Michael Biegler, piłka ręczna, reprezentacja Polski

Autor: CYFRA SPORT

Michael Biegler po Polska - Serbia: Bardzo pomogli nam kibice! [WIDEO]

2016-01-16 14:25

Polska -Serbia 29:28 na inaugurację mistrzostw Europy w piłce ręcznej. W Krakowie było wszystko, co kochają kibice szczypiorniaka: piękne bramki, twarda walka do końca i przede wszystkim zwycięstwo biało-czerwonych. Szczególnie publice po meczu dziękował trener Polaków Michael Biegler.

Sławomira Szmala dały jednak cenne dwa punkty Polakom. - Spodziewałem się silnego przeciwnika, i to właśnie zobaczyliśmy. Właśnie tego oczekiwaliśmy od tego meczu - powiedział po meczu Michael Biegler.

ME w piłce ręcznej: Polska wygrała po horrorze! Kraków oszalał

Szczególniedziękował fantastycznym kibicom, którzy szczelnie wypełnili hale w Krakowie. - Bardzo pomogła nam publiczność - przyznał. Wie, że jego podopieczni mogli zagrać lepiej. - To był bardzo trudny start turnieju, szczególnie pierwsza połowa nie wyglądała najlepiej. Na szczęście w drugiej połowie nieco poprawiliśmy defensywę, choć wciąż nie wszyscy potrafili odpowiednio zająć swoje pozycje. Choć druga połowa miała swoją dramaturgię, to wygraliśmy i bardzo cieszę się z tego, że wygraliśmy. Czekamy już na następne spotkanie - podsumował. W niedzielę rywalem biało-czerwonych będą Macedończycy, którzy napsuli sporo krwi Francuzom.