SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Piłka ręczna: Białoruś - Polska TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM ONLINE

Piłka ręczna: Białoruś - Polska TV. Transmisja NA ŻYWO, STREAM ONLINE

04.05.2017, godz. 16:41
Krzysztof Lijewski, piłka ręczna, reprezentacja Polski
foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO mecz Białoruś - Polska w eliminacjach ME w piłce ręcznej mężczyzn. Gdzie STREAM ONLINE LIVE ze spotkania szczypiornistów Białoruś - Polska? Po słabym początku eliminacji do europejskiego czempionatu, podopieczni Tałanta Dujszebajewa znaleźli się w bardzo trudnym położeniu. Jeśli biało-czerwoni się nie obudzą, to chorwacki turniej obejrzą tylko w telewizji. Sprawdź, gdzie w TV oglądać mecz Białoruś - Polska.

RELACJA LIVE - KLIKNIJ

Mecz Białoruś - Polska w eliminacjach ME w piłce ręcznej będzie bardzo ważny dla biało-czerwonych. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa w kwalifikacjach do chorwackiej imprezy, która odbędzie się w przyszłym roku, zagrali dotąd dwa spotkania i oba przegrali. Przed startem eliminacji wydawało się, że dla naszych szczypiornistów nie będą one zbyt wymagające, ale jak na razie rzeczywistość okazała się brutalna. Przebudowana kadra nie poradziła sobie z Serbią (przegrana u siebie 32:37) i Rumunią (wyjazdowa porażka 23:28).

Selekcjoner musiał zareagować. Namówił na powrót do reprezentacji Karola Bieleckiego i Krzysztofa Lijewskiego, którzy mają dać drugiej linii znacznie więcej spokoju i pewności. To właśnie rozegranie na mistrzostwach świata we Francji było najsłabszym ogniwem układanki. Dwie gwiazdy Vive Tauronu Kielce z pewnością będą wartością dodaną. Czwartkowy rywal biało-czerwonych po dwóch meczach zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy 2 z jednym zwycięstwem i jedną porażką na koncie.

Mecz Białoruś - Polska odbędzie się w czwartek 4 maja w Mińsku. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisja w TV zostanie przeprowadzona przez TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE zostanie udostępniony przez platformę sport.tvp.pl. Relacja NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Białoruś - Polska w ramach eliminacji do ME w piłce ręcznej mężczyzn na sport.se.pl. Zapraszamy!

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: