SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Polska - Białoruś w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE?

Polska - Białoruś w TV. Gdzie transmisja NA ŻYWO i STREAM ONLINE?

07.05.2017, godz. 18:53
Mateusz Jachlewski, Polska, piłka ręczna
foto: EAST NEWS

Eliminacje do mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Mecz Polska – Białoruś. Transmisja na żywo w tv i internecie. Stream online live. Sprawdź, gdzie obejrzeć czwarty grupowy mecz Polaków? Może w końcu będziemy świadkami pierwszego zwycięstwa naszej kadry na tym turnieju?

Po trzech porażkach czas na rewanże! Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przystępuje do decydującej fazy eliminacji do mistrzostw Europy. W niedzielę biało-czerwoni zmierzą się z kadrą Białorusi, z którą kilka dni temu przegrali 23:32. Szczypiorniści będą więc mieli okazję do rehabilitacji. Liczymy na pierwsze zwycięstwo naszych zawodników w eliminacyjnych rozgrywkach.

Mecz w Białorusi był najsłabszym z wszystkich trzech, jakie zdążyli już rozegrać podopieczni Tałanta Dujszabajewa. Po nim sytuacja naszej drużyny narodowej jest dramatyczna. Przegraliśmy wszystkie mecze w grupie i nasze szanse na awans na Euro są iluzoryczne. Już dzisiaj możemy przestać marzyć o mistrzostwach, jeśli mecz z naszym wschodnimi sąsiadami zakończy się innym rezultatem niż nasze zwycięstwo.

Mecz obejrzeć będzie można zarówno w TV, jaki i INTERNECIE. Początek transmisji o 18.40. Będzie ona dostępna na kanałach: TVP2, TVP SPORT, a także na platformie SPORT.TVP.PL. Sport.se.pl zaprasza na relację LIVE.

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: