SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty piłka ręczna Piłka ręczna: Serbia - Polska NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE z el. ME 2018

Piłka ręczna: Serbia - Polska NA ŻYWO w TV. STREAM ONLINE z el. ME 2018

14.06.2017, godz. 15:05
Mateusz Jachlewski, Polska, piłka ręczna
foto: EAST NEWS

Oglądaj NA ŻYWO w TV i INTERNECIE mecz piłki ręcznej Serbia - Polska. Spotkanie Serbia - Polska w ramach eliminacji ME 2018 piłkarzy ręcznych STREAM ONLINE LIVE. Nasi szczypiorniści mają już tylko teoretyczne szanse na awans do turnieju głównego. Pod wodzą nowego selekcjonera Piotra Przybeckiego zawodnicy z pewnością jednak będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Gdzie oglądać mecz Serbia - Polska?

Faworytami meczu Serbia - Polska w ramach eliminacji ME 2018 w piłce ręcznej mężczyzn są gospodarze. To oni przewodzą w tabeli grupy 2 z sześcioma punktami na koncie. Dotychczas wygrali trzy spotkania (37:32 z Polską, 23:22 i 27:22 z Rumunią). Tylko raz środowi rywale biało-czerwonych okazywali się słabsi od przeciwników. Jedynymi ich pogromcami okazali się Białorusini. Nasi wschodni sąsiedzi rozbili lidera na wyjeździe 36:27.

Polska grupową tabelę zamyka. W czterech spotkaniach biało-czerwoni nie wygrali ani razu. Jedyny punkt jaki mają na koncie zawdzięczają remisowi u siebie z Białorusią 27:27. Po tym spotkaniu, gdy w zasadzie jasnym stało się, że na Euro nie zagramy, do dymisji podał się Tałant Dujszebajew. Kirgiza na stanowisku selekcjonera zastąpił Piotr Przybecki, dla którego końcówka eliminacji ma być początkiem selekcji kadry przed następnymi ważnymi meczami.

Spotkanie Serbia - Polska w piłce ręcznej odbędzie się w środę 14 czerwca. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisja NA ŻYWO w TV zostanie przeprowadzona przez TVP Sport. STREAM ONLINE LIVE z meczu Serbia - Polska w eliminacjach ME 2018 piłkarzy ręcznych będzie dostępny na platformie sport.tvp.pl.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: