SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna El. Euro 2018. Karol Bielecki po porażce z Serbią: Goniliśmy nieudolnie [WIDEO]

El. Euro 2018. Karol Bielecki po porażce z Serbią: Goniliśmy nieudolnie [WIDEO]

04.11.2016, godz. 13:54
Karol Bielecki, Polska - Serbia
foto: EAST NEWS

Na pewno nie tak wyobrażali sobie piłkarze ręczni początek rywalizacji o awans na mistrzostwa Europy w 2018 roku. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa przegrali w czwartkowy wieczór po słabej grze z Serbią 32:37 i postawili się w trudnej sytuacji już na starcie. - Przespaliśmy początek spotkania i później musieliśmy gonić cały mecz- powiedział Karol Bielecki po meczu w Ergo Arenie.

Źródło: Paweł Skraba

Karol Bielecki należał do jednych z najlepszych zawodników na parkiecie w przegranym meczu eliminacji mistrzostw Europy 2018 z Serbią. Polscy szczypiorniści ulegli w Ergo Arenie rywalom 32:37 i utrudnili sobie sytuację przed niedzielnym meczem z Rumunią. Po spotkaniu lider naszej kadry wypowiadał się bardzo krytycznie o grze całego zespołu. - Myślę, że obrona i atak nie funkcjonowały najlepiej. Przespaliśmy początek, później goniliśmy cały mecz, nieudolnie i cóż porażka pięcioma golami. Także na pewno to boli, ponieważ punkty stracone u siebie są niezmiernie ważne - powiedział w rozmowie z dziennikarzami.

- Otworzyliśmy bardzo źle zawody i wyglądało to, jak wyglądało. Nie daliśmy już rady tego odrobić. Brakuje nam tego "czegoś". Nie wiem, czy Michała Jureckiego, czy kogoś innego, ale generalnie nie funkcjonuje to tak, jak powinno - dodał Bielecki. Szansą na rehabilitację będzie niedzielne spotkanie z Rumunią, która niespodziewanie pokonała ekipę Białorusi 26:23.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: