SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Finał PGNiG Pucharu Polski: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

Finał PGNiG Pucharu Polski: Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce LIVE. Transmisja TV i STREAM ONLINE

21.05.2017, godz. 17:06
Vive Kielce rozbite w Lidze Mistrzów!
foto: CYFRASPORT

Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce LIVE. Mecz Orlen Wisła - Vive Tauron NA ŻYWO. Finał PGNiG Pucharu Polski ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Wielki bój dwóch odwiecznych rywali! Szczypiorniści Vive triumfowali w ośmiu ostatnich edycjach. Gracze Wisły w sześciu ostatnich przegrywali właśnie w finale. Czy tym razem dojdzie do rewanżu? Gdzie transmisja w TV z meczu Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce?

Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce LIVE. Mecz Orlen Wisła - Vive Tauron NA ŻYWO. Finał PGNiG Pucharu Polski ONLINE w Internecie i STREAM ZA DARMO. Transmisja w TV. Mobilizacja. To słowo klucz do zrozumienia nastrojów przed finałem Pucharu Polski szczyiornistów. Kielczanie chcą podwójnej korony. Wspominają o tym głośno. Utrzymanie dominacji w kraju to cel priorytetowy.

W Płocku tymczasem sukcesów brakuje od dawna. Kielczanie są od dawna niczym ściana. W decydujących momentach to oni wygrywają, rywalom zostawiając tylko drugie lokaty. - Najwyższa pora, by wreszcie przełamać hegemonię rywali z Kielc. Vive jest już nasycone triumfami i zdobyczami pucharowymi. My jesteśmy wyjątkowo głodni - stwierdził Zbigniew Kwiatkowski. On jeszcze pamięta czasy, gdy w obu ekipach brakowało wielkich gwiazd, a fundamenty stanowili wychowankowie. W starciach płocko-kieleckich bywało wówczas gorąco.

W obi ekipach zabraknie gwiazd. Płoczczanie radzić będą sobie bez braci Gębalów oraz Sime Ivicia. W barwach Vive zabraknie natomiast Pawła Paczkowskiego, który stanowił o sile ofensywnej kielczan.

Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce LIVE.  Transmisja w TV

Mecz Wisły z Vive rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:45. Transmisja z wydarzenia na antenie TVP SPORT oraz TVP 3 Kielce. STREAM LIVE w Internecie w SPORT.TVP.PL.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: