisła Kraków
31.10.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 1 Korona Kielce
26.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Legia Warszawa
26.10.2014 15:30 Lech Poznań 1 : 0 Górnik Łęczna
25.10.2014 18:00 Pogoń Szczecin 2 : 1 Cracovia
25.10.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 4 Śląsk Wrocław
25.10.2014 15:30 Piast Gliwice 0 : 2 Jagiellonia Białystok
24.10.2014 20:30 Wisła Kraków 3 : 2 Podbeskidzie
24.10.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 1 GKS Bełchatów
19.10.2014 18:00 Górnik Zabrze 0 : 5 Wisła Kraków
19.10.2014 15:30 Korona Kielce 2 : 2 Lech Poznań
18.10.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 5 : 0 Pogoń Szczecin
18.10.2014 15:30 Podbeskidzie 1 : 0 Górnik Łęczna
18.10.2014 15:30 Śląsk Wrocław 3 : 0 Piast Gliwice
17.10.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 0 Lechia Gdańsk
17.10.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Ruch Chorzów
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 18:00 Lech Poznań 5 : 0 GKS Bełchatów
05.10.2014 15:30 Piast Gliwice 3 : 1 Legia Warszawa
05.10.2014 15:30 Pogoń Szczecin 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
04.10.2014 20:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Zabrze
04.10.2014 18:00 Lechia Gdańsk 1 : 0 Cracovia
04.10.2014 15:30 Górnik Łęczna 1 : 0 Korona Kielce
03.10.2014 20:30 Wisła Kraków 0 : 2 Jagiellonia Białystok
03.10.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 2 Śląsk Wrocław
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 4 : 2 Podbeskidzie
28.09.2014 18:00 Cracovia 1 : 0 Wisła Kraków
28.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 2 : 2 Lechia Gdańsk
27.09.2014 20:30 Legia Warszawa 2 : 2 Lech Poznań
27.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 0 Pogoń Szczecin
27.09.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 1 Ruch Chorzów
26.09.2014 20:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Górnik Łęczna
26.09.2014 18:00 Korona Kielce 1 : 0 Piast Gliwice
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 18:00 Górnik Łęczna 0 : 0 Jagiellonia Białystok
21.09.2014 18:00 Wisła Kraków 0 : 3 Legia Warszawa
21.09.2014 15:30 Ruch Chorzów 0 : 1 GKS Bełchatów
20.09.2014 20:30 Lech Poznań 6 : 2 Zawisza Bydgoszcz
20.09.2014 18:00 Podbeskidzie 0 : 3 Górnik Zabrze
20.09.2014 15:30 Piast Gliwice 4 : 2 Cracovia
19.09.2014 20:30 Lechia Gdańsk 0 : 1 Pogoń Szczecin
19.09.2014 18:00 Śląsk Wrocław 1 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 1 Podbeskidzie
14.09.2014 18:00 GKS Bełchatów 1 : 1 Lechia Gdańsk
14.09.2014 15:30 Górnik Zabrze 1 : 2 Piast Gliwice
13.09.2014 20:30 Legia Warszawa 4 : 3 Śląsk Wrocław
13.09.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 1 : 0 Lech Poznań
13.09.2014 15:30 Cracovia 2 : 1 Górnik Łęczna
12.09.2014 20:30 Pogoń Szczecin 1 : 1 Ruch Chorzów
12.09.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 2 : 4 Wisła Kraków
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 18:00 Lech Poznań 1 : 1 Cracovia
31.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 3 : 3 Ruch Chorzów
31.08.2014 15:30 Podbeskidzie 2 : 1 Legia Warszawa
30.08.2014 20:30 Korona Kielce 0 : 3 Jagiellonia Białystok
30.08.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Górnik Zabrze
30.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 4 : 2 Pogoń Szczecin
29.08.2014 20:30 Wisła Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
29.08.2014 18:00 Piast Gliwice 3 : 0 Zawisza Bydgoszcz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 0 : 0 Piast Gliwice
24.08.2014 18:00 Ruch Chorzów 0 : 0 Lech Poznań
24.08.2014 15:30 Legia Warszawa 2 : 0 Korona Kielce
23.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 1 : 3 Śląsk Wrocław
23.08.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Górnik Łęczna
23.08.2014 15:30 Cracovia 1 : 3 Podbeskidzie
22.08.2014 20:00 Pogoń Szczecin 0 : 3 Wisła Kraków
22.08.2014 18:00 Zawisza Bydgoszcz 0 : 2 Lechia Gdańsk
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 18:00 Podbeskidzie 1 : 1 GKS Bełchatów
17.08.2014 18:00 Wisła Kraków 3 : 1 Lechia Gdańsk
17.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 0 : 0 Cracovia
16.08.2014 20:30 Lech Poznań 1 : 1 Pogoń Szczecin
16.08.2014 18:00 Piast Gliwice 0 : 1 Ruch Chorzów
16.08.2014 15:30 Górnik Łęczna 5 : 2 Zawisza Bydgoszcz
15.08.2014 20:30 Jagiellonia Białystok 0 : 3 Legia Warszawa
15.08.2014 18:00 Korona Kielce 0 : 3 Górnik Zabrze
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.08.2014 18:00 Pogoń Szczecin 0 : 0 Piast Gliwice
10.08.2014 18:00 Wisła Kraków 2 : 2 Ruch Chorzów
10.08.2014 15:30 Lechia Gdańsk 1 : 2 Lech Poznań
10.08.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 2 Podbeskidzie
09.08.2014 20:30 Legia Warszawa 5 : 0 Górnik Łęczna
09.08.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Śląsk Wrocław
08.08.2014 20:30 Górnik Zabrze 3 : 0 Jagiellonia Białystok
08.08.2014 18:00 Cracovia 2 : 1 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.08.2014 18:00 Górnik Łęczna 1 : 1 GKS Bełchatów
03.08.2014 18:00 Lech Poznań 2 : 3 Wisła Kraków
03.08.2014 15:30 Podbeskidzie 3 : 0 Ruch Chorzów
03.08.2014 15:30 Śląsk Wrocław 2 : 1 Zawisza Bydgoszcz
02.08.2014 20:30 Legia Warszawa 1 : 1 Górnik Zabrze
02.08.2014 18:00 Korona Kielce 2 : 2 Pogoń Szczecin
01.08.2014 20:30 Piast Gliwice 1 : 3 Lechia Gdańsk
01.08.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 1 Cracovia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.07.2014 18:00 Wisła Kraków 1 : 1 Piast Gliwice
27.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 1 : 1 Lech Poznań
27.07.2014 15:30 Ruch Chorzów 1 : 2 Górnik Łęczna
27.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 1 : 3 Jagiellonia Białystok
26.07.2014 20:30 Cracovia 1 : 3 Legia Warszawa
26.07.2014 18:00 Pogoń Szczecin 4 : 1 Śląsk Wrocław
25.07.2014 20:30 Lechia Gdańsk 1 : 0 Podbeskidzie
25.07.2014 18:00 GKS Bełchatów 2 : 0 Korona Kielce
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.07.2014 18:00 Górnik Zabrze 2 : 0 Cracovia
20.07.2014 18:00 Śląsk Wrocław 2 : 0 Ruch Chorzów
20.07.2014 15:30 Lech Poznań 4 : 0 Piast Gliwice
20.07.2014 15:30 Zawisza Bydgoszcz 2 : 0 Korona Kielce
19.07.2014 20:30 Legia Warszawa 0 : 1 GKS Bełchatów
19.07.2014 18:00 Jagiellonia Białystok 2 : 2 Lechia Gdańsk
18.07.2014 20:30 Górnik Łęczna 1 : 1 Wisła Kraków
18.07.2014 18:00 Podbeskidzie 2 : 3 Pogoń Szczecin
drużyna mecze bramki punkty
1. Lech Poznań 37 67-33 43
2. Legia Warszawa 37 64-33 42
3. Jagiellonia Białystok 37 59-44 41
4. Śląsk Wrocław 37 50-43 35
5. Lechia Gdańsk 37 45-47 29
6. Wisła Kraków 37 56-48 37
7. Górnik Zabrze 37 50-60 26
8. Pogoń Szczecin 37 45-52 37
9. Cracovia 37 50-44 36
10. Ruch Chorzów 37 44-46 30
11. Korona Kielce 37 44-55 28
12. Piast Gliwice 37 50-56 28
13. Podbeskidzie 37 47-60 27
14. Górnik Łęczna 37 39-46 27
15. Zawisza Bydgoszcz 37 45-63 24
16. GKS Bełchatów 37 45-63 21

Wyniki

Tabele

<Bundesliga>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 20:30 Real Madryt 7 : 3 Getafe
23.05.2015 18:30 Almeria 2 : 3 Valencia
23.05.2015 18:30 Eibar 3 : 0 Cordoba CF
23.05.2015 18:30 Rayo Vallecano 2 : 4 Real Sociedad
23.05.2015 18:30 Malaga 2 : 3 Sevilla
23.05.2015 18:30 Granada CF 0 : 0 Atletico Madryt
23.05.2015 18:30 Athletic Bilbao 4 : 0 Villarreal
23.05.2015 18:30 FC Barcelona 2 : 2 Deportivo LC
23.05.2015 18:30 Celta Vigo 3 : 2 Espanyol
23.05.2015 16:30 Levante 0 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.05.2015 15:30 FC Koeln 2 : 2 VfL Wolfsburg
23.05.2015 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Schalke 04
23.05.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 Hertha Berlin
23.05.2015 15:30 Hannover 96 2 : 1 SC Freiburg
23.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 FC Augsburg
23.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Bayer Leverkusen
23.05.2015 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 FSV Mainz
23.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 2 Werder Brema
23.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.05.2015 19:00 Sevilla 2 : 1 Almeria
17.05.2015 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 FC Barcelona
17.05.2015 19:00 Valencia 1 : 1 Celta Vigo
17.05.2015 19:00 Villarreal 2 : 1 Malaga
17.05.2015 19:00 Espanyol 1 : 4 Real Madryt
17.05.2015 19:00 Deportivo LC 2 : 0 Levante
17.05.2015 19:00 Getafe 1 : 1 Eibar
17.05.2015 19:00 Cordoba CF 1 : 2 Rayo Vallecano
17.05.2015 19:00 Elche CF 2 : 3 Athletic Bilbao
17.05.2015 19:00 Real Sociedad 0 : 3 Granada CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.05.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 1 Bayern Monachium
16.05.2015 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Hoffenheim
16.05.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 Eintracht Frankfurt
16.05.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 2 Hannover 96
16.05.2015 15:30 Werder Brema 0 : 2 Borussia M'gladbach
16.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Borussia Dortmund
16.05.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 0 FC Koeln
16.05.2015 15:30 Schalke 04 1 : 0 Paderborn
16.05.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 1 Hamburger SV
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.05.2015 17:30 FC Koeln 2 : 0 Schalke 04
10.05.2015 15:30 Paderborn 1 : 3 VfL Wolfsburg
09.05.2015 18:30 VfB Stuttgart 2 : 0 FSV Mainz
09.05.2015 15:30 Bayern Monachium 0 : 1 FC Augsburg
09.05.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 3 : 1 Hoffenheim
09.05.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 0 Bayer Leverkusen
09.05.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 Werder Brema
09.05.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Hertha Berlin
08.05.2015 20:30 Hamburger SV 1 : 1 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.05.2015 17:30 Hertha Berlin 1 : 2 Borussia M'gladbach
03.05.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Hamburger SV
02.05.2015 18:30 Bayer Leverkusen 2 : 0 Bayern Monachium
02.05.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Borussia Dortmund
02.05.2015 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfB Stuttgart
02.05.2015 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Hannover 96
02.05.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Eintracht Frankfurt
02.05.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 2 Paderborn
02.05.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 VfL Wolfsburg
26.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 2 Werder Brema
25.04.2015 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Hertha Berlin
25.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 2 : 0 Eintracht Frankfurt
25.04.2015 15:30 Hamburger SV 3 : 2 FC Augsburg
25.04.2015 15:30 VfB Stuttgart 2 : 2 SC Freiburg
25.04.2015 15:30 Hannover 96 1 : 2 Hoffenheim
25.04.2015 15:30 FC Koeln 1 : 1 Bayer Leverkusen
24.04.2015 20:30 FSV Mainz 2 : 0 Schalke 04
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2015 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 Schalke 04
19.04.2015 15:30 Werder Brema 1 : 0 Hamburger SV
18.04.2015 18:30 FC Augsburg 2 : 1 VfB Stuttgart
18.04.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 0 FC Koeln
18.04.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Paderborn
18.04.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 3 FSV Mainz
18.04.2015 15:30 Hoffenheim 0 : 2 Bayern Monachium
18.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hannover 96
17.04.2015 20:30 Eintracht Frankfurt 0 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 17:30 VfB Stuttgart 3 : 2 Werder Brema
12.04.2015 15:30 FC Koeln 3 : 2 Hoffenheim
11.04.2015 18:30 Hamburger SV 0 : 2 VfL Wolfsburg
11.04.2015 15:30 FSV Mainz 2 : 3 Bayer Leverkusen
11.04.2015 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 Borussia Dortmund
11.04.2015 15:30 Bayern Monachium 3 : 0 Eintracht Frankfurt
11.04.2015 15:30 Paderborn 2 : 1 FC Augsburg
11.04.2015 15:30 Schalke 04 0 : 0 SC Freiburg
10.04.2015 20:30 Hannover 96 1 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.04.2015 17:30 Hertha Berlin 2 : 0 Paderborn
05.04.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 0 Schalke 04
04.04.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Bayern Monachium
04.04.2015 15:30 Werder Brema 0 : 0 FSV Mainz
04.04.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 2 : 2 Hannover 96
04.04.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 0 FC Koeln
04.04.2015 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Borussia M'gladbach
04.04.2015 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 Hamburger SV
04.04.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 1 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:30 Bayern Monachium 0 : 2 Borussia M'gladbach
22.03.2015 15:30 FSV Mainz 1 : 1 VfL Wolfsburg
21.03.2015 18:30 Schalke 04 0 : 1 Bayer Leverkusen
21.03.2015 15:30 Hannover 96 2 : 3 Borussia Dortmund
21.03.2015 15:30 SC Freiburg 2 : 0 FC Augsburg
21.03.2015 15:30 VfB Stuttgart 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.03.2015 15:30 1.FC Koeln 1 : 1 Werder Brema
21.03.2015 15:30 SC Paderborn 1 : 1 Hoffenheim
20.03.2015 20:30 Hamburger SV 0 : 1 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 17:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 Hannover 96
15.03.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 SC Freiburg
14.03.2015 18:30 Borussia Dortmund 0 : 0 1.FC Koeln
14.03.2015 15:30 FC Augsburg 0 : 2 FSV Mainz
14.03.2015 15:30 Hoffenheim 3 : 0 Hamburger SV
14.03.2015 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Schalke 04
14.03.2015 15:30 Werder Brema 0 : 4 Bayern Monachium
14.03.2015 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 0 SC Paderborn
13.03.2015 20:30 Bayer Leverkusen 4 : 0 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.03.2015 17:30 SC Paderborn 0 : 3 Bayer Leverkusen
08.03.2015 15:30 1.FC Koeln 4 : 2 Eintracht Frankfurt
07.03.2015 18:30 FSV Mainz 2 : 2 Borussia M'gladbach
07.03.2015 15:30 Schalke 04 3 : 1 Hoffenheim
07.03.2015 15:30 FC Augsburg 1 : 0 VfL Wolfsburg
07.03.2015 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayern Monachium
07.03.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 1 Werder Brema
07.03.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Borussia Dortmund
06.03.2015 20:30 VfB Stuttgart 0 : 0 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 17:30 Werder Brema 3 : 5 VfL Wolfsburg
01.03.2015 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 0 SC Paderborn
28.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 2 : 1 Hamburger SV
28.02.2015 15:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Schalke 04
28.02.2015 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 SC Freiburg
28.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 0 FSV Mainz
28.02.2015 15:30 Hannover 96 1 : 1 VfB Stuttgart
28.02.2015 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 FC Augsburg
27.02.2015 20:30 Bayern Monachium 4 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Hertha Berlin
22.02.2015 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Borussia M'gladbach
21.02.2015 18:30 1.FC Koeln 1 : 1 Hannover 96
21.02.2015 15:30 Schalke 04 1 : 1 Werder Brema
21.02.2015 15:30 FSV Mainz 3 : 1 Eintracht Frankfurt
21.02.2015 15:30 FC Augsburg 2 : 2 Bayer Leverkusen
21.02.2015 15:30 SC Freiburg 1 : 1 Hoffenheim
21.02.2015 15:30 SC Paderborn 0 : 6 Bayern Monachium
20.02.2015 20:30 VfB Stuttgart 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 17:30 Hannover 96 1 : 2 SC Paderborn
15.02.2015 15:30 Hertha Berlin 0 : 2 SC Freiburg
14.02.2015 18:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 Schalke 04
14.02.2015 15:30 Bayern Monachium 8 : 0 Hamburger SV
14.02.2015 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 0 1.FC Koeln
14.02.2015 15:30 Hoffenheim 2 : 1 VfB Stuttgart
14.02.2015 15:30 Werder Brema 3 : 2 FC Augsburg
13.02.2015 20:30 Borussia Dortmund 4 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:30 FC Augsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
08.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 1 Bayer Leverkusen
07.02.2015 18:30 Hamburger SV 2 : 1 Hannover 96
07.02.2015 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 Hoffenheim
07.02.2015 15:30 FSV Mainz 0 : 2 Hertha Berlin
07.02.2015 15:30 SC Freiburg 0 : 3 Borussia Dortmund
07.02.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 Bayern Monachium
07.02.2015 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 SC Paderborn
06.02.2015 20:30 Schalke 04 1 : 0 Borussia M'gladbach
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:00 Borussia Dortmund 0 : 1 FC Augsburg
04.02.2015 20:00 Hoffenheim 1 : 2 Werder Brema
04.02.2015 20:00 Hertha Berlin 0 : 1 Bayer Leverkusen
04.02.2015 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 VfB Stuttgart
04.02.2015 20:00 SC Paderborn 0 : 3 Hamburger SV
03.02.2015 20:00 Bayern Monachium 1 : 1 Schalke 04
03.02.2015 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 SC Freiburg
03.02.2015 20:00 Hannover 96 1 : 1 FSV Mainz
03.02.2015 20:00 Eintracht Frankfurt 1 : 1 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:30 FC Augsburg 3 : 1 Hoffenheim
01.02.2015 15:30 Werder Brema 2 : 0 Hertha Berlin
31.01.2015 18:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 Borussia Dortmund
31.01.2015 15:30 FSV Mainz 5 : 0 SC Paderborn
31.01.2015 15:30 SC Freiburg 4 : 1 Eintracht Frankfurt
31.01.2015 15:30 VfB Stuttgart 0 : 1 Borussia M'gladbach
31.01.2015 15:30 Hamburger SV 0 : 2 1.FC Koeln
30.01.2015 20:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.12.2014 17:30 SC Freiburg 2 : 2 Hannover 96
21.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 5 Hoffenheim
20.12.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 1.FC Koeln
20.12.2014 15:30 Schalke 04 0 : 0 Hamburger SV
20.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Eintracht Frankfurt
20.12.2014 15:30 FC Augsburg 2 : 1 Borussia M'gladbach
20.12.2014 15:30 Werder Brema 2 : 1 Borussia Dortmund
20.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 0 SC Paderborn
19.12.2014 20:30 FSV Mainz 1 : 2 Bayern Monachium
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.12.2014 20:00 SC Paderborn 1 : 2 Schalke 04
17.12.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 4 : 4 Hertha Berlin
17.12.2014 20:00 Hoffenheim 0 : 1 Bayer Leverkusen
17.12.2014 20:00 Borussia M'gladbach 4 : 1 Werder Brema
17.12.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfL Wolfsburg
16.12.2014 20:00 1.FC Koeln 0 : 0 FSV Mainz
16.12.2014 20:00 Hamburger SV 0 : 1 VfB Stuttgart
16.12.2014 20:00 Hannover 96 2 : 0 FC Augsburg
16.12.2014 20:00 Bayern Monachium 2 : 0 SC Freiburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.12.2014 17:30 VfL Wolfsburg 1 : 1 SC Paderborn
14.12.2014 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Borussia M'gladbach
13.12.2014 18:30 FSV Mainz 1 : 1 VfB Stuttgart
13.12.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Hamburger SV
13.12.2014 15:30 Werder Brema 3 : 3 Hannover 96
13.12.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 0 Borussia Dortmund
13.12.2014 15:30 FC Augsburg 0 : 4 Bayern Monachium
13.12.2014 15:30 Schalke 04 1 : 2 1.FC Koeln
12.12.2014 20:30 Hoffenheim 3 : 2 Eintracht Frankfurt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.12.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 5 : 2 Werder Brema
07.12.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 2 FSV Mainz
06.12.2014 18:30 Bayern Monachium 1 : 0 Bayer Leverkusen
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
06.12.2014 15:30 1.FC Koeln 1 : 2 FC Augsburg
06.12.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 Schalke 04
06.12.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 VfL Wolfsburg
06.12.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 2 Hertha Berlin
06.12.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 1 SC Freiburg
05.12.2014 20:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 15:30 Hertha Berlin 0 : 1 Bayern Monachium
30.11.2014 17:30 Eintracht Frankfurt 2 : 0 Borussia Dortmund
30.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 Borussia M'gladbach
29.11.2014 18:30 Hoffenheim 4 : 3 Hannover 96
29.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 1 Hamburger SV
29.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 5 : 1 1.FC Koeln
29.11.2014 15:30 Schalke 04 4 : 1 FSV Mainz
29.11.2014 15:30 Werder Brema 4 : 0 SC Paderborn
28.11.2014 20:30 SC Freiburg 1 : 4 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.11.2014 17:30 VfB Stuttgart 0 : 1 FC Augsburg
23.11.2014 15:30 Hamburger SV 2 : 0 Werder Brema
22.11.2014 18:30 1.FC Koeln 1 : 2 Hertha Berlin
22.11.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 2 SC Freiburg
22.11.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hoffenheim
22.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 1 : 3 Eintracht Frankfurt
22.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 3 Bayer Leverkusen
22.11.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 Borussia Dortmund
22.11.2014 15:30 Schalke 04 3 : 2 VfL Wolfsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:30 Borussia Dortmund 1 : 0 Borussia M'gladbach
09.11.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 0 Hamburger SV
08.11.2014 18:30 Werder Brema 2 : 0 VfB Stuttgart
08.11.2014 15:30 Bayer Leverkusen 0 : 0 FSV Mainz
08.11.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 4 Bayern Monachium
08.11.2014 15:30 FC Augsburg 3 : 0 SC Paderborn
08.11.2014 15:30 SC Freiburg 2 : 0 Schalke 04
08.11.2014 15:30 Hoffenheim 3 : 4 1.FC Koeln
07.11.2014 20:30 Hertha Berlin 0 : 2 Hannover 96
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.11.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 1 SC Freiburg
02.11.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Hertha Berlin
02.11.2014 15:30 Borussia M'gladbach 3 : 1 1899 Hoffenheim
01.11.2014 18:30 Bayern Monachium 2 : 1 Borussia Dortmund
01.11.2014 15:30 FSV Mainz 1 : 2 Werder Brema
01.11.2014 15:30 Hannover 96 1 : 0 Eintracht Frankfurt
01.11.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 4 VfL Wolfsburg
01.11.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Bayer Leverkusen
31.10.2014 20:30 Schalke 04 1 : 0 FC Augsburg
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 17:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Bayern Monachium
26.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 3 : 0 FSV Mainz
25.10.2014 18:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Schalke 04
25.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hannover 96
25.10.2014 15:30 FC Augsburg - : - SC Freiburg
25.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 0 SC Paderborn
25.10.2014 15:30 Hertha Berlin 3 : 0 Hamburger SV
25.10.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 4 : 5 VfB Stuttgart
24.10.2014 20:30 Werder Brema 0 : 1 1.FC Koeln
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.10.2014 17:30 SC Paderborn 3 : 1 Eintracht Frankfurt
19.10.2014 15:30 Hamburger SV 1 : 1 Hoffenheim
18.10.2014 18:30 Schalke 04 2 : 0 Hertha Berlin
18.10.2014 15:30 Bayern Monachium 6 : 0 Werder Brema
18.10.2014 15:30 FSV Mainz 2 : 1 FC Augsburg
18.10.2014 15:30 Hannover 96 0 : 3 Borussia M'gladbach
18.10.2014 15:30 SC Freiburg 1 : 2 VfL Wolfsburg
18.10.2014 15:30 VfB Stuttgart 3 : 3 Bayer Leverkusen
18.10.2014 15:30 1.FC Koeln 2 : 1 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:00 Borussia M'gladbach 1 : 1 FSV Mainz
05.10.2014 15:30 VfL Wolfsburg 1 : 0 FC Augsburg
04.10.2014 18:30 Eintracht Frankfurt 3 : 2 1.FC Koeln
04.10.2014 15:30 Bayern Monachium 4 : 0 Hannover 96
04.10.2014 15:30 Borussia Dortmund 0 : 1 Hamburger SV
04.10.2014 15:30 Bayer Leverkusen 2 : 2 SC Paderborn
04.10.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 1 Schalke 04
04.10.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 SC Freiburg
03.10.2014 20:30 Hertha Berlin 3 : 2 VfB Stuttgart
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 17:30 Hamburger SV 1 : 2 Eintracht Frankfurt
28.09.2014 15:30 FC Augsburg 1 : 0 Hertha Berlin
27.09.2014 18:30 VfL Wolfsburg 2 : 1 Werder Brema
27.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 1 Borussia Dortmund
27.09.2014 15:30 SC Freiburg 0 : 0 Bayer Leverkusen
27.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 1 : 0 Hannover 96
27.09.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 2 Bayern Monachium
27.09.2014 15:30 SC Paderborn 1 : 2 Borussia M'gladbach
26.09.2014 20:30 FSV Mainz 0 : 0 1899 Hoffenheim
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.09.2014 20:00 Borussia Dortmund 2 : 2 VfB Stuttgart
24.09.2014 20:00 Bayer Leverkusen 1 : 0 FC Augsburg
24.09.2014 20:00 Borussia M'gladbach 1 : 0 Hamburger SV
24.09.2014 20:00 Hannover 96 1 : 0 1.FC Koeln
24.09.2014 20:00 Hertha Berlin 1 : 0 VfL Wolfsburg
23.09.2014 20:00 Bayern Monachium 4 : 0 SC Paderborn
23.09.2014 20:00 1899 Hoffenheim 3 : 3 SC Freiburg
23.09.2014 20:00 Werder Brema 0 : 3 Schalke 04
23.09.2014 20:00 Eintracht Frankfurt 2 : 2 FSV Mainz
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:30 1.FC Koeln 0 : 0 Borussia M'gladbach
21.09.2014 15:30 VfL Wolfsburg 4 : 1 Bayer Leverkusen
20.09.2014 18:30 FSV Mainz 2 : 0 Borussia Dortmund
20.09.2014 15:30 Schalke 04 2 : 2 Eintracht Frankfurt
20.09.2014 15:30 FC Augsburg 4 : 2 Werder Brema
20.09.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1899 Hoffenheim
20.09.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 0 Bayern Monachium
20.09.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 0 Hannover 96
19.09.2014 20:30 SC Freiburg 2 : 2 Hertha Berlin
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.09.2014 17:30 Hannover 96 2 : 0 Hamburger SV
14.09.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 0 : 1 FC Augsburg
13.09.2014 18:30 Borussia M'gladbach 4 : 1 Schalke 04
13.09.2014 15:30 Bayern Monachium 2 : 0 VfB Stuttgart
13.09.2014 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 SC Freiburg
13.09.2014 15:30 1899 Hoffenheim 1 : 1 VfL Wolfsburg
13.09.2014 15:30 Hertha Berlin 1 : 3 FSV Mainz
13.09.2014 15:30 SC Paderborn 0 : 0 1.FC Koeln
12.09.2014 20:30 Bayer Leverkusen 3 : 3 Werder Brema
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:30 SC Freiburg 0 : 0 Borussia M'gladbach
31.08.2014 15:30 FSV Mainz 0 : 0 Hannover 96
30.08.2014 18:30 Schalke 04 1 : 1 Bayern Monachium
30.08.2014 15:30 Bayer Leverkusen 4 : 2 Hertha Berlin
30.08.2014 15:30 VfL Wolfsburg 2 : 2 Eintracht Frankfurt
30.08.2014 15:30 Werder Brema 1 : 1 1899 Hoffenheim
30.08.2014 15:30 VfB Stuttgart 0 : 2 1.FC Koeln
30.08.2014 15:30 Hamburger SV 0 : 3 SC Paderborn
29.08.2014 20:30 FC Augsburg 2 : 3 Borussia Dortmund
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.08.2014 17:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 VfB Stuttgart
24.08.2014 15:30 SC Paderborn 2 : 2 FSV Mainz
23.08.2014 18:30 Borussia Dortmund 0 : 2 Bayer Leverkusen
23.08.2014 15:30 1899 Hoffenheim 2 : 0 FC Augsburg
23.08.2014 15:30 Hannover 96 2 : 1 Schalke 04
23.08.2014 15:30 Hertha Berlin 2 : 2 Werder Brema
23.08.2014 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 0 SC Freiburg
23.08.2014 15:30 1.FC Koeln 0 : 0 Hamburger SV
22.08.2014 20:30 Bayern Monachium 2 : 1 VfL Wolfsburg
drużyna mecze bramki punkty
1. Bayern Monachium 34 80-18 79
2. VfL Wolfsburg 34 73-38 69
3. Borussia M'gladbach 34 53-26 66
4. Bayer Leverkusen 34 62-37 61
5. FC Augsburg 34 43-43 49
6. Schalke 04 34 42-40 48
7. Borussia Dortmund 34 47-42 46
8. 1899 Hoffenheim 34 49-55 44
9. Eintracht Frankfurt 34 56-62 43
10. Werder Brema 34 50-65 43
11. FSV Mainz 34 45-47 40
12. 1.FC Koeln 34 34-40 40
13. Hannover 96 34 40-56 37
14. VfB Stuttgart 34 42-60 36
15. Hertha Berlin 34 36-52 35
16. Hamburger SV 34 25-50 35
17. SC Freiburg 34 36-47 34
18. SC Paderborn 34 36-47 34

Wyniki

Tabele

<Premier League>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.05.2015 16:00 Everton 0 : 1 Tottenham
24.05.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 0 Swansea City
24.05.2015 16:00 Hull City 0 : 0 Manchester United
24.05.2015 16:00 Manchester City 2 : 0 Southampton
24.05.2015 16:00 Chelsea 3 : 1 Sunderland
24.05.2015 16:00 Leicester City 5 : 1 Queens Park Rangers
24.05.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Burnley FC
24.05.2015 16:00 Arsenal Londyn 4 : 1 West Bromwich Albion
24.05.2015 16:00 Newcastle United 2 : 0 West Ham United
16.05.2015 16:00 Stoke 6 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 West Bromwich Albion 3 : 0 Chelsea
17.05.2015 17:00 Manchester City 1 : 1 Arsenal Londyn
17.05.2015 14:30 Swansea City 2 : 4 Manchester City
16.05.2015 18:30 Liverpool 1 : 3 Crystal Palace
16.05.2015 16:00 Queens Park Rangers 2 : 1 Newcastle United
16.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 2 Everton
16.05.2015 16:00 Tottenham 2 : 0 Hull City
16.05.2015 16:00 Burnley FC 0 : 0 Stoke
16.05.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 Leicester City
16.05.2015 13:45 Southampton 6 : 1 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 21:00 Arsenal Londyn 0 : 1 Swansea City
10.05.2015 17:00 Chelsea 1 : 1 Liverpool
10.05.2015 14:30 Manchester City 6 : 0 Queens Park Rangers
09.05.2015 18:30 Crystal Palace 1 : 2 Manchester United
09.05.2015 16:00 Aston Villa 1 : 0 West Ham United
09.05.2015 16:00 Newcastle United 1 : 1 West Bromwich Albion
09.05.2015 16:00 Hull City 0 : 1 Burnley FC
09.05.2015 16:00 Stoke 3 : 0 Tottenham
09.05.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Southampton
09.05.2015 13:45 Everton 0 : 2 Sunderland
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.05.2015 21:00 Hull City 1 : 3 Arsenal Londyn
03.05.2015 17:00 Tottenham 0 : 1 Manchester City
03.05.2015 14:30 Chelsea 1 : 0 Crystal Palace
02.05.2015 18:30 Manchester United 0 : 1 West Bromwich Albion
02.05.2015 16:00 Swansea City 2 : 0 Stoke
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Liverpool 2 : 1 Queens Park Rangers
02.05.2015 16:00 Sunderland 2 : 1 Southampton
02.05.2015 16:00 West Ham United 1 : 0 Burnley FC
02.05.2015 16:00 Aston Villa 3 : 2 Everton
02.05.2015 13:45 Leicester City 3 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 17:00 Arsenal Londyn 0 : 0 Chelsea
26.04.2015 14:30 Everton 3 : 0 Manchester United
25.04.2015 18:30 Manchester City 3 : 2 Aston Villa
25.04.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 West Ham United
25.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 0 Liverpool
25.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 Hull City
25.04.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Leicester City
25.04.2015 16:00 Stoke 1 : 1 Sunderland
25.04.2015 16:00 Newcastle United 2 : 3 Swansea City
25.04.2015 13:45 Southampton 2 : 2 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Newcastle United
12.04.2015 17:00 Manchester United - : - Manchester City
12.04.2015 14:30 Queens Park Rangers 0 : 1 Chelsea
11.04.2015 18:30 Burnley FC 0 : 1 Arsenal Londyn
11.04.2015 16:00 Sunderland 1 : 4 Crystal Palace
11.04.2015 16:00 Tottenham 0 : 1 Aston Villa
11.04.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Hull City
11.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 2 : 3 Leicester City
11.04.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 Stoke
11.04.2015 13:45 Swansea City 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.05.2015 20:45 Arsenal Londyn 0 : 0 Sunderland
28.04.2015 20:45 Hull City 1 : 0 Liverpool
19.04.2015 17:00 Newcastle United 1 : 3 Tottenham
19.04.2015 14:30 Manchester City 2 : 0 West Ham United
18.04.2015 18:30 Chelsea 1 : 0 Manchester United
18.04.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 2 West Bromwich Albion
18.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 0 Swansea City
18.04.2015 16:00 Stoke 2 : 1 Southampton
18.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Burnley FC
07.04.2015 20:45 Aston Villa 3 : 3 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 21:00 Crystal Palace 2 : 1 Manchester City
05.04.2015 17:00 Sunderland 1 : 0 Newcastle United
05.04.2015 14:30 Burnley FC 0 : 0 Tottenham
04.04.2015 18:30 Chelsea 2 : 1 Stoke
04.04.2015 16:00 Leicester City 2 : 1 West Ham United
04.04.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Aston Villa
04.04.2015 16:00 Everton 1 : 0 Southampton
04.04.2015 16:00 Swansea City 3 : 1 Hull City
04.04.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 4 Queens Park Rangers
04.04.2015 13:45 Arsenal Londyn 4 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 17:00 Hull City 2 : 3 Chelsea
22.03.2015 17:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Everton
22.03.2015 14:30 Liverpool 1 : 2 Manchester United
21.03.2015 18:30 West Ham United 1 : 0 Sunderland
21.03.2015 16:00 Aston Villa 0 : 1 Swansea City
21.03.2015 16:00 Tottenham 4 : 3 Leicester City
21.03.2015 16:00 Stoke 1 : 2 Crystal Palace
21.03.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Burnley FC
21.03.2015 13:45 Manchester City 3 : 0 West Bromwich Albion
21.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 2 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.03.2015 21:00 Swansea City 0 : 1 Liverpool
15.03.2015 17:00 Everton 3 : 0 Newcastle United
15.03.2015 17:00 Manchester United 3 : 0 Tottenham
15.03.2015 14:30 Chelsea 1 : 1 Southampton
14.03.2015 18:30 Burnley FC 1 : 0 Manchester City
14.03.2015 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 West Ham United
14.03.2015 16:00 Sunderland 0 : 4 Aston Villa
14.03.2015 16:00 Leicester City 0 : 0 Hull City
14.03.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Stoke
14.03.2015 13:45 Crystal Palace 3 : 1 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.03.2015 21:00 Liverpool 2 : 0 Burnley FC
04.03.2015 20:45 Stoke 2 : 0 Everton
04.03.2015 20:45 Newcastle United 0 : 1 Manchester United
04.03.2015 20:45 Manchester City 2 : 0 Leicester City
04.03.2015 20:45 West Ham United 0 : 1 Chelsea
04.03.2015 20:45 Queens Park Rangers 1 : 2 Arsenal Londyn
04.03.2015 20:45 Tottenham 3 : 2 Swansea City
03.03.2015 20:45 Aston Villa 2 : 1 West Bromwich Albion
03.03.2015 20:45 Hull City 1 : 1 Sunderland
03.03.2015 20:45 Southampton 1 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.04.2015 20:45 Leicester City - : - Chelsea
07.03.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 2 Tottenham
01.03.2015 15:05 Arsenal Londyn 2 : 0 Everton
01.03.2015 13:00 Liverpool 2 : 1 Manchester City
28.02.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Southampton
28.02.2015 16:00 Stoke 1 : 0 Hull City
28.02.2015 16:00 Newcastle United 1 : 0 Aston Villa
28.02.2015 16:00 Manchester United 2 : 0 Sunderland
28.02.2015 16:00 Burnley FC 0 : 1 Swansea City
28.02.2015 13:45 West Ham United 1 : 3 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.02.2015 17:15 Southampton 0 : 2 Liverpool
22.02.2015 15:05 Everton 2 : 2 Leicester City
22.02.2015 13:00 Tottenham 2 : 2 West Ham United
21.02.2015 18:30 Manchester City 5 : 0 Newcastle United
21.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Chelsea 1 : 1 Burnley FC
21.02.2015 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Arsenal Londyn
21.02.2015 16:00 Swansea City 2 : 1 Manchester United
21.02.2015 16:00 Hull City 2 : 1 Queens Park Rangers
21.02.2015 16:00 Sunderland 0 : 0 West Bromwich Albion
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.02.2015 21:00 West Bromwich Albion 2 : 0 Swansea City
11.02.2015 20:45 Manchester United 3 : 1 Burnley FC
11.02.2015 20:45 Chelsea 1 : 0 Everton
11.02.2015 20:45 Stoke 1 : 4 Manchester City
11.02.2015 20:45 Southampton 0 : 0 West Ham United
11.02.2015 20:45 Crystal Palace 1 : 1 Newcastle United
10.02.2015 21:00 Liverpool 3 : 2 Tottenham
10.02.2015 20:45 Arsenal Londyn 2 : 1 Leicester City
10.02.2015 20:45 Sunderland 0 : 2 Queens Park Rangers
10.02.2015 20:45 Hull City 2 : 0 Aston Villa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.02.2015 17:15 West Ham United 1 : 1 Manchester United
08.02.2015 15:05 Newcastle United 1 : 1 Stoke
08.02.2015 13:00 Burnley FC 2 : 2 West Bromwich Albion
07.02.2015 18:30 Everton 0 : 0 Liverpool
07.02.2015 16:00 Aston Villa 1 : 2 Chelsea
07.02.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Crystal Palace
07.02.2015 16:00 Manchester City 1 : 1 Hull City
07.02.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Southampton
07.02.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 Sunderland
07.02.2015 13:45 Tottenham 2 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.02.2015 17:00 Southampton 0 : 1 Swansea City
01.02.2015 14:30 Arsenal Londyn 5 : 0 Aston Villa
31.01.2015 18:30 Chelsea 1 : 1 Manchester City
31.01.2015 16:00 Stoke 3 : 1 Queens Park Rangers
31.01.2015 16:00 Manchester United 3 : 1 Leicester City
31.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 0 West Ham United
31.01.2015 16:00 Crystal Palace 0 : 1 Everton
31.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 0 : 3 Tottenham
31.01.2015 16:00 Sunderland 2 : 0 Burnley FC
31.01.2015 13:45 Hull City 0 : 3 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2015 21:00 Everton 0 : 0 West Bromwich Albion
18.01.2015 17:00 Manchester City 0 : 2 Arsenal Londyn
18.01.2015 14:30 West Ham United 3 : 0 Hull City
17.01.2015 18:30 Newcastle United 1 : 2 Southampton
17.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 2 Liverpool
17.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 3 Crystal Palace
17.01.2015 16:00 Tottenham 2 : 1 Sunderland
17.01.2015 16:00 Leicester City 0 : 1 Stoke
17.01.2015 16:00 Swansea City 0 : 5 Chelsea
17.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 0 : 2 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.01.2015 17:00 Manchester United 0 : 1 Southampton
11.01.2015 14:30 Arsenal Londyn 3 : 0 Stoke
10.01.2015 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Hull City
10.01.2015 16:00 Swansea City 1 : 1 West Ham United
10.01.2015 16:00 Leicester City 1 : 0 Aston Villa
10.01.2015 16:00 Everton 1 : 1 Manchester City
10.01.2015 16:00 Chelsea 2 : 0 Newcastle United
10.01.2015 16:00 Burnley FC 2 : 1 Queens Park Rangers
10.01.2015 16:00 Crystal Palace 2 : 1 Tottenham
10.01.2015 13:45 Sunderland 0 : 1 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.01.2015 18:30 Tottenham 5 : 3 Chelsea
01.01.2015 16:00 Aston Villa 0 : 0 Crystal Palace
01.01.2015 16:00 Southampton 2 : 0 Arsenal Londyn
01.01.2015 16:00 Queens Park Rangers 1 : 1 Swansea City
01.01.2015 16:00 Newcastle United 3 : 3 Burnley FC
01.01.2015 16:00 Manchester City 3 : 2 Sunderland
01.01.2015 16:00 Liverpool 2 : 2 Leicester City
01.01.2015 16:00 Hull City 2 : 0 Everton
01.01.2015 16:00 West Ham United 1 : 1 West Bromwich Albion
01.01.2015 13:45 Stoke 1 : 1 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.12.2014 21:00 Liverpool 4 : 1 Swansea City
28.12.2014 17:15 Newcastle United 3 : 2 Everton
28.12.2014 16:00 Aston Villa 0 : 0 Sunderland
28.12.2014 16:00 Stoke 2 : 0 West Bromwich Albion
28.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 0 Crystal Palace
28.12.2014 16:00 Manchester City 2 : 2 Burnley FC
28.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Leicester City
28.12.2014 16:00 West Ham United 1 : 2 Arsenal Londyn
28.12.2014 15:05 Southampton 1 : 1 Chelsea
28.12.2014 13:00 Tottenham 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.12.2014 16:00 Burnley FC 0 : 1 Liverpool
26.12.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 1 Queens Park Rangers
26.12.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Aston Villa
26.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 3 Hull City
26.12.2014 16:00 Manchester United 3 : 1 Newcastle United
26.12.2014 16:00 Leicester City 1 : 2 Tottenham
26.12.2014 16:00 Everton 0 : 1 Stoke
26.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 Southampton
26.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 3 Manchester City
26.12.2014 13:45 Chelsea 2 : 0 West Ham United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2014 21:00 Stoke 0 : 2 Chelsea
21.12.2014 17:00 Liverpool 2 : 2 Arsenal Londyn
21.12.2014 14:30 Newcastle United 0 : 1 Sunderland
20.12.2014 16:00 Aston Villa 1 : 1 Manchester United
20.12.2014 16:00 Tottenham 2 : 1 Burnley FC
20.12.2014 16:00 Southampton 3 : 0 Everton
20.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 West Bromwich Albion
20.12.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Swansea City
20.12.2014 16:00 West Ham United 2 : 0 Leicester City
20.12.2014 13:45 Manchester City 3 : 0 Crystal Palace
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 21:00 Everton 3 : 1 Queens Park Rangers
14.12.2014 17:00 Swansea City 1 : 2 Tottenham
14.12.2014 14:30 Manchester United 3 : 0 Liverpool
13.12.2014 18:30 Arsenal Londyn 4 : 1 Newcastle United
13.12.2014 16:00 West Bromwich Albion 1 : 0 Aston Villa
13.12.2014 16:00 Sunderland 1 : 1 West Ham United
13.12.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 Manchester City
13.12.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 1 Stoke
13.12.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Hull City
13.12.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Southampton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 21:00 Southampton 1 : 2 Manchester United
07.12.2014 17:00 Aston Villa 2 : 1 Leicester City
07.12.2014 14:30 West Ham United 3 : 1 Swansea City
06.12.2014 18:30 Manchester City 1 : 0 Everton
06.12.2014 16:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Burnley FC
06.12.2014 16:00 Hull City 0 : 0 West Bromwich Albion
06.12.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Sunderland
06.12.2014 16:00 Tottenham 0 : 0 Crystal Palace
06.12.2014 16:00 Stoke 3 : 2 Arsenal Londyn
06.12.2014 13:45 Newcastle United 2 : 1 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.12.2014 20:45 Arsenal Londyn 1 : 0 Southampton
03.12.2014 20:45 Chelsea 3 : 0 Tottenham
03.12.2014 20:45 Everton 1 : 1 Hull City
03.12.2014 20:45 Sunderland 1 : 4 Manchester City
02.12.2014 21:00 Crystal Palace 0 : 1 Aston Villa
02.12.2014 21:00 West Bromwich Albion 1 : 2 West Ham United
02.12.2014 20:45 Burnley FC 1 : 1 Newcastle United
02.12.2014 20:45 Leicester City 1 : 3 Liverpool
02.12.2014 20:45 Manchester United 2 : 1 Stoke City
02.12.2014 20:45 Swansea City 2 : 0 Queens Park Rangers
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.11.2014 17:00 Tottenham 2 : 1 Everton
30.11.2014 14:30 Southampton 0 : 3 Manchester City
29.11.2014 18:30 Sunderland 0 : 0 Chelsea
29.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 1 Aston Villa
29.11.2014 16:00 Liverpool 1 : 0 Stoke City
29.11.2014 16:00 Manchester United 3 : 0 Hull City
29.11.2014 16:00 Queens Park Rangers 3 : 2 Leicester City
29.11.2014 16:00 Swansea City 1 : 1 Crystal Palace
29.11.2014 16:00 West Ham United 1 : 0 Newcastle United
29.11.2014 13:45 West Bromwich Albion 0 : 1 Arsenal Londyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 21:00 Aston Villa 1 : 1 Southampton
23.11.2014 17:00 Hull City 1 : 2 Tottenham
23.11.2014 14:30 Crystal Palace 3 : 1 Liverpool
22.11.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 2 Manchester United
22.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 West Bromwich Albion
22.11.2014 16:00 Everton 2 : 1 West Ham United
22.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 0 Sunderland
22.11.2014 16:00 Manchester City 2 : 1 Swansea City
22.11.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Queens Park Rangers
22.11.2014 16:00 Stoke City 1 : 2 Burnley FC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 17:00 Swansea City 2 : 1 Arsenal Londyn
09.11.2014 14:30 Sunderland 1 : 1 Everton
09.11.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Stoke
09.11.2014 14:30 West Bromwich Albion 0 : 2 Newcastle United
08.11.2014 18:30 Queens Park Rangers 2 : 2 Manchester City
08.11.2014 16:00 Burnley FC 1 : 0 Hull City
08.11.2014 16:00 Manchester United 1 : 0 Crystal Palace
08.11.2014 16:00 Southampton 2 : 0 Leicester City
08.11.2014 16:00 West Ham United 0 : 0 Aston Villa
08.11.2014 13:45 Liverpool 1 : 2 Chelsea
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Crystal Palace 1 : 3 Sunderland
02.11.2014 17:00 Aston Villa 1 : 2 Tottenham
02.11.2014 14:30 Manchester City 1 : 0 Manchester United
01.11.2014 16:00 Arsenal Londyn 3 : 0 Burnley FC
01.11.2014 16:00 Chelsea 2 : 1 Queens Park Rangers
01.11.2014 16:00 Everton 0 : 0 Swansea City
01.11.2014 16:00 Hull City 0 : 1 Southampton
01.11.2014 16:00 Leicester City 0 : 1 West Bromwich Albion
01.11.2014 16:00 Stoke City 2 : 2 West Ham United
01.11.2014 13:45 Newcastle United 1 : 0 Liverpool
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2014 21:00 Queens Park Rangers 2 : 0 Aston Villa
26.10.2014 17:00 Manchester United 1 : 1 Chelsea
26.10.2014 14:30 Burnley FC 1 : 3 Everton
26.10.2014 14:30 Tottenham 1 : 2 Newcastle United
25.10.2014 18:30 Swansea City 2 : 0 Leicester City
25.10.2014 16:00 Liverpool 0 : 0 Hull City
25.10.2014 16:00 Southampton 1 : 0 Stoke City
25.10.2014 16:00 Sunderland 0 : 2 Arsenal Londyn
25.10.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Crystal Palace
25.10.2014 13:45 West Ham United 2 : 1 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 21:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Manchester United
19.10.2014 17:00 Stoke 2 : 1 Swansea City
19.10.2014 14:30 Queens Park Rangers 2 : 3 Liverpool
18.10.2014 16:00 Arsenal Londyn 2 : 2 Hull City
18.10.2014 16:00 Burnley FC 1 : 3 West Ham United
18.10.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Chelsea
18.10.2014 16:00 Everton 3 : 0 Aston Villa
18.10.2014 16:00 Newcastle United 1 : 0 Leicester City
18.10.2014 16:00 Southampton 8 : 0 Sunderland
18.10.2014 13:45 Manchester City 4 : 1 Tottenham
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 17:15 West Ham United 2 : 0 Queens Park Rangers
05.10.2014 15:05 Chelsea 2 : 0 Arsenal Londyn
05.10.2014 15:05 Tottenham 1 : 0 Southampton
05.10.2014 13:00 Manchester United 2 : 1 Everton
04.10.2014 18:30 Aston Villa 0 : 2 Manchester City
04.10.2014 16:00 Hull City 2 : 0 Crystal Palace
04.10.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Burnley FC
04.10.2014 16:00 Liverpool 2 : 1 West Bromwich Albion
04.10.2014 16:00 Sunderland 3 : 1 Stoke City
04.10.2014 16:00 Swansea City 2 : 2 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Stoke City 1 : 0 Newcastle United
28.09.2014 17:00 West Bromwich Albion 4 : 0 Burnley FC
27.09.2014 18:30 Arsenal Londyn 1 : 1 Tottenham
27.09.2014 16:00 Chelsea 3 : 0 Aston Villa
27.09.2014 16:00 Crystal Palace 2 : 0 Leicester City
27.09.2014 16:00 Hull City 2 : 4 Manchester City
27.09.2014 16:00 Manchester United 2 : 1 West Ham United
27.09.2014 16:00 Southampton 2 : 1 Queens Park Rangers
27.09.2014 13:45 Liverpool 1 : 1 Everton
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 17:00 Everton 2 : 3 Crystal Palace
21.09.2014 17:00 Manchester City 1 : 1 Chelsea
21.09.2014 14:30 Leicester City 5 : 3 Manchester United
21.09.2014 14:30 Tottenham 0 : 1 West Bromwich Albion
20.09.2014 18:30 West Ham United 3 : 1 Liverpool
20.09.2014 16:00 Aston Villa 0 : 3 Arsenal Londyn
20.09.2014 16:00 Burnley FC 0 : 0 Sunderland
20.09.2014 16:00 Newcastle United 2 : 2 Hull City
20.09.2014 16:00 Swansea City 0 : 1 Southampton
20.09.2014 13:45 Queens Park Rangers 2 : 2 Stoke City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 21:00 Hull City 2 : 2 West Ham United
14.09.2014 17:00 Manchester United 4 : 0 Queens Park Rangers
13.09.2014 18:30 Liverpool 0 : 1 Aston Villa
13.09.2014 16:00 Chelsea 4 : 2 Swansea City
13.09.2014 16:00 Crystal Palace 0 : 0 Burnley FC
13.09.2014 16:00 Southampton 4 : 0 Newcastle United
13.09.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Leicester City
13.09.2014 16:00 Sunderland 2 : 2 Tottenham
13.09.2014 16:00 West Bromwich Albion 0 : 2 Everton
13.09.2014 13:45 Arsenal Londyn 2 : 2 Manchester City
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 17:00 Leicester City 1 : 1 Arsenal Londyn
31.08.2014 14:30 Aston Villa 2 : 1 Hull City
31.08.2014 14:30 Tottenham 0 : 3 Liverpool
30.08.2014 18:30 Everton 3 : 6 Chelsea
30.08.2014 16:00 Manchester City 0 : 1 Stoke City
30.08.2014 16:00 Newcastle United 3 : 3 Crystal Palace
30.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 1 : 0 Sunderland
30.08.2014 16:00 Swansea City 3 : 0 West Bromwich Albion
30.08.2014 16:00 West Ham United 1 : 3 Southampton
30.08.2014 13:45 Burnley FC 0 : 0 Manchester United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 21:00 Manchester City 3 : 1 Liverpool
24.08.2014 17:00 Sunderland 1 : 1 Manchester United
24.08.2014 14:30 Hull City 1 : 1 Stoke
24.08.2014 14:30 Tottenham 4 : 0 Queens Park Rangers
23.08.2014 18:00 Everton 2 : 2 Arsenal Londyn
23.08.2014 16:00 Chelsea 2 : 0 Leicester City
23.08.2014 16:00 Crystal Palace 1 : 3 West Ham United
23.08.2014 16:00 Southampton 0 : 0 West Bromwich Albion
23.08.2014 16:00 Swansea City 1 : 0 Burnley FC
23.08.2014 13:45 Aston Villa 0 : 0 Newcastle United
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.08.2014 21:00 Burnley FC 1 : 3 Chelsea
17.08.2014 17:00 Newcastle United 0 : 2 Manchester City
17.08.2014 14:30 Liverpool 2 : 1 Southampton
16.08.2014 18:30 Arsenal Londyn 2 : 1 Crystal Palace
16.08.2014 16:00 Leicester City 2 : 2 Everton
16.08.2014 16:00 Queens Park Rangers 0 : 1 Hull City
16.08.2014 16:00 Stoke City 0 : 1 Aston Villa
16.08.2014 16:00 West Bromwich Albion 2 : 2 Sunderland
16.08.2014 16:00 West Ham United 0 : 1 Tottenham
16.08.2014 13:45 Manchester United 1 : 2 Swansea City
drużyna mecze bramki punkty
1. Chelsea 38 73-32 87
2. Manchester City 38 83-38 79
3. Arsenal Londyn 38 71-36 75
4. Manchester United 38 62-37 70
5. Tottenham 38 58-33 64
6. Liverpool 38 52-48 62
7. Southampton 38 54-33 60
8. Swansea City 38 46-49 56
9. Stoke City 38 48-45 54
10. Crystal Palace 38 47-51 48
11. Everton 38 48-50 47
12. West Ham United 38 44-47 47
13. West Bromwich Albion 38 38-51 44
14. Leicester City 38 46-55 41
15. Newcastle United 38 40-63 39
16. Sunderland 38 31-53 38
17. Aston Villa 38 31-57 38
18. Hull City 38 33-51 35
19. Burnley FC 38 28-53 33
20. Queens Park Rangers 38 42-73 30

Wyniki

Tabele

<Primera Division>
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.04.2015 20:30 Valencia 3 : 0 Levante
12.04.2015 21:00 Cordoba CF 0 : 2 Elche CF
12.04.2015 19:00 Real Sociedad 2 : 2 Deportivo LC
12.04.2015 17:00 Espanyol 1 : 0 Athletic Bilbao
12.04.2015 12:00 Getafe 1: 1 Villarreal
11.04.2015 22:00 Almeria 3 : 0 Granada CF
11.04.2015 22:00 Celta Vigo 6 : 1 Rayo Vallecano
11.04.2015 20:00 Sevilla 2 : 2 FC Barcelona
11.04.2015 18:00 Malaga 2 : 2 Atletico Madryt
11.04.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 22:00 Elche CF 0 : 1 Getafe
09.04.2015 22:00 Villarreal 0 : 3 Espanyol
09.04.2015 20:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Valencia
08.04.2015 22:00 Granada CF 1 : 1 Celta Vigo
08.04.2015 22:00 Rayo Vallecano 0 : 2 Real Madryt
08.04.2015 20:00 FC Barcelona 4 : 0 Almeria
08.04.2015 20:00 Deportivo LC 1 : 1 Cordoba CF
07.04.2015 22:00 Eibar 1 : 0 Malaga
07.04.2015 22:00 Levante 1 : 2 Sevilla
07.04.2015 20:00 Atletico Madryt 2 : 0 Real Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.04.2015 20:00 Espanyol 1 : 1 Elche CF
05.04.2015 21:00 Celta Vigo 0 : 1 FC Barcelona
05.04.2015 19:00 Getafe 2 : 1 Deportivo LC
05.04.2015 17:00 Valencia 0 : 0 Villarreal
05.04.2015 12:00 Real Madryt 9 : 1 Granada CF
04.04.2015 22:00 Malaga 1 :1 Real Sociedad
04.04.2015 20:00 Almeria 1 : 4 Levante
04.04.2015 18:00 Cordoba CF 0 : 2 Atletico Madryt
04.04.2015 16:00 Sevilla 2 : 0 Athletic Bilbao
03.04.2015 20:45 Eibar 1 : 2 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 21:00 FC Barcelona 2 : 1 Real Madryt
22.03.2015 19:00 Sociedad 3 : 1 Cordoba CF
22.03.2015 17:00 Villarreal 0 : 2 Sevilla
22.03.2015 12:00 Deportivo LC 0 : 0 Espanyol
21.03.2015 22:00 Athletic Bilbao 2 : 1 Almeria
21.03.2015 22:00 Granada CF 0 : 0 Eibar
21.03.2015 20:00 Levante 0 : 1 Celta Vigo
21.03.2015 18:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Malaga
21.03.2015 16:00 Atletico Madryt 2 : 0 Getafe
20.03.2015 20:45 Elche CF 0 : 4 Valencia
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 20:45 Getafe 0 : 1 Sociedad
15.03.2015 21:00 Real Madryt 2 : 0 Levante
15.03.2015 19:00 Sevilla 3 : 0 Elche CF
15.03.2015 17:00 Malaga 2 : 0 Cordoba CF
14.03.2015 20:00 Rayo Vallecano 3 : 1 Granada CF
14.03.2015 18:00 Eibar 0 : 2 FC Barcelona
14.03.2015 16:00 Espanyol 0 : 0 Atletico Madryt
13.03.2015 20:45 Valencia 2 : 0 Deportivo LC
08.03.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 2 Athletic Bilbao
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 2 Getafe
08.03.2015 21:00 Atletico Madryt 1 : 1 Valencia
08.03.2015 19:00 Villarreal 4 : 1 Celta Vigo
08.03.2015 17:00 Sociedad 1 : 0 Espanyol
08.03.2015 12:00 FC Barcelona 6 : 1 Rayo Vallecano
07.03.2015 22:00 Granada CF 1 : 0 Malaga
07.03.2015 20:00 Elche CF 1 : 0 Almeria
07.03.2015 18:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Real Madryt
07.03.2015 16:00 Deportivo LC 3 : 4 Sevilla
06.03.2015 20:45 Levante 2 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 20:45 Celta Vigo 1 : 1 Elche CF
01.03.2015 21:00 Real Madryt 1 : 1 Villarreal
01.03.2015 19:00 Sevilla 0 : 0 Atletico Madryt
01.03.2015 17:00 Eibar 0 : 1 Athletic Bilbao
01.03.2015 12:00 Valencia 2 : 0 Sociedad
28.02.2015 22:00 Malaga 3 : 2 Getafe
28.02.2015 20:00 Almeria 0 : 2 Deportivo LC
28.02.2015 18:00 Rayo Vallecano 4 : 2 Levante
28.02.2015 16:00 Granada CF 1 : 3 FC Barcelona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.02.2015 20:45 Espanyol 2 : 1 Cordoba CF
23.02.2015 20:45 Levante 2 : 1 Granada CF
22.02.2015 22:00 Elche CF 0 : 2 Real Madryt
22.02.2015 19:00 Villarreal 1 : 0 Eibar
22.02.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Rayo Vallecano
22.02.2015 12:00 Sociedad 4 : 3 Sevilla
21.02.2015 22:00 Deportivo LC 0 : 2 Celta Vigo
21.02.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 0 Almeria
21.02.2015 18:00 Cordoba CF 1 : 2 Valencia
21.02.2015 16:00 FC Barcelona 0 : 1 Malaga
20.02.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.02.2015 20:45 Eibar 0 : 1 Elche CF
15.02.2015 21:00 Celta Vigo 2 : 0 Atletico Madryt
15.02.2015 19:00 Rayo Vallecano 2 : 0 Villarreal
15.02.2015 17:00 FC Barcelona 5 : 0 Levante
15.02.2015 12:00 Valencia 1 : 0 Getafe
14.02.2015 20:00 Granada CF 0 : 0 Athletic Bilbao
14.02.2015 18:00 Real Madryt 2 : 0 Deportivo LC
14.02.2015 16:00 Sevilla 3 : 0 Cordoba CF
13.02.2015 20:45 Almeria 2 : 2 Sociedad
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2015 20:45 Elche CF 2 : 0 Rayo Vallecano
08.02.2015 21:00 Athletic Bilbao 2 : 5 FC Barcelona
08.02.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Valencia
08.02.2015 17:00 Getafe 2 : 1 Sevilla
08.02.2015 12:00 Cordoba CF 1 : 2 Almeria
07.02.2015 22:00 Sociedad 1 : 1 Celta Vigo
07.02.2015 20:00 Levante 4 : 1 Malaga
07.02.2015 18:00 Villarreal 2 : 0 Granada CF
07.02.2015 16:00 Atletico Madryt 4 : 0 Real Madryt
06.02.2015 20:45 Deportivo LC 2 : 0 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.02.2015 20:45 Malaga 1 : 0 Valencia
01.02.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 19:00 Sevilla 3 : 2 Espanyol
01.02.2015 17:00 Almeria 1 : 0 Getafe
01.02.2015 12:00 Levante 0 : 2 Athletic Bilbao
31.01.2015 22:00 Celta Vigo 1 : 0 Cordoba CF
31.01.2015 20:00 Granada CF 1 : 0 Elche CF
31.01.2015 18:00 Eibar 1 : 3 Atletico Madryt
31.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 1 Sociedad
30.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 1 : 2 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2015 20:45 Getafe 2 : 1 Celta Vigo
25.01.2015 21:00 Valencia 3 : 1 Sevilla
25.01.2015 19:00 Espanyol 3 : 0 Almeria
25.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Malaga
25.01.2015 12:00 Deportivo LC 2 : 2 Granada CF
24.01.2015 22:00 Villarreal 1 : 0 Levante
24.01.2015 22:00 Sociedad 1 : 0 Eibar
24.01.2015 20:00 Atletico Madryt 3 : 1 Rayo Vallecano
24.01.2015 18:00 Elche CF 0 : 6 FC Barcelona
24.01.2015 16:00 Cordoba CF 1 : 2 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.01.2015 21:00 Elche CF 1 : 0 Levante
18.01.2015 21:00 Sevilla 2 : 0 Malaga
18.01.2015 19:00 Deportivo LC 0 : 4 FC Barcelona
18.01.2015 17:00 Atletico Madryt 2 : 0 Granada CF
18.01.2015 12:00 Getafe 0 : 3 Real Madryt
17.01.2015 22:00 Espanyol 1 : 0 Celta Vigo
17.01.2015 20:00 Villarreal 2 : 0 Athletic Bilbao
17.01.2015 18:00 Valencia 3 : 2 Almeria
17.01.2015 16:00 Sociedad 0 : 1 Rayo Vallecano
16.01.2015 20:45 Cordoba CF 1 : 1 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.01.2015 20:45 Rayo Vallecano 0 : 1 Cordoba CF
11.01.2015 21:00 FC Barcelona 3 : 1 Atletico Madryt
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 19:00 Granada CF 1 : 1 Sociedad
11.01.2015 17:00 Athletic Bilbao 1 : 2 Elche CF
11.01.2015 12:00 Almeria 0 : 2 Sevilla
10.01.2015 22:00 Eibar 2 : 1 Getafe
10.01.2015 18:00 Malaga 1 : 1 Villarreal
10.01.2015 16:00 Real Madryt 3 : 0 Espanyol
09.01.2015 20:45 Levante 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.01.2015 20:45 Cordoba CF 2 : 0 Granada CF
04.01.2015 21:00 Sociedad 1 : 0 FC Barcelona
04.01.2015 19:00 Espanyol 1 : 2 Eibar
04.01.2015 17:00 Valencia 2 : 1 Real Madryt
04.01.2015 12:00 Getafe 1 : 2 Rayo Vallecano
03.01.2015 22:00 Malaga 1 : 2 Almeria
03.01.2015 22:00 Deportivo LC 1 : 0 Athletic Bilbao
03.01.2015 20:00 Elche CF 2 : 2 Villarreal
03.01.2015 18:00 Sevilla 1 : 0 Celta Vigo
03.01.2015 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.02.2015 20:45 Real Madryt 2 : 1 Sevilla
21.12.2014 20:00 Granada CF 1 : 1 Getafe
21.12.2014 20:00 Elche CF 1 : 2 Malaga
21.12.2014 20:00 Athletic Bilbao 1 : 4 Atletico Madryt
21.12.2014 12:00 Villarreal 3 : 0 Deportivo LC
20.12.2014 22:00 Rayo Vallecano 1 : 3 Espanyol
20.12.2014 20:00 Eibar 0 : 1 Valencia
20.12.2014 18:00 Levante 1 : 1 Sociedad
20.12.2014 16:00 FC Barcelona 5 : 0 Cordoba CF
19.12.2014 20:45 Celta Vigo 0 : 1 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.12.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 0 Elche CF
14.12.2014 21:00 Sociedad 1 : 1 Athletic Bilbao
14.12.2014 19:00 Atletico Madryt 0 : 1 Villarreal
14.12.2014 17:00 Sevilla 0 : 0 Eibar
14.12.2014 12:00 Espanyol 2 : 1 Granada CF
13.12.2014 22:00 Malaga 1 : 0 Celta Vigo
13.12.2014 20:00 Cordoba CF 0 : 0 Levante
13.12.2014 18:00 Valencia 3 : 0 Rayo Vallecano
13.12.2014 16:00 Getafe 0 : 0 FC Barcelona
12.12.2014 20:45 Almeria 1 : 4 Real Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2014 19:00 Levante 1 : 1 Getafe
08.12.2014 17:00 Eibar 5 : 2 Almeria
07.12.2014 21:00 Granada CF 1 : 1 Valencia
07.12.2014 19:00 Villarreal 4 : 0 Sociedad
07.12.2014 17:00 FC Barcelona 5 : 1 Espanyol
07.12.2014 12:00 Rayo Vallecano 0 : 1 Sevilla
06.12.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 1 Malaga
06.12.2014 20:00 Real Madryt 3 : 0 Celta Vigo
06.12.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Cordoba CF
06.12.2014 16:00 Elche CF 0 : 2 Atletico Madryt
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 20:45 Almeria 0 : 1 Rayo Vallecano
30.11.2014 21:00 Valencia 0 : 1 FC Barcelona
30.11.2014 19:00 Cordoba CF 0 : 2 Villarreal
30.11.2014 17:00 Sevilla 5 : 1 Granada CF
30.11.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Deportivo LC
29.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 1 Eibar
29.11.2014 20:00 Malaga 1 : 2 Real Madryt
29.11.2014 18:00 Espanyol 2 : 1 Levante
29.11.2014 16:00 Getafe 1 : 2 Athletic Bilbao
28.11.2014 20:45 Real Sociedad 3 : 0 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Granada CF 0 : 0 Almeria
23.11.2014 21:00 Villarreal 2 : 1 Getafe
23.11.2014 19:00 Elche CF 2 : 2 Cordoba CF
23.11.2014 17:00 Levante 2 : 1 Valencia
23.11.2014 12:00 Rayo Vallecano 1 : 0 Celta Vigo
22.11.2014 22:00 Deportivo LC 0 : 0 Real Sociedad
22.11.2014 20:00 FC Barcelona 5 : 1 Sevilla
22.11.2014 18:00 Eibar 0 : 4 Real Madryt
22.11.2014 16:00 Atletico Madryt 3 : 1 Malaga
21.11.2014 20:45 Athletic Bilbao 3 : 1 Espanyol
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 21:00 Real Sociedad 2 : 1 Atletico Madryt
09.11.2014 19:00 Valencia 0 : 0 Athletic Bilbao
09.11.2014 17:00 Espanyol 1 : 1 Villarreal
09.11.2014 12:00 Sevilla 1 : 1 Levante
08.11.2014 22:00 Celta Vigo 0 : 0 Granada CF
08.11.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Eibar
08.11.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Rayo Vallecano
08.11.2014 18:00 Getafe 0 : 0 Elche CF
08.11.2014 16:00 Almeria 1 : 2 FC Barcelona
07.11.2014 20:45 Cordoba CF 0 : 0 Deportivo LC
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 20:45 Rayo Vallecano 2 : 3 Eibar
02.11.2014 21:00 Elche CF 2 : 1 Espanyol
02.11.2014 19:00 Levante 2 : 1 Almeria
02.11.2014 17:00 Villarreal 1 : 3 Valencia
02.11.2014 12:00 Athletic Bilbao 1 : 0 Sevilla
01.11.2014 22:00 Real Sociedad 0 : 1 Malaga
01.11.2014 20:00 FC Barcelona 0 : 1 Celta Vigo
01.11.2014 18:00 Atletico Madryt 4 : 2 Cordoba CF
01.11.2014 16:00 Granada CF 0 : 4 Real Madryt
31.10.2014 20:45 Deportivo LC 1 : 2 Getafe
01.01.2014 18:00 Atletico Madryt - : - Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 21:00 Getafe 0 : 1 Atletico Madryt
26.10.2014 19:00 Sevilla 2 : 1 Villarreal
26.10.2014 17:00 Espanyol 0 : 0 Deportivo LC
26.10.2014 12:00 Malaga 4 : 0 Rayo Vallecano
25.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 1 Real Sociedad
25.10.2014 22:00 Eibar 1 : 1 Granada CF
25.10.2014 20:00 Valencia 3 : 1 Elche CF
25.10.2014 18:00 Real Madryt 3 : 1 FC Barcelona
25.10.2014 16:00 Almeria 0 : 1 Athletic Bilbao
24.10.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 0 Levante
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Real Sociedad 1 : 2 Getafe
19.10.2014 21:00 Villarreal 2 : 0 Almeria
19.10.2014 19:00 Elche CF 0 : 2 Sevilla
19.10.2014 17:00 Deportivo LC 3 : 0 Valencia
19.10.2014 12:00 Atletico Madryt 2 : 0 Espanyol
18.10.2014 22:00 Cordoba CF 1 : 2 Malaga
18.10.2014 20:00 FC Barcelona 3 : 0 Eibar
18.10.2014 18:00 Athletic Bilbao 1 : 1 Celta Vigo
18.10.2014 16:00 Levante 0 : 5 Real Madryt
17.10.2014 21:00 Granada CF 0 : 1 Rayo Vallecano
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 21:00 Real Madryt 5 : 0 Athletic Bilbao
05.10.2014 19:00 Espanyol 2 : 0 Real Sociedad
05.10.2014 17:00 Celta Vigo 1 : 3 Villarreal
05.10.2014 12:00 Sevilla 4 : 1 Deportivo LC
04.10.2014 22:00 Almeria 2 : 2 Elche CF
04.10.2014 22:00 Malaga 2 : 1 Granada CF
04.10.2014 20:00 Eibar 3 : 3 Levante
04.10.2014 18:00 Rayo Vallecano 0 : 2 FC Barcelona
04.10.2014 16:00 Valencia 3 : 1 Atletico Madryt
03.10.2014 21:00 Getafe 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.09.2014 21:00 Cordoba CF 0 : 0 Espanyol
28.09.2014 19:00 Real Sociedad 1 : 1 Valencia
28.09.2014 17:00 Deportivo LC 0 : 1 Almeria
28.09.2014 12:00 Getafe 1 : 0 Malaga
27.09.2014 22:00 Athletic Bilbao 0 : 0 Eibar
27.09.2014 22:00 Levante 0 : 2 Rayo Vallecano
27.09.2014 20:00 Atletico Madryt 4 : 0 Sevilla
27.09.2014 18:00 FC Barcelona 6 : 0 Granada CF
27.09.2014 16:00 Villarreal 0 : 2 Real Madryt
26.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 1 Celta Vigo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Cordoba CF
25.09.2014 20:00 Espanyol 2 : 0 Getafe
24.09.2014 22:00 Sevilla 1 : 0 Real Sociedad
24.09.2014 22:00 Granada CF 0 : 1 Levante
24.09.2014 22:00 Malaga 0 : 0 FC Barcelona
24.09.2014 20:00 Almeria 0 : 1 Atletico Madryt
24.09.2014 20:00 Eibar 1 : 1 Villarreal
24.09.2014 20:00 Rayo Vallecano 2 : 1 Athletic Bilbao
23.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 1 Deportivo LC
23.09.2014 20:00 Real Madryt 5 : 1 Elche CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2014 20:45 Getafe 0 : 3 Valencia
21.09.2014 21:00 Levante 0 : 5 FC Barcelona
21.09.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 3 Sevilla
21.09.2014 17:00 Villarreal 4 : 2 Rayo Vallecano
21.09.2014 12:00 Real Sociedad 1 : 2 Almeria
20.09.2014 22:00 Espanyol 2 : 2 Malaga
20.09.2014 20:00 Atletico Madryt 2 : 2 Celta Vigo
20.09.2014 18:00 Athletic Bilbao 0 : 1 Granada CF
20.09.2014 16:00 Deportivo LC 2 : 8 Real Madryt
19.09.2014 21:00 Elche CF 0 : 2 Eibar
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Eibar 0 : 1 Deportivo LC
14.09.2014 21:00 Granada CF 0 : 0 Villarreal
14.09.2014 19:00 Sevilla 2 : 0 Getafe
14.09.2014 17:00 Valencia 3 : 1 Espanyol
14.09.2014 12:00 Rayo Vallecano 2 : 3 Elche CF
13.09.2014 22:00 Celta Vigo 2 : 2 Real Sociedad
13.09.2014 20:00 Real Madryt 1 : 2 Atletico Madryt
13.09.2014 18:00 Malaga 0 : 0 Levante
13.09.2014 16:00 FC Barcelona 2 : 0 Athletic Bilbao
12.09.2014 21:00 Almeria 1 : 1 Cordoba CF
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 23:00 Elche CF 1 : 1 Granada CF
31.08.2014 21:00 Real Sociedad 4 : 2 Real Madryt
31.08.2014 21:00 Deportivo LC 2 : 2 Rayo Vallecano
31.08.2014 19:00 Villarreal 0 : 1 FC Barcelona
30.08.2014 23:00 Espanyol 1 : 2 Sevilla
30.08.2014 21:00 Atletico Madryt 2 : 1 Eibar
30.08.2014 19:00 Cordoba CF 1 : 1 Celta Vigo
30.08.2014 19:00 Athletic Bilbao 3 : 0 Levante
29.08.2014 22:00 Valencia 3 : 0 Malaga
29.08.2014 20:00 Getafe 1 : 0 Almeria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.08.2014 22:00 Rayo Vallecano 0 : 0 Atletico Madryt
25.08.2014 20:00 Real Madryt 2 : 0 Cordoba CF
24.08.2014 23:00 Levante 0 : 2 Villarreal
24.08.2014 21:00 Celta Vigo 3 : 1 Getafe
24.08.2014 21:00 FC Barcelona 3 : 0 Elche CF
24.08.2014 19:00 Eibar 1 : 0 Real Sociedad
23.08.2014 23:00 Almeria 1 : 1 Espanyol
23.08.2014 21:00 Sevilla 1 : 1 Valencia
23.08.2014 21:00 Granada CF 2 : 1 Deportivo LC
23.08.2014 19:00 Malaga 1 : 0 Athletic Bilbao
drużyna mecze bramki punkty
1. FC Barcelona 38 110-21 94
2. Real Madryt 38 118-38 92
3. Atletico Madryt 38 67-29 78
4. Valencia 38 70-32 77
5. Sevilla 38 71-45 76
6. Villarreal 38 48-37 60
7. Athletic Bilbao 38 42-41 55
8. Celta Vigo 38 47-44 51
9. Malaga 38 42-48 50
10. Espanyol 38 47-51 49
11. Rayo Vallecano 38 46-68 49
12. Real Sociedad 38 44-51 46
13. Elche CF 38 35-62 41
14. Levante 38 34-67 37
15. Getafe 38 33-64 37
16. Deportivo LC 38 35-60 35
17. Granada CF 38 29-64 35
18. Eibar 38 34-55 35
19. Almeria 38 35-64 32
20. Cordoba CF 38 22-68 20

Wyniki

Tabele

<Serie A
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.05.2015 20:45 Sampdoria 2 : 2 Parma
31.05.2015 20:45 AS Roma 1 : 2 Palermo
31.05.2015 20:45 Inter Mediolan 4 : 3 Empoli
31.05.2015 20:45 Torino 5 : 0 Cesena
31.05.2015 20:45 Sassuolo 3 : 1 Genoa
31.05.2015 20:45 Fiorentina 3 : 0 Chievo Werona
31.05.2015 20:45 Napoli 2 : 4 Lazio Rzym
31.05.2015 18:00 Cagliari 4 : 3 Udinese
30.05.2015 20:45 Atalanta 1 : 3 AC Milan
30.05.2015 18:00 Verona 2 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.05.2015 18:00 Lazio Rzym 1 : 2 AS Roma
24.05.2015 20:45 AC Milan 3 : 0 Torino
24.05.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Atalanta
24.05.2015 15:00 Cesena 0 : 1 Cagliari
24.05.2015 15:00 Udinese 0 : 1 Sassuolo
24.05.2015 15:00 Palermo 2 : 3 Fiorentina
24.05.2015 15:00 Parma 2 : 2 Verona
24.05.2015 12:30 Empoli 1 : 1 Sampdoria
23.05.2015 20:45 Genoa 3 : 2 Inter Mediolan
23.05.2015 18:00 Juventus Turyn 3 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2015 21:00 Napoli 3 : 2 Cesena
18.05.2015 19:00 Fiorentina 3 : 0 Parma
17.05.2015 20:45 AS Roma 2 : 1 Udinese
17.05.2015 15:00 Cagliari 0 : 1 Palermo
17.05.2015 15:00 Atalanta 1 : 4 Genoa
17.05.2015 15:00 Torino 2 : 0 Chievo Werona
17.05.2015 15:00 Verona 2 : 1 Empoli
17.05.2015 12:30 Sassuolo 3 : 2 AC Milan
16.05.2015 20:45 Sampdoria 0 : 1 Lazio Rzym
16.05.2015 18:00 Inter Mediolan 1 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2015 20:45 Genoa 5 : 1 Torino
10.05.2015 20:45 Lazio Rzym 1 : 2 Inter Mediolan
10.05.2015 18:00 Parma 2 : 2 Napoli
10.05.2015 18:00 Empoli 2 : 3 Fiorentina
10.05.2015 15:00 Cesena 2 : 3 Sassuolo
10.05.2015 15:00 Palermo 2 : 3 Atalanta
10.05.2015 15:00 Udinese 1 : 4 Sampdoria
10.05.2015 12:30 Chievo Werona 2 : 2 Verona
09.05.2015 20:45 AC Milan 2 : 1 AS Roma
09.05.2015 18:00 Juventus Turyn 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2015 15:00 Torino 0 : 1 Empoli
04.05.2015 20:45 Cagliari 4 : 0 Parma
03.05.2015 20:45 Napoli 3 : 0 AC Milan
03.05.2015 15:00 Fiorentina 3 : 1 Cesena
03.05.2015 15:00 Atalanta 1 : 1 Lazio Rzym
03.05.2015 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Chievo Werona
03.05.2015 15:00 Verona 0 : 1 Udinese
03.05.2015 12:30 AS Roma 2 : 0 Genoa
02.05.2015 20:45 Sassuolo 0 : 0 Palermo
02.05.2015 18:00 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.04.2015 20:45 Empoli 4 : 2 Napoli
29.04.2015 20:45 Sampdoria 1 : 1 Verona
29.04.2015 20:45 Chievo Werona 1 : 0 Cagliari
29.04.2015 20:45 Cesena 2 : 2 Atalanta
29.04.2015 20:45 Palermo 2 : 2 Torino
29.04.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 Fiorentina
29.04.2015 20:45 Sassuolo 0 : 3 AS Roma
29.04.2015 20:45 AC Milan 1 : 3 Genoa
29.04.2015 20:45 Lazio Rzym 4 : 0 Parma
28.04.2015 20:45 Udinese 1 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.04.2015 20:45 Napoli 4 : 2 Sampdoria
26.04.2015 18:00 Fiorentina 1 : 3 Cagliari
26.04.2015 15:00 Lazio Rzym 1 : 1 Chievo Werona
26.04.2015 15:00 Parma 1 : 1 Palermo
26.04.2015 15:00 Torino 2 : 1 Juventus Turyn
26.04.2015 15:00 Genoa 3 : 1 Cesena
26.04.2015 15:00 Verona 3 : 2 Sassuolo
26.04.2015 12:30 Atalanta 2 : 2 Empoli
25.04.2015 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 AS Roma
25.04.2015 18:00 Udinese - : - AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.04.2015 20:45 Fiorentina 0 : 0 Verona
19.04.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 AC Milan
19.04.2015 18:00 Cagliari 0 : 3 Napoli
19.04.2015 15:00 AS Roma 1 : 1 Atalanta
19.04.2015 15:00 Empoli 2 : 2 Parma
19.04.2015 15:00 Palermo 2 : 1 Genoa
19.04.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Udinese
19.04.2015 12:30 Sassuolo 1 : 1 Torino
18.04.2015 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Lazio Rzym
18.04.2015 18:00 Sampdoria 0 : 0 Cesena
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
12.04.2015 20:45 AC Milan 1 : 1 Sampdoria
12.04.2015 15:00 Atalanta 2 : 1 Sassuolo
12.04.2015 15:00 Lazio Rzym 4 : 0 Empoli
12.04.2015 15:00 Napoli 3 : 0 Fiorentina
12.04.2015 15:00 Torino 1 : 1 AS Roma
12.04.2015 15:00 Udinese 1 : 3 Palermo
12.04.2015 12:30 Cesena 0 : 1 Chievo Werona
11.04.2015 20:45 Verona 0 : 3 Inter Mediolan
11.04.2015 18:00 Genoa 2 : 0 Cagliari
11.04.2015 18:00 Parma 1 : 0 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.04.2015 21:00 Juventus Turyn 2 : 0 Empoli
04.04.2015 18:30 Fiorentina 2 : 0 Sampdoria
04.04.2015 15:00 Verona 3 : 3 Cesena
04.04.2015 15:00 Cagliari 1 : 3 Lazio Rzym
04.04.2015 15:00 Atalanta 1 : 2 Torino
04.04.2015 15:00 Genoa 1 : 1 Udinese
04.04.2015 15:00 Sassuolo 1 : 0 Chievo Werona
04.04.2015 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Parma
04.04.2015 15:00 Palermo 1 : 2 AC Milan
04.04.2015 12:30 AS Roma 1 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.03.2015 20:45 Sampdoria 1 : 0 Inter Mediolan
22.03.2015 20:45 Parma 0 : 2 Torino
22.03.2015 20:45 Napoli 1 : 1 Atalanta
22.03.2015 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Hellas Werona
22.03.2015 20:45 Cesena 0 : 1 AS Roma
22.03.2015 20:45 Udinese 2 : 2 Fiorentina
22.03.2015 15:00 Juventus Turyn 1 : 0 Genoa
22.03.2015 12:30 Empoli 3 : 1 Sassuolo
21.03.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
21.03.2015 18:00 Chievo Werona 1 : 0 Palermo
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.03.2015 21:00 AS Roma 0 : 2 Sampdoria
16.03.2015 19:00 Fiorentina 2 : 1 AC Milan
16.03.2015 19:00 Torino 0 : 2 Lazio Rzym
15.03.2015 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Cesena
15.03.2015 18:00 Hellas Werona 2 : 0 Napoli
15.03.2015 15:00 Atalanta 0 : 0 Udinese
15.03.2015 15:00 Sassuolo 4 : 1 Parma
15.03.2015 15:00 Genoa 0 : 2 Chievo Werona
14.03.2015 20:45 Cagliari 1 : 1 Empoli
14.03.2015 18:00 Palermo 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2015 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Sassuolo
09.03.2015 19:00 Lazio Rzym 4 : 0 Fiorentina
08.03.2015 20:45 Napoli 2 : 2 Inter Mediolan
08.03.2015 15:00 Parma 0 : 0 Atalanta
08.03.2015 15:00 Udinese 3 : 2 Torino
08.03.2015 15:00 Empoli 1 : 1 Genoa
08.03.2015 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AS Roma
08.03.2015 12:30 Cesena 0 : 0 Palermo
07.03.2015 20:45 AC Milan 2 : 2 Hellas Werona
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
07.03.2015 18:00 Sampdoria 2 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2015 21:00 AS Roma 1 : 1 Juventus Turyn
01.03.2015 18:15 Inter Mediolan 0 : 1 Fiorentina
01.03.2015 15:15 Atalanta 1 : 2 Sampdoria
01.03.2015 15:15 Cesena 1 : 0 Udinese
01.03.2015 15:15 Sassuolo 0 : 3 Lazio Rzym
01.03.2015 15:15 Palermo 0 : 0 Empoli
01.03.2015 12:30 Cagliari 1 : 2 Hellas Werona
28.02.2015 20:45 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.04.2015 18:30 Parma 1 : 0 Udinese
24.02.2015 18:30 Sampdoria 1 : 1 Genoa
23.02.2015 21:00 Cagliari 1 : 2 Inter Mediolan
23.02.2015 19:00 Napoli 2 : 0 Sassuolo
22.02.2015 20:45 Fiorentina 1 : 1 Torino
22.02.2015 15:00 AC Milan 2 : 0 Cesena
22.02.2015 15:00 Lazio Rzym 2 : 1 Palermo
22.02.2015 15:00 Empoli 3 : 0 Chievo Werona
22.02.2015 15:00 Hellas Werona 1 : 1 AS Roma
20.02.2015 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.02.2015 20:45 Cesena 2 : 2 Juventus Turyn
15.02.2015 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Sampdoria
15.02.2015 15:00 Torino 1 : 1 Cagliari
15.02.2015 15:00 Genoa 5 : 2 Hellas Werona
15.02.2015 15:00 Atalanta 1 : 4 Inter Mediolan
15.02.2015 15:00 AS Roma 0 : 0 Parma
15.02.2015 15:00 Udinese 0 : 1 Lazio Rzym
15.02.2015 12:30 AC Milan 1 : 1 Empoli
14.02.2015 20:45 Palermo 3 : 1 Napoli
14.02.2015 18:00 Sassuolo 1 : 3 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.03.2015 18:00 Hellas Werona 1 : 3 Torino
11.02.2015 15:00 Parma 0 : 1 Chievo Werona
09.02.2015 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Genoa
08.02.2015 20:45 Inter Mediolan 3 : 0 Palermo
08.02.2015 15:00 Sampdoria 1 : 1 Sassuolo
08.02.2015 15:00 Napoli 3 : 1 Udinese
08.02.2015 15:00 Cagliari 1 : 2 AS Roma
08.02.2015 15:00 Empoli 2 : 0 Cesena
08.02.2015 12:30 Fiorentina 3 : 2 Atalanta
07.02.2015 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.03.2015 15:00 Torino 5 : 1 Sampdoria
01.03.2015 15:00 Palermo 2 : 1 Hellas Werona
01.03.2015 15:00 Udinese 0 : 0 Juventus Turyn
01.03.2015 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Napoli
01.03.2015 12:30 Sassuolo 3 : 1 Inter Mediolan
01.02.2015 20:45 AC Milan 3 : 1 Parma
01.02.2015 15:00 Cesena 2 : 1 Lazio Rzym
01.02.2015 15:00 Atalanta 2 : 1 Cagliari
31.01.2015 20:45 AS Roma 1 : 1 Empoli
31.01.2015 18:00 Genoa 1 : 1 Fiorentina
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.12.2014 21:00 Sampdoria 1 : 1 Napoli
30.11.2014 20:45 AS Roma 4 : 2 Inter Mediolan
30.11.2014 18:00 Juventus Turyn 2 : 1 Torino
30.11.2014 15:00 AC Milan 2 : 0 Udinese
30.11.2014 15:00 Cagliari 0 : 4 Fiorentina
30.11.2014 15:00 Cesena 0 : 3 Genoa
30.11.2014 15:00 Empoli 0 : 0 Atalanta
30.11.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Parma
29.11.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 0 Lazio Rzym
29.11.2014 18:00 Sassuolo 2 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.11.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Palermo
23.11.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Inter Mediolan
23.11.2014 15:00 Cesena 1 : 1 Sampdoria
23.11.2014 15:00 Napoli 3 : 3 Cagliari
23.11.2014 15:00 Parma 0 : 2 Empoli
23.11.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Chievo Werona
23.11.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 2 Fiorentina
23.11.2014 12:30 Torino 0 : 1 Sassuolo
22.11.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 3 Juventus Turyn
22.11.2014 18:00 Atalanta 1 : 2 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.11.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Torino
09.11.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Hellas Werona
09.11.2014 18:00 Fiorentina 0 : 1 Napoli
09.11.2014 15:30 Chievo Werona 2 : 1 Cesena
09.11.2014 15:00 Empoli 2 : 1 Lazio Rzym
09.11.2014 15:00 Juventus Turyn 7 : 0 Parma
09.11.2014 15:00 Palermo 1 : 1 Udinese
09.11.2014 12:30 Cagliari 1 : 1 Genoa
08.11.2014 20:45 Sampdoria 2 : 2 AC Milan
08.11.2014 18:00 Sassuolo 0 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.11.2014 21:00 Lazio Rzym 4 : 2 Cagliari
03.11.2014 19:00 Cesena 1 : 1 Hellas Werona
02.11.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Palermo
02.11.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Sassuolo
02.11.2014 15:00 Sampdoria 3 : 1 Fiorentina
02.11.2014 15:00 Torino 0 : 0 Atalanta
02.11.2014 15:00 Udinese 2 : 4 Genoa
01.11.2014 20:45 Parma 2 : 0 Inter Mediolan
01.11.2014 18:00 Empoli 0 : 2 Juventus Turyn
01.11.2014 15:00 Napoli 2 : 0 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.10.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Napoli
29.10.2014 20:45 Cagliari 1 : 1 AC Milan
29.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Udinese
29.10.2014 20:45 Genoa 1 : 0 Juventus Turyn
29.10.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sampdoria
29.10.2014 20:45 Palermo 1 : 0 Chievo Werona
29.10.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Cesena
29.10.2014 20:45 Torino 1 : 0 Parma
28.10.2014 20:45 Sassuolo 3 : 1 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.10.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Fiorentina
26.10.2014 18:00 Cesena 0 : 1 Inter Mediolan
26.10.2014 18:00 Lazio Rzym 2 : 1 Torino
26.10.2014 18:00 Napoli 6 : 2 Hellas Werona
26.10.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Genoa
26.10.2014 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Palermo
26.10.2014 15:00 Udinese 2 : 0 Atalanta
25.10.2014 20:45 Sampdoria 0 : 0 AS Roma
25.10.2014 18:00 Parma 1 : 3 Sassuolo
25.10.2014 15:00 Empoli 0 : 4 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2014 20:45 Genoa 1 : 1 Empoli
19.10.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Napoli
19.10.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Parma
19.10.2014 15:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
19.10.2014 15:00 Hellas Werona 1 : 3 AC Milan
19.10.2014 15:00 Palermo 2 : 1 Cesena
19.10.2014 15:00 Torino 1 : 0 Udinese
19.10.2014 12:30 Fiorentina 0 : 2 Lazio Rzym
18.10.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Juventus Turyn
18.10.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
05.10.2014 20:45 Fiorentina 3 : 0 Inter Mediolan
05.10.2014 20:45 Napoli 2 : 1 Torino
05.10.2014 18:00 Juventus Turyn 3 : 2 AS Roma
05.10.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
05.10.2014 15:00 Parma 1 : 2 Genoa
05.10.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
05.10.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Cesena
05.10.2014 12:30 Empoli 3 : 0 Palermo
04.10.2014 20:45 AC Milan 2 : 0 Chievo Werona
04.10.2014 18:00 Hellas Werona 1 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
29.09.2014 21:00 Palermo 0 : 4 Lazio Rzym
29.09.2014 19:00 Udinese 4 : 2 Parma
28.09.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
28.09.2014 15:00 Cesena 1 : 1 AC Milan
28.09.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 1 Empoli
28.09.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 4 Cagliari
28.09.2014 15:00 Torino 1 : 1 Fiorentina
28.09.2014 12:30 Sassuolo 0 : 1 Napoli
27.09.2014 20:45 Atalanta 0 : 3 Juventus Turyn
27.09.2014 18:00 AS Roma 2 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.09.2014 20:45 Lazio Rzym 0 : 1 Udinese
24.09.2014 20:45 Cagliari 1 : 2 Torino
24.09.2014 20:45 Fiorentina 0 : 0 Sassuolo
24.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 2 Genoa
24.09.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Atalanta
24.09.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Cesena
24.09.2014 20:45 Napoli 3 : 3 Palermo
24.09.2014 20:45 Parma 1 : 2 AS Roma
24.09.2014 20:45 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
23.09.2014 20:45 Empoli 2 : 2 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
21.09.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Inter Mediolan
21.09.2014 20:45 Torino 0 : 1 Hellas Werona
21.09.2014 18:00 Atalanta 0 : 1 Fiorentina
21.09.2014 18:00 Udinese 1 : 0 Napoli
21.09.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Lazio Rzym
21.09.2014 15:00 AS Roma 2 : 0 Cagliari
21.09.2014 15:00 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
21.09.2014 12:30 Chievo Werona 2 : 3 Parma
20.09.2014 20:45 AC Milan 0 : 1 Juventus Turyn
20.09.2014 18:00 Cesena 2 : 2 Empoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
15.09.2014 20:45 Hellas Werona 2 : 1 Palermo
14.09.2014 20:45 Parma 4 : 5 AC Milan
14.09.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Atalanta
14.09.2014 15:00 Fiorentina 0 : 0 Genoa
14.09.2014 15:00 Inter Mediolan 7 : 0 Sassuolo
14.09.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Cesena
14.09.2014 15:00 Napoli 0 : 1 Chievo Werona
14.09.2014 12:30 Sampdoria 2 : 0 Torino
13.09.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 0 Udinese
13.09.2014 18:00 Empoli 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.08.2014 20:45 Cesena 1 : 0 Parma
31.08.2014 20:45 Genoa 1 : 2 Napoli
31.08.2014 20:45 Palermo 1 : 1 Sampdoria
31.08.2014 20:45 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
31.08.2014 20:45 Torino 0 : 0 Inter Mediolan
31.08.2014 20:45 Udinese 2 : 0 Empoli
31.08.2014 18:00 Atalanta 0 : 0 Hellas Werona
31.08.2014 18:00 AC Milan 3 : 1 Lazio Rzym
30.08.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 Fiorentina
30.08.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
18.05.2014 20:45 AC Milan 2 : 1 Sassuolo
18.05.2014 20:45 Chievo Werona 2 : 1 Inter Mediolan
18.05.2014 20:45 Fiorentina 2 : 2 Torino
18.05.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 0 Bologna
18.05.2014 20:45 Napoli 5 : 1 Hellas Werona
18.05.2014 20:45 Parma 2 : 0 Livorno
18.05.2014 15:00 Catania 2 : 1 Atalanta
18.05.2014 15:00 Genoa 1 : 0 AS Roma
18.05.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 0 Cagliari
17.05.2014 20:45 Udinese 3 : 3 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
11.05.2014 17:45 AS Roma 0 : 1 Juventus Turyn
11.05.2014 15:00 Bologna 1 : 2 Catania
11.05.2014 15:00 Cagliari 0 : 1 Chievo Werona
11.05.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Fiorentina
11.05.2014 15:00 Sampdoria 2 : 5 Napoli
11.05.2014 15:00 Sassuolo 4 : 2 Genoa
11.05.2014 15:00 Torino 1 : 1 Parma
11.05.2014 12:30 Atalanta 2 : 1 AC Milan
10.05.2014 20:45 Inter Mediolan 4 : 1 Lazio Rzym
10.05.2014 18:00 Hellas Werona 2 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.05.2014 21:00 Napoli 3 : 0 Cagliari
06.05.2014 19:00 Fiorentina 3 : 4 Sassuolo
05.05.2014 21:00 Juventus Turyn 1 : 0 Atalanta
05.05.2014 19:00 Lazio Rzym 3 : 3 Hellas Werona
04.05.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Inter Mediolan
04.05.2014 15:00 Catania 4 : 1 AS Roma
04.05.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Torino
04.05.2014 15:00 Genoa 0 : 0 Bologna
04.05.2014 15:00 Parma 2 : 0 Sampdoria
04.05.2014 15:00 Udinese 5 : 3 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
28.04.2014 20:45 Sassuolo 1 : 3 Juventus Turyn
27.04.2014 20:45 Atalanta 1 : 1 Genoa
27.04.2014 15:00 Livorno 0 : 2 Lazio Rzym
27.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 0 Parma
27.04.2014 15:00 Sampdoria 2 : 1 Chievo Werona
27.04.2014 15:00 Torino 2 : 0 Udinese
27.04.2014 12:30 Hellas Werona 4 : 0 Catania
26.04.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Napoli
26.04.2014 18:00 Bologna 0 : 3 Fiorentina
25.04.2014 20:45 AS Roma 2 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.04.2014 21:00 Fiorentina 0 : 1 AS Roma
19.04.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Bologna
19.04.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Livorno
19.04.2014 15:00 Atalanta 1 : 2 Hellas Werona
19.04.2014 15:00 Catania 2 : 1 Sampdoria
19.04.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sassuolo
19.04.2014 15:00 Genoa 1 : 2 Cagliari
19.04.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 3 Torino
19.04.2014 15:00 Parma 0 : 2 Inter Mediolan
19.04.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
14.04.2014 20:45 Udinese 0 : 2 Juventus Turyn
13.04.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Catania
13.04.2014 15:00 Livorno 2 : 4 Chievo Werona
13.04.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 5 Fiorentina
13.04.2014 15:00 Napoli 4 : 2 Lazio Rzym
13.04.2014 15:00 Sampdoria 0 : 4 Inter Mediolan
13.04.2014 15:00 Torino 2 : 1 Genoa
13.04.2014 12:30 Bologna 1 : 1 Parma
12.04.2014 20:45 AS Roma 3 : 1 Atalanta
12.04.2014 18:00 Sassuolo 1 : 1 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
07.04.2014 21:00 Genoa 1 : 2 AC Milan
07.04.2014 19:00 Juventus Turyn 2 : 0 Livorno
06.04.2014 20:45 Parma 1 : 0 Napoli
06.04.2014 15:00 Fiorentina 2 : 1 Udinese
06.04.2014 15:00 Atalanta 0 : 2 Sassuolo
06.04.2014 15:00 Cagliari 1 : 3 AS Roma
06.04.2014 15:00 Catania 1 : 2 Torino
06.04.2014 12:30 Lazio Rzym 2 : 0 Sampdoria
05.04.2014 20:45 Inter Mediolan 2 : 2 Bologna
05.04.2014 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.03.2014 21:00 Livorno 2 : 2 Inter Mediolan
31.03.2014 19:00 Udinese 1 : 0 Catania
30.03.2014 20:45 Napoli 2 : 0 Juventus Turyn
30.03.2014 15:00 Hellas Werona 3 : 0 Genoa
30.03.2014 15:00 Lazio Rzym 3 : 2 Parma
30.03.2014 15:00 Sampdoria 0 : 0 Fiorentina
30.03.2014 15:00 Torino 2 : 1 Cagliari
30.03.2014 12:30 Sassuolo 0 : 2 AS Roma
29.03.2014 20:45 AC Milan 3 : 0 Chievo Werona
29.03.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.03.2014 20:45 Inter Mediolan 0 : 0 Udinese
26.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 2 AC Milan
26.03.2014 20:45 Atalanta 2 : 0 Livorno
26.03.2014 20:45 Cagliari 1 : 0 Hellas Werona
26.03.2014 20:45 Catania 2 : 4 Napoli
26.03.2014 20:45 Chievo Werona 3 : 0 Bologna
26.03.2014 20:45 Genoa 2 : 0 Lazio Rzym
26.03.2014 20:45 Juventus Turyn 2 : 1 Parma
26.03.2014 20:45 Sassuolo 1 : 2 Sampdoria
25.03.2014 20:45 AS Roma 2 : 1 Torino
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
23.03.2014 20:45 Catania 0 : 1 Juventus Turyn
23.03.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 AC Milan
23.03.2014 18:30 Napoli 0 : 1 Fiorentina
23.03.2014 15:00 Bologna 1 : 0 Cagliari
23.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 2 Atalanta
23.03.2014 15:00 Sampdoria 5 : 0 Hellas Werona
23.03.2014 15:00 Udinese 1 : 0 Sassuolo
23.03.2014 12:30 Parma 1 : 1 Genoa
22.03.2014 20:45 Chievo Werona 0 : 2 AS Roma
22.03.2014 18:00 Torino 3 : 1 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.03.2014 21:00 AS Roma 3 : 2 Udinese
17.03.2014 19:00 Torino 0 : 1 Napoli
16.03.2014 20:45 Fiorentina 3 : 1 Chievo Werona
16.03.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Juventus Turyn
16.03.2014 15:00 AC Milan 2 : 4 Parma
16.03.2014 15:00 Livorno 2 : 1 Bologna
16.03.2014 15:00 Cagliari 0 : 2 Lazio Rzym
16.03.2014 15:00 Sassuolo 3 : 1 Catania
16.03.2014 12:30 Atalanta 3 : 0 Sampdoria
15.03.2014 20:45 Hellas Werona 0 : 2 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.03.2014 20:45 Napoli 1 : 0 AS Roma
09.03.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 1 Genoa
09.03.2014 15:00 Bologna 0 : 0 Sassuolo
09.03.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 0 Torino
09.03.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 1 Atalanta
09.03.2014 15:00 Parma 2 : 0 Hellas Werona
09.03.2014 15:00 Sampdoria 4 : 2 Livorno
09.03.2014 12:30 Juventus Turyn 1 : 0 Fiorentina
08.03.2014 20:45 Catania 1 : 1 Cagliari
08.03.2014 18:00 Udinese 1 : 0 AC Milan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.03.2014 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lazio Rzym
02.03.2014 20:45 AC Milan 0 : 2 Juventus Turyn
02.03.2014 18:30 Livorno 1 : 1 Napoli
02.03.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Chievo Werona
02.03.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Catania
02.03.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 0 Bologna
02.03.2014 15:00 Torino 0 : 2 Sampdoria
02.03.2014 15:00 Sassuolo 0 : 1 Parma
02.03.2014 12:30 Cagliari 3 : 0 Udinese
01.03.2014 20:45 AS Roma 0 : 0 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
24.02.2014 21:00 Napoli 1 : 1 Genoa
24.02.2014 19:00 Parma 2 : 2 Fiorentina
23.02.2014 20:45 Lazio Rzym 3 : 2 Sassuolo
23.02.2014 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Torino
23.02.2014 15:00 Chievo Werona 2 : 0 Catania
23.02.2014 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Cagliari
23.02.2014 15:00 Sampdoria 0 : 2 AC Milan
23.02.2014 15:00 Udinese 1 : 1 Atalanta
23.02.2014 12:30 Livorno 2 : 3 Hellas Werona
22.02.2014 20:45 Bologna 0 : 1 AS Roma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
17.02.2014 20:45 Hellas Werona 1 : 3 Torino
16.02.2014 20:45 AS Roma 3 : 0 Sampdoria
16.02.2014 15:00 Atalanta 0 : 4 Parma
16.02.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 Livorno
16.02.2014 15:00 Genoa 3 : 3 Udinese
16.02.2014 15:00 Juventus Turyn 3 : 1 Chievo Werona
16.02.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Napoli
16.02.2014 12:30 Catania 3 : 1 Lazio Rzym
15.02.2014 20:45 Fiorentina 1 : 2 Inter Mediolan
14.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
09.02.2014 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 Sassuolo
09.02.2014 15:00 Livorno 0 : 1 Genoa
09.02.2014 15:00 Hellas Werona 2 : 2 Juventus Turyn
09.02.2014 15:00 Lazio Rzym 0 : 0 AS Roma
09.02.2014 15:00 Parma 0 : 0 Catania
09.02.2014 15:00 Sampdoria 1 : 0 Cagliari
09.02.2014 12:30 Torino 1 : 2 Bologna
08.02.2014 20:45 Napoli 3 : 1 AC Milan
08.02.2014 18:00 Fiorentina 2 : 0 Atalanta
08.02.2014 18:00 Udinese 3 : 0 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
03.02.2014 20:45 Genoa 0 : 1 Sampdoria
02.02.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 1 Inter Mediolan
02.02.2014 15:00 AS Roma - : - Parma
02.02.2014 15:00 Atalanta 3 : 0 Napoli
02.02.2014 15:00 Catania 3 : 3 Livorno
02.02.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 2 Lazio Rzym
02.02.2014 15:00 Sassuolo 1 : 2 Hellas Werona
01.02.2014 20:45 AC Milan 1 : 1 Torino
01.02.2014 18:00 Cagliari 1 : 0 Fiorentina
01.02.2014 18:00 Bologna 0 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.01.2014 20:45 Fiorentina 3 : 3 Genoa
26.01.2014 15:00 Livorno 3 : 1 Sassuolo
26.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 2 AC Milan
26.01.2014 15:00 Inter Mediolan 0 : 0 Catania
26.01.2014 15:00 Parma 1 : 0 Udinese
26.01.2014 15:00 Sampdoria 1 : 1 Bologna
26.01.2014 15:00 Torino 1 : 0 Atalanta
26.01.2014 12:30 Hellas Werona 1 : 3 AS Roma
25.01.2014 20:45 Lazio Rzym 1 : 1 Juventus Turyn
25.01.2014 18:00 Napoli 1 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
19.01.2014 20:45 AC Milan 1 : 0 Hellas Werona
19.01.2014 15:00 Atalanta 1 : 0 Cagliari
19.01.2014 15:00 Catania 0 : 3 Fiorentina
19.01.2014 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Parma
19.01.2014 15:00 Bologna 2 : 2 Napoli
19.01.2014 15:00 Genoa 1 : 0 Inter Mediolan
19.01.2014 15:00 Sassuolo 0 : 2 Torino
19.01.2014 12:30 Udinese 2 : 3 Lazio Rzym
18.01.2014 20:45 Juventus Turyn 4 : 2 Sampdoria
18.01.2014 18:00 AS Roma 3 : 0 Livorno
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
13.01.2014 21:00 Inter Mediolan 1 : 1 Chievo Werona
13.01.2014 19:00 Sampdoria 3 : 0 Udinese
12.01.2014 20:45 Sassuolo 4 : 3 AC Milan
12.01.2014 15:00 AS Roma 4 : 0 Genoa
12.01.2014 15:00 Atalanta 2 : 1 Catania
12.01.2014 15:00 Cagliari 1 : 4 Juventus Turyn
12.01.2014 15:00 Hellas Werona 0 : 3 Napoli
12.01.2014 12:30 Torino 0 : 0 Fiorentina
11.01.2014 20:45 Bologna 0 : 0 Lazio Rzym
11.01.2014 18:00 Livorno 0 : 3 Parma
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.01.2014 18:30 Lazio Rzym 1 : 0 Inter Mediolan
06.01.2014 15:00 AC Milan 3 : 0 Atalanta
06.01.2014 15:00 Catania 2 : 0 Bologna
06.01.2014 15:00 Genoa 2 : 0 Sassuolo
06.01.2014 15:00 Parma 3 : 1 Torino
06.01.2014 15:00 Udinese 1 : 3 Hellas Werona
06.01.2014 12:30 Napoli 2 : 0 Sampdoria
05.01.2014 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 AS Roma
05.01.2014 18:00 Fiorentina 1 : 0 Livorno
05.01.2014 15:00 Chievo Werona 0 : 0 Cagliari
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.12.2013 20:45 Inter Mediolan 1 : 0 AC Milan
22.12.2013 15:00 AS Roma 4 : 0 Catania
22.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 4 Juventus Turyn
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Hellas Werona 4 : 1 Lazio Rzym
22.12.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Parma
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 15:00 Torino 4 : 1 Chievo Werona
22.12.2013 12:30 Bologna 1 : 0 Genoa
21.12.2013 20:45 Cagliari 1 : 1 Napoli
21.12.2013 18:00 Livorno 1 : 2 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.12.2013 20:45 AC Milan 2 : 2 AS Roma
15.12.2013 20:30 Napoli 4 : 2 Inter Mediolan
15.12.2013 18:30 Juventus Turyn 4 : 0 Sassuolo
15.12.2013 15:00 Parma 0 : 0 Cagliari
15.12.2013 15:00 Lazio Rzym 2 : 0 Livorno
15.12.2013 15:00 Genoa 1 : 1 Atalanta
15.12.2013 15:00 Fiorentina 3 : 0 Bologna
15.12.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 1 Sampdoria
15.12.2013 15:00 Udinese 0 : 2 Torino
14.12.2013 18:00 Catania 0 : 0 Hellas Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
08.12.2013 20:45 Inter Mediolan 3 : 3 Parma
08.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Genoa
08.12.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Atalanta
08.12.2013 15:00 Sampdoria 2 : 0 Catania
08.12.2013 15:00 Torino 1 : 0 Lazio Rzym
08.12.2013 15:00 Sassuolo 0 : 1 Chievo Werona
08.12.2013 12:30 AS Roma 2 : 1 Fiorentina
07.12.2013 20:45 Napoli 3 : 3 Udinese
07.12.2013 18:00 Livorno 2 : 2 AC Milan
06.12.2013 20:45 Bologna 0 : 2 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
02.12.2013 21:00 Lazio Rzym 2 : 4 Napoli
02.12.2013 19:00 Fiorentina 4 : 3 Hellas Werona
01.12.2013 18:30 Juventus Turyn 1 : 0 Udinese
01.12.2013 15:00 Inter Mediolan 1 : 1 Sampdoria
01.12.2013 15:00 Chievo Werona 3 : 0 Livorno
01.12.2013 15:00 Cagliari 2 : 2 Sassuolo
01.12.2013 15:00 Atalanta 1 : 1 AS Roma
01.12.2013 12:30 Catania 1 : 3 AC Milan
30.11.2013 20:45 Genoa 1 : 1 Torino
30.11.2013 18:00 Parma 1 : 1 Bologna
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
25.11.2013 20:45 AS Roma 0 : 0 Cagliari
24.11.2013 20:45 Bologna 1 : 1 Inter Mediolan
24.11.2013 15:30 Udinese 1 : 0 Fiorentina
24.11.2013 15:30 Torino 4 : 1 Catania
24.11.2013 15:00 Sassuolo 2 : 0 Atalanta
24.11.2013 15:00 Sampdoria 1 : 1 Lazio Rzym
24.11.2013 15:00 Livorno 0 : 2 Juventus Turyn
23.11.2013 20:45 Napoli 0 : 1 Parma
23.11.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Genoa
23.11.2013 18:00 Hellas Werona 0 : 1 Chievo Werona
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
10.11.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Sampdoria
10.11.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 0 Napoli
10.11.2013 15:00 Atalanta 2 : 1 Bologna
10.11.2013 15:00 Cagliari 2 : 1 Torino
10.11.2013 15:00 Chievo Werona 0 : 0 AC Milan
10.11.2013 15:00 Parma 1 : 1 Lazio Rzym
10.11.2013 15:00 AS Roma 1 : 1 Sassuolo
10.11.2013 12:30 Genoa 2 : 0 Hellas Werona
09.11.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 0 Livorno
09.11.2013 18:00 Catania 1 : 0 Udinese
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
04.11.2013 20:45 Bologna 0 : 0 Chievo Werona
03.11.2013 20:45 Torino 1 : 1 AS Roma
03.11.2013 15:00 Udinese 0 : 3 Inter Mediolan
03.11.2013 15:00 Sampdoria 3 : 4 Sassuolo
03.11.2013 15:00 Lazio Rzym 0 : 2 Genoa
03.11.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Cagliari
03.11.2013 12:30 Livorno 1 : 0 Atalanta
02.11.2013 20:45 Napoli 2 : 1 Catania
02.11.2013 20:45 AC Milan 0 : 2 Fiorentina
02.11.2013 18:00 Parma 0 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
31.10.2013 20:45 AS Roma 1 : 0 Chievo Werona
30.10.2013 20:45 Sassuolo 1 : 2 Udinese
30.10.2013 20:45 Genoa 1 : 0 Parma
30.10.2013 20:45 Cagliari 0 : 3 Bologna
30.10.2013 20:45 Hellas Werona 2 : 0 Sampdoria
30.10.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 0 Catania
30.10.2013 20:45 Livorno 3 : 3 Torino
30.10.2013 20:45 Fiorentina 1 : 2 Napoli
30.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 1 Lazio Rzym
29.10.2013 20:45 Atalanta 1 : 1 Inter Mediolan
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
27.10.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 0 Cagliari
27.10.2013 15:00 Bologna 1 : 0 Livorno
27.10.2013 15:00 Catania 0 : 0 Sassuolo
27.10.2013 15:00 Chievo Werona 1 : 2 Fiorentina
27.10.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 0 Genoa
27.10.2013 15:00 Parma 3 : 2 AC Milan
27.10.2013 15:00 Udinese 0 : 1 AS Roma
27.10.2013 12:30 Napoli 2 : 0 Torino
26.10.2013 20:45 Inter Mediolan 4 : 2 Hellas Werona
26.10.2013 18:00 Sampdoria 1 : 0 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
20.10.2013 20:45 Torino 3 : 3 Inter Mediolan
20.10.2013 15:00 Fiorentina 4 : 2 Juventus Turyn
20.10.2013 15:00 Genoa 2 : 1 Chievo Werona
20.10.2013 15:00 Hellas Werona 3 : 2 Parma
20.10.2013 15:00 Livorno 1 : 2 Sampdoria
20.10.2013 15:00 Sassuolo 2 : 1 Bologna
20.10.2013 12:30 Atalanta 2 : 1 Lazio Rzym
19.10.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Udinese
19.10.2013 18:00 Cagliari 2 : 1 Catania
18.10.2013 20:45 AS Roma 2 : 0 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
06.10.2013 20:45 Lazio Rzym 0 : 0 Fiorentina
06.10.2013 20:45 Juventus Turyn 3 : 2 AC Milan
06.10.2013 15:00 Sampdoria 2 : 2 Torino
06.10.2013 15:00 Napoli 4 : 0 Livorno
06.10.2013 15:00 Catania 1 : 1 Genoa
06.10.2013 15:00 Bologna 1 : 4 Hellas Werona
06.10.2013 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari
06.10.2013 12:30 Parma 3 : 1 Sassuolo
05.10.2013 20:45 Inter Mediolan 0 : 3 AS Roma
05.10.2013 18:00 Chievo Werona 0 : 1 Atalanta
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
30.09.2013 20:45 Fiorentina 2 : 2 Parma
29.09.2013 20:45 AS Roma 5 : 0 Bologna
29.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 1 Livorno
29.09.2013 15:00 Atalanta 2 : 0 Udinese
29.09.2013 15:00 Cagliari 1 : 1 Inter Mediolan
29.09.2013 15:00 Catania 2 : 0 Chievo Werona
29.09.2013 15:00 Sassuolo 2 : 2 Lazio Rzym
29.09.2013 12:30 Torino 0 : 1 Juventus Turyn
28.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 0 Sampdoria
28.09.2013 18:00 Genoa 0 : 2 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.09.2013 20:45 Inter Mediolan 2 : 1 Fiorentina
25.09.2013 20:45 Parma 4 : 3 Atalanta
25.09.2013 20:45 Napoli 1 : 1 Sassuolo
25.09.2013 20:45 Lazio Rzym 3 : 1 Catania
25.09.2013 20:45 Bologna 3 : 3 AC Milan
25.09.2013 20:45 Chievo Werona 1 : 2 Juventus Turyn
25.09.2013 20:45 Livorno 1 : 1 Cagliari
25.09.2013 20:45 Sampdoria 0 : 2 AS Roma
25.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 Hellas Werona
24.09.2013 20:45 Udinese 1 : 0 Genoa
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
22.09.2013 20:45 AC Milan 1 : 2 Napoli
22.09.2013 15:00 Atalanta 0 : 2 Fiorentina
22.09.2013 15:00 AS Roma 2 : 0 Lazio Rzym
22.09.2013 15:00 Juventus Turyn 2 : 1 Hellas Werona
22.09.2013 15:00 Bologna 1 : 2 Torino
22.09.2013 15:00 Catania 0 : 0 Parma
22.09.2013 12:30 Sassuolo 0 : 7 Inter Mediolan
21.09.2013 20:45 Genoa 0 : 0 Livorno
21.09.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 1 Udinese
21.09.2013 18:00 Cagliari 2 : 2 Sampdoria
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
16.09.2013 20:45 Parma 1 : 3 AS Roma
15.09.2013 15:00 Udinese 1 : 1 Bologna
15.09.2013 15:00 Livorno 2 : 0 Catania
15.09.2013 15:00 Lazio Rzym 3 : 0 Chievo Werona
15.09.2013 15:00 Hellas Werona 2 : 0 Sassuolo
15.09.2013 15:00 Fiorentina 1 : 1 Cagliari
15.09.2013 15:00 Sampdoria 0 : 3 Genoa
14.09.2013 20:45 Torino 2 : 2 AC Milan
14.09.2013 20:45 Napoli 2 : 0 Atalanta
14.09.2013 18:00 Inter Mediolan 1 : 1 Juventus Turyn
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
01.09.2013 20:45 Sassuolo 1 : 4 Livorno
01.09.2013 20:45 Genoa 2 : 5 Fiorentina
01.09.2013 20:45 Bologna 2 : 2 Sampdoria
01.09.2013 20:45 Atalanta 2 : 0 Torino
01.09.2013 20:45 Catania 0 : 3 Inter Mediolan
01.09.2013 20:45 AC Milan 3 : 1 Cagliari
01.09.2013 20:45 Udinese 3 : 1 Parma
01.09.2013 18:00 AS Roma 3 : 0 Hellas Werona
31.08.2013 20:45 Juventus Turyn 4 : 1 Lazio Rzym
31.08.2013 18:00 Chievo Werona 2 : 4 Napoli
Data Godzina Gospodarze Wynik Goście
26.08.2013 20:45 Fiorentina 2 : 1 Catania
25.08.2013 20:45 Torino 2 : 0 Sassuolo
25.08.2013 20:45 Parma 0 : 0 Chievo Werona
25.08.2013 20:45 Napoli 3 : 0 Bologna
25.08.2013 20:45 Livorno 0 : 2 AS Roma
25.08.2013 20:45 Lazio Rzym 2 : 1 Udinese
25.08.2013 20:45 Cagliari 2 : 1 Atalanta
25.08.2013 18:00 Inter Mediolan 2 : 0 Genoa
24.08.2013 20:45 Sampdoria 0 : 1 Juventus Turyn
24.08.2013 18:00 Hellas Werona 2 : 1 AC Milan
drużyna mecze bramki punkty
1. Juventus Turyn 38 72-24 87
2. AS Roma 38 54-31 70
3. Lazio Rzym 38 71-38 69
4. Fiorentina 38 61-46 64
5. Napoli 38 70-54 63
6. Genoa 38 62-47 59
7. Sampdoria 38 48-42 56
8. Inter Mediolan 38 59-48 55
9. Torino 38 48-45 54
10. AC Milan 38 56-50 52
11. Palermo 38 53-55 49
12. Sassuolo 38 49-57 49
13. Hellas Werona 38 49-65 46
14. Chievo Werona 38 28-41 43
15. Empoli 38 46-52 42
16. Udinese 38 43-56 41
17. Atalanta 38 38-57 37
18. Cagliari 38 48-68 34
19. Cesena 28 36-73 24
20. Parma 38 33-75 19
  • 21.06.2015, godz. 14:39 / aktualizacja 21.06.2015 godz. 14:39
    Rekord frekwencji na trybunach, majstersztyk organizacyjny i przeciętna gra. Polscy szczypiorniści zawiedli w sparingowym starciu z Duńczykami i polegli, w obecności jedenastu tysięcy osób na trybunach, 23:26. - Zagraliśmy zbyt delikatnie w obronie - podsumował uczciwie po...
  • 20.06.2015, godz. 19:02 / aktualizacja 20.06.2015 godz. 19:03
    Orlen Wisła Płock traci swoją gwiazdę - przechodzącego do słynnej Barcelony Kamila Syprzaka - ale zyskuje inny zastrzyk finansowy. Wicemistrz Polski dostał tzw. "dziką kartę" i zagra w przyszłym sezonie w elitarnej Lidze Mistrzów. Oprócz Wisły zobaczymy tam oczywiście również...
  • 19.06.2015, godz. 15:56 / aktualizacja 19.06.2015 godz. 16:04
    Wszystko jasne - w przyszłorocznych ME w piłce ręcznej ekipa Michaela Bieglera zmierzy się z Francją, Macedonią oraz Serbią. Kto zagra w innych grupach? Początek turnieju, który gościć będą Gdańsk, Wrocław, Katowice i Kraków 15 stycznia 2016 roku.
  • 19.06.2015, godz. 12:50 / aktualizacja 19.06.2015 godz. 12:50
    O 14.30 w Krakowie zacznie się ceremonia losowania mistrzostw Europy w piłce ręcznej, które zorganizuje Polska. Na kogo trafią brązowi medaliści mistrzostw świata? Polacy będą losowani z drugiego koszyka, co oznacza, że na Euro 2016 zmierzą się z jedną z potęg szczypiorniaka!
  • 18.06.2015, godz. 21:31 / aktualizacja 18.06.2015 godz. 21:31
    Już w piątek polscy szczypiorniści poznają swoich grupowych rywali, z którymi zmierzą się na mistrzostwach Europy. Turniej zostanie rozegrany w Polsce. Były reprezentant kraju Marcin Lijewski, życzyłby sobie, aby z pierwszego koszyka biało-czerwoni wylosowali Francję.
  • 18.06.2015, godz. 08:03 / aktualizacja 18.06.2015 godz. 08:03
    Przejście Kamila Syprzaka (24 l.) z Orlenu Wisły Płock do FC Barcelona to transferowy hit roku w piłce ręcznej. Obrotowy reprezentacji Polski podpisał czteroletni kontrakt. - Już uczę się hiszpańskiego, szukam mieszkania i nie mogę się doczekać pierwszego treningu. 3 sierpnia...
  • 16.06.2015, godz. 18:54 / aktualizacja 16.06.2015 godz. 18:54
    Michael Biegler zdradził cel, jaki postawi przed drużyną na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej, które w przyszłym roku odbędą się w Polsce. Niemiecki selekcjoner biało-czerwonych chce, żeby jego zespół grał w turnieju do ostatniego dnia, czyli meczów o złoto i brąz. O tym w...
  • 14.06.2015, godz. 18:08 / aktualizacja 14.06.2015 godz. 18:08
    Wielki sukces polskich szczypiornistek! Nasze zawodniczki wygrały rewanżowe spotkanie barażowe z Ukrainkami 30:22 i przypieczętowały w ten sposób swój awans na grudniowe mistrzostwa świata w Danii! Bohaterką spotkania ogłoszono natomiast najskuteczniejszą naszą zawodniczkę:...
  • 10.06.2015, godz. 02:00 / aktualizacja 09.06.2015 godz. 19:23
    Niesamowite. Bilety na mistrzostwa Europy z piłce ręcznej w Polsce (15-31.01. 2016) idą prawie tak szybko jak na bokserską walkę stulecia Mayweather - Pacquiao. Zaledwie dwie godziny wystarczyły, by kibice wykupili całą pulę przeznaczoną dla mieszkańców Krakowa na mecze w tym...
  • 09.06.2015, godz. 21:12 / aktualizacja 09.06.2015 godz. 21:12
    Kamil Syprzak we wtorek został oficjalnie przedstawiony jako nowy szczypiornista FC Barcelona. Triumfator Ligi Mistrzów postanowił, że 23-latek będzie idealnym wzmocnieniem na pozycji kołowego. "Sypa" związał się z Barceloną czteroletnią umową. Jacek Będzikowski, asystent...