SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Dujszebajew nie uspokoił przed meczem Polska - Białoruś: Gramy bardzo źle

Dujszebajew nie uspokoił przed meczem Polska - Białoruś: Gramy bardzo źle

07.05.2017, godz. 16:15
Tałant Dujszebajew, reprezentacja Polski
foto: EAST NEWS

Mecz Polska - Białoruś już w niedzielę 7 maja o godz. 19:00. Spotkanie w Płocku jest ostatnią szansą dla biało-czerwonych na zachowanie choćby minimalnych szans na awans. Walczą o grę na przyszłorocznych mistrzostwach Europy. W eliminacjach idzie im tragicznie, za co pełną odpowiedzialność bierze na siebie trener - Tałant Dujszebajew.

Tałant Dujszebajew, jak każdy dobry trener, nie ma zamiaru winić swoich podopiecznych za słabe rezultaty. Polska grała trzy mecze eliminacji do ME 2018 - wszystkie przegrała. Ma zerowy dorobek punktowy, więc jeśli przegra też czwarte spotkanie, może zapomnieć o awansie na imprezę w Chorwacji. Grupowi rywale biało-czerwonych mają po cztery oczka, w tym Białoruś, która w czwartek upokorzyła Polaków u siebie.

- Jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji. Gramy tak źle, że nawet nie wiem co powiedzieć. Jako trener wiem, że to jest moja wina. Musimy dalej walczyć i pracować, aby w niedzielę zagrać dobry mecz i wreszcie zdobyć punkty - mówił Dujszebajew przed niedzielnym spotkaniem.

Czy Polska pokona Białoruś w rewanżu i wreszcie wywalczy dwa punkty? Początek meczu w niedzielę o godz. 19:00. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: