ME w piłce ręcznej, logo

Autor: EHF

Me w piłce ręcznej. Macedonia - Norwegia 31:31. Emocjonująca końcówka w Tauron Arenie!

2016-01-25 21:42

Za nami pierwsze poniedziałkowe spotkanie mistrzostw Europy. W krakowskiej Tauron Arenie niespodziewani pogromcy Polaków rywalizowali z Macedonią. Skandynawowie mieli dużo szczęścia i dzięki niesamowitej końcówce udało im się doprowadzić do remisu. Od 20:30 w Sport.se.pl relacja z meczu Polska - Białoruś.

W pierwszym poniedziałkowym spotkaniu grupy I rozegranym w krakowskiej Tauron Arenie Macedonia podejmowała Norwegię. Skandynawowie przystąpili do rywalizacja po zwycięstwie z reprezentacją Polski 28:30 i jako jedyny zespół mieli komplet punktów.

Zobacz: ME w piłce ręcznej: Polska - Białoruś NA ŻYWO. Relacja ONLINE [WYNIK LIVE]

Jednak już od samego początku nie układała im się gra, szczypiorniści z Bałkanów chcieli za wszelkę cenę wyrwać im punkty. Na przerwę schodzili prowadząc 17:14, co było nie lada zaskoczeniem. Jednak w drugich 30 minutach Norwegowie wzięli się do roboty doprowadzając do remisu 31:31, ale w ostatnich sekundach to Macedończycy mieli szansę przechylić szalę na swoją korzyść. Jednak nie zdążyli wyprowadzić skutecznej akcji i mecz zakończył się remisem.

Macedonia - Norwegia 31:31 (17:14)

Macedonia: Ristowski, Dupjachanec - Manaskow, Stoiłow, Łazarow K., Mitkow, Jonowski, Mirkulowski, Markoski, Mojsowski, Pribak, Georgiewski, Łazarow F., Ojleski, Kuzmanowski, Peszewski

Norwegia: Erevik, Christiansen - Sagosen, Kristensen, Hykkerud, Myrhol, Overby, Mamelund, Tonnesen, Jondal, Bjornsen, Lindboe, Gellerud, O'Sullivan, Reinkind, Hansen